Kredīts - Uzmanieties

Ludzu uzmanieties no Kristines Zanosijas . Sola nokartot kreditu bet rezultata notiek tikai naudas izkrapsana . Vinas emaila adrese - [slēpt]@inbox.lv tel.29791771 . Ka redzu te, es neesmu vienigais piekraptais . Varbut varam savakties kopa un pardot vinu krievu mafijai ?

E

A apkrāptais 28.09.2010

Jā kas, es ar Jums! Jau veselu gadu ar viņu mokos!

. ..... 29.09.2010

Sjezdijte k nej domoj, Rīga, Ikseles iela 7 dziv.26, piwite v policiju zajavlenie, ona sebe statju zarabotala 177, cesnim svoim trudom. Tak ze ona prikrivaetsa familiej Jankovskaja

L Linda 02.10.2010

Es ar tevi. Ja vajag man ir vissi čeki ko viņai sūtīja un visas viņas sūtītās isziņas.

R raivis 25.10.2010

jaa piekritu taa kristine ir ista sterva runa lauzita latviesu valoda un uzbazas kaa nenormala

8 888 11.11.2010

Ja kādu interesē, pret K. Zanosiju ir ierosināta krimināllieta par krāpšanu. Ja vēlaties uzzināt ko vairāk vai piebiedroties lai viņa saņem kārtīgi par saviem "labajiem" darbiem, rakstiet uz manu e-pastu.
Kā noprotu viņas apkrāpto cilvēku ir daudz! Tad nesēdiet rokas klēpī salikuši, bet kopīgiem spēkiem pateiksim šai krāpniecei "lielo paldies", lai vienreiz saprot, ka tā nebūs kā viņa varēs dzīvot uz citu rēķina.

R R 22.11.2010

cik cilvekam tomer jabut ambilim lai kreditu njemtu no kada kam epasts atrodas inbox.lv serveri - nee nu jus tiesham esiet debili vai tikai profesionali macaties ?

I ina 13.01.2011

Kristina obmanula i menja...gavorila wto u nejo o4enj bolna do4j i nado denjuwka na likarstvo ja jej na wjot kinula 30ls ona utverzdala wto vernjot dengi i daze bolwe...ja kak matj jejo pozalela tak kak bolnije deti dlja materi eto samoje bolnoje...vremja wlo i ona menja zavtrakami kormila...u menja zabolel rebjonak i jej eto bilo vsjoravno, ona mne skazala wto u nejo jestj Rossijskij wjot i na njom jestj preli4naja summa.toka tuda apjatj nado vlozitj dengi wtobi ix snjatj...ja uze nepovelasj na takoj obman tak kak ja po4itala o nej zdesj i ponela wto loxuwka i sama vinovata...narod neverte nekomu, wjas takoje vremja wto daze samije bliskije poroj drug druga predajut i podstovlajut...moj sovet vam v pervuju o4eredj podumajte o sebi i svajej semje...

. ..... 13.01.2011

OOO... ja smotrju eta li4nostj do sih por prodolzaet svoju dejateljnostj... ljudi, ne budte tak naivni, eta svinja kovo ho4ew pohoronit - i matj, i otca, daze do4j svoju ne pozalela!!! lizj bi ej denjgi skinuli...a sama potom godami golovu moro4it... NE VERJTE ETOJ PASKUDE!!! A tebe Kristina takoe pozelanie - 4tob ti sgnila v tjurjme za takie dela! Pozalej do4ku svoju hotj nemnogo!

L lalalā 13.01.2011

Nu jāsaka---atraduši, kur kredītus meklēt, kas nav Banku vai mākleru, bija jāizzondē rekomendācijas par cilvēku vai firmu, es ņēmu kredītu ---vispirms visu caur cilvēkiem uzzināju un viss kārtībā un vēl---ja kas kārtīgi cilvēki nereklamējas---tos uzmeklē kam vajag!

L Laura 26.02.2011

paskudu etu kristinu zanosiju, nakazavat nado, est sposob .pishite na adres [slēpt]@inbox.lv . a te pozilanija ne horoshija v adres postradavshih ot etoj svinji- pishit sama eta svinja.KRISTINA PLATI PO DOLGAM I ZIVI SPOKOJNO.

I indrra112 22.03.2011

Sveiki! jaa, arii mani vinja piekaasusi [slēpt]@
Bet vai kaads vispaar ir dabuujis savu naudu atpakalj..??
Un kaapeec vinja veel vispaar dara taadas lietas..? ja jau ir ierosinaata kriminaallieta..?

G guntis 22.03.2011

ILONA MATVEJENKO p.k.210487-11454 ARII IR KRAPNIECE JA VAJAG E PASTAA MAN IR VEESTULES PAPILNAM

A Aleksandrs 22.08.2011

Sveiki!
Šai te kā jūs sakat Kristīnei ir arī cits meils: [slēpt]@inbox.lv, numurs gan tads pats 29791771. Tiko man atrakstija lai pazvanot jo vinai esot kas tur kreditu izsniedzis, neuzkeraties tas ir blefs.

D Dace 14.09.2011

Mīļie, apkrāptie!!! Šodien iesniedzu dokumentus ekonomiskajā un kriminālpolicijā. Lūdzu sūtiet man uz e-pastu savus datus, lai arī jūsu naudu atgūtu un viņiem darītu galu. Pirmais ko man pateica, ka šai meitenei bloķēs bankas kontu, tad pēc e-pasta noskaidros kurā vietā viņi atrodās!!!

I Inga 30.10.2011

Ko tad policija dara, neko. Konta numurs nav viņai slēgts, uzdarbojas joprojām. Un kāpēc vispār viņa vēl brīvībā, ja ir ierosināta krimināllieta. Vai vispār kāds dabuja atpakaļ to naudu, ko viņa prasa iemaksāt. Cik es saprotu, tad ir pat zināma adrese, kur viņa dzīvo. Vajag visiem satikties un aiziet pie viņas ciemos, ja jau policija neko nedara.
Tagad viņai cita pasaka, atsūta uz inbox.lv vēstuli, ''pamēģiniet piezvaanīt uz numuru 29791771 mēs ar vīru paņēmam kredītu 4 mēneši atpakaļ piezvaniet varbūt sanāks''.

K kalvito 27.12.2011

Arī mani vēlējās peikrāpt, gandrīz jau naudu pārskaitīju bet tad nolēmmu paskatīties internetā vai nav kāda atsauksem vai kas.
Labi ka pārbaudīju!!
Arī ar tekstu:

Likās dīvaini ka no vīriešu epasta raksta, itka tā sieva..

G Guntis Zīļuks 28.12.2011

Es ar mekleju un man sitadu atsutija. uzreiz jau skita, ka melo, jo kada suda pec vinjai butu jalien sadala mekleju kreditus, ja pati jau it ka butu dabujusi : ''Sveicinati pameginiet pazvaniet sim cilvekam mes ar viru sanemam krediti 1 men atpakal varbut vel jums izlidzes.Pasi meklejam 2 gadus

Tālrunis: 371-297-91-771''

Ta ka joprojam darbojas :) Un suutits ir no [slēpt]@inbox.lv

C canina 20.01.2012

Mīļie cilvēki, liels paldies!Izmisīgi savai firmiņai meklēju finansējumu.Atnāk šodien teksts uz email - Sveicinati pameginiet pazvaniet sim cilvekam mes ar viru sanemam krediti 1 men atpakal varbut vel jums izlidzes.Pasi meklejam 2 gadus
Es piezvanīju uz to pašu numuru, ko jūs norādāt.Visu sarunājam, bet es tomēr gribēju apskatīt info par viņu.Labi, ka atrādu, jo biju jau cietusi no 2 krāpniekiem - [slēpt]@inbox.lv - Andris Ratnieks, un vēl viens - Vladislavs - 20485081-vismaz mēnesi atpakaļ viņam bija tāds numurs.Policijā ir jau mans iesniegums, jo uz mūsu bēdām un asarām pelna riktīgie ... Paldies, kā brīdīnājat!!Ja gadījumā ir jautājumi vai lidzīga bēda droši rakstiet - [slēpt]@inbox.lv

G gunitart 20.01.2012

Šķiet, ka es būšu nākamā! Solīja pirmdien naudu iedot! Tagad skaidrs.

V vinci 18.05.2012

Vina ir jabeidz nost, ja nebutu si saita mes ar sievu ari butu iekritusi sajas lamatas, paldies tiem cilvekiem, kas nesez rokas klepi salikusi un nekluse