www.sudzibas.lv K Senukai Плохой сервис

K Senukai - Плохой сервис

Позвонил в информационный центр магазина.
Узнать про товар (что входит в комплект) .
Как оказалось там никто ничего не знает, надо писать эмаил или письмо наверное лучше.
Продиктовал товар по буквам, даже не смогли его найти. 21 век.
Вот так быстрый сервис. Нонсенс

23.10.2021

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 25.10.2021

Labrīt,

Paldies, ka sazinājāties ar K Senukai klientu servisu un dalījāties savā iepirkšanās pieredzē. Atvainojamies, ka šī pieredze nav bijusi pozitīva.

Mēs patiesi novērtējam Jūsu viedokli, tas mums ir svarīgs. Pateicoties Jums, varam uzlabot procesus, lai novērstu šādu situāciju atkārtošanos un sniegtu mūsu klientiem labāku apkalpošanu.

Jauku dienu vēlot,

K Senukai

D

A Andis Vietnieks 06.10.2021
Slikts serviss

Cēsīs Ksenukai Ļoti nelaipna pārdevēja sieviete apkalpo skrūvju nodaļā. Ļoti nepatīkama attieksme pret pircējiem.

S Sudzibas.lv Admin 25.10.2021

G Gulbenietis 25.10.2021

Rēzeknes Ksenukai strādā bijušais robežsargu načaļņiks. Ar klientiem runā borzi, kaut pašam saprašanas par preci ir maz!

S Senukai Support Pārstāvja atbilde 25.10.2021

Labdien,
Paldies par sniegto informāciju. Nodosim to veikala vadītājai lai uzlabotu klientu apkalpošanu.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
K Senukai

D Deadbunny 26.10.2021

Стандартный ответ от фирмы. Прям "Ваш звонок очень важен для ВАС". До сих пор жду ответа на отправленный эмаил . Заказал в другом магазине где все быстро и сразу рассказали. Типичная отговорка, сейчас ковид , работников не хватает. Так наймите, чтобы хватало. Бред