www.sudzibas.lv K Senukai Slikts serviss

K Senukai - Slikts serviss

Veikals, kur veicot pirkumu 300 € nav pietiekami lielo ratu lai aizvest no plaukta līdz auto stavvietai.Veikals, kur veicot pirkumu pārdevējs nevar pateikt te tikai vairāk pa 3 vārdiem( "Gaidiet 30 min!"), bet arī uz jautājumu kāpēc ir jāgaida tā pusstunda tukšājā veikalā sāk rupji atbildēt ka durvis nav pārtikas prece,ko var no plaukta paņemt(mēs neēsam stulbi, bet varēja pateikt vairāk pa 3 vārdiem un tomēr stradājot par pardēvēju- konsultantu jāiemācās rūnāt pieklajīgi).Sveiciens Ojāram no durvju nodaļas, kurš pēc rupjas atšūšanas paslepj savu beidžu ar vārdu,uzvārdu.
Ja negribāt sabojāt garastāvokli ne izvēlaties Ksenukai Lucavsala.

12.05.2021

Компания получила уведомление об этой жалобе

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 13.05.2021

Labrīt,

Paldies, ka dalījāties savā iepirkšanās pieredzē un atvainojamies, ka tā nav bijusi pozitīva.

Mēs ņemsim vērā Jūsu sniegto informāciju un strādāsim pie tā lai uzlabotu klientu apkalpošanu.

Jauku dienu vēlot,
K Senukai