www.sudzibas.lv K Senukai Krāpšana un naudas neatgriešana

AtrisinātaK Senukai - Krāpšana un naudas neatgriešana

23.12.2020 saņēmu pasūtīto stāvlampu (pasūtījuma numurs - e00185735) un, atvērot iepakojumu, uzreiz pamanīju, ka uz preces korpusa ir rūsas traipi. Tajā pašā dienā aizbraucu uz K Senukai Priedaines ielā 37, kur man atteica risināt izveidojušos situāciju un ieteica aizbraukt uz K Senukai ozols mazā Rencēnu ielā 1. Tur man beidzot noformēja preču atgriešanas aktu.
Šodien jau 28.01.2021 un naudu es joprojām nesaņēmu, taču jau divas reizes zvanīju uz klientu servisu, kur man abas reizes solīja pēc iespējas ātrāk atgriezt naudu.
Nekad vairs neko nepasūtīšu šajā internet veikalā un nevienam neiesaku!

28.01.2021

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 29.01.2021

Labdien,
Ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām, saistībā ar radušos situāciju, saņemot brāķētu preci. Nekādā gadījumā ar nolūku netirgojam brāķētas preces. Jāatzīst, ka katram ražotājam ir savs brāķa procents, no tā pilnīgi izvairīties nevar, bet šādos gadījumos klientam ir iespējams izmantot 14 dienu atteikuma tiesības.
Naudas atmaksa ir iesniegta bankai un nauda tiks atmaksāta līdz 4 darba dienām.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, ceram uz pozitīvu sadarbību.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Anna Ivaņistova 31.01.2021

Nauda tika atgriezta nākamas dienas laikā. Žēl, ka atgriež naudu tikai pēc sūdzības iesniegšanas šeit nevis kad kliens zvana klientu servisā.