Kredīts - Uzmanieties

Ludzu uzmanieties no Kristines Zanosijas . Sola nokartot kreditu bet rezultata notiek tikai naudas izkrapsana . Vinas emaila adrese - [slēpt]@inbox.lv tel.29791771 . Ka redzu te, es neesmu vienigais piekraptais . Varbut varam savakties kopa un pardot vinu krievu mafijai ?

E

P patisons 09.06.2012

Paldies labiem cilvēkiem, kuri pastāsta par krāpniekiem. Jo es jau arī taisījos viņai sūtīt naudu, labi ka mums nav Unibanka tad būtu jau aizsūtījuši.

I ingrida123 20.07.2012

Paldies!!!

M miluta 24.10.2012

Paldies, mīlīši, es arī gandrīz uzķēros, bet paldies dievam atradu šo saitu!
Cilvēks pelna uz citu izmisumu!
Precīzi tas pats, tikai nu viņa sauc sevi par Natāliju bet konts uz kuru pārskaitīt izskatīšanas maksu ir
Swedbank
Tatjana Artajeva
LV53HABA0551031322206.

S skarbinka 06.11.2012

sveiki!
ārprāc ar to kundzīti...arī mani viņa ir apkrāpusi un pamatīgi...naudu neatgriež, par aizdevumu vispār var aimirs...
kristīne, tatjana, natālija- viena persona...melo vienā melošana...es iešu uz rakstīšu iesniegumu, citādi nekas nebuus...

N Nedosigaemiji 13.11.2012

Kak takih urodov zemlja nosit?

K klukste 16.11.2012

policijā jau ir vairāki iesniegumi par šo personu(arī mans) Taču viņa darbojas joprojām.Vai tiešām jātaisa linča tiesa?Vai arī policija ir viņas pusē?Pat tel.nr.nav nomainījusi

M mazalapsa 16.07.2015

Iekritu, jo esmi izmisusi un ķeros pie salmiņa. Afēristu komanda Intars Prunte+ Ilona Matvejenko. Izkrāpj naudu pakāpeniski, ar mistiskiem solijumiem, sistēma neiet, vajag vel. Labi, ka ienaca galvā paskatīties matē googlē. Laicīgi nobremzējos. Paldies cilvekiem par komentāriem!