www.sudzibas.lv K Senukai Slikts serviss

Senukai - Slikts serviss

Gribēju nopirkt ārā lampas viena pietrūka aizgāju uz tukuma veikalu tur ir bet liela problēma kā nevar atrast jo sistēma rāda 11 gab esot, neizdevas sameklēt, jo kāds kur ir iebāzis nevar atrast, dabūju pirkt interneta, atrādu samaksāju gan par preci un piegādi līdz mājāi, un te sakas sms rakstīšana vai man nebūtu grūti saņemt omnivas pakomata, labi ok, piekritu saņemšanai pakomata, bet prasīju vai man atgriezis naudu par piegādi līdz mājai - klusums, nākoša diena sazvanījos ar veikalu, tur kundze nobrīnījās ka ar mani tā rīkojas, nodeva ziņu citai personai, un tad sakas zvanīšana ka es esmu vainīga pati ka piekritu saņemt pakomata, un t. T, izrādījās ka omnivas šoferis ar mani čatojis ar sms no 17 īdz 20, un vēl it ka uzpīkstinājis 23.24. Ļoti žēl kā tāds serviss pastāv. Man nav žēl tie 3.99, bet omnivas šoferis uzrakstījis ka pakomata piegāde esot pa brīvu. Nesūtiet neko ar piegādi līdz mājai, jo senukai darbinieki nevar pat šādas problēmas atrisināt. Jo ka es sapratu regulē visu omnivas šoferis.