www.sudzibas.lv K Senukai Krāpšana. Pārdod preces iepakojumu bez preces

K Senukai - Krāpšana. Pārdod preces iepakojumu bez preces

2.decembrī 2022.gadā Liepājā, K-Senukai veikalā nopērkot EL. Virteni augiem 60 LED 80cm,kura cena bija 9,99,atverot tā iepakojumu, tā saturs netika konstatēts, preces nebija, tikai preces lietošanas instrukcija. Interesanti, ka šis preces iepakojums preču stendā nebija kā pirmais, bet paņemts pa vidu starp tāda paša veida preču iepakojumiem.

02.12.2022

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 06.12.2022

Labdien,

Paldies, ka sazinājāties ar K Senukai un informējāt par savu iepirkšanās pieredzi, lai arī tā nav bijusi pozitīva.
Mēs labprāt uzzinātu ko vairāk par šo situāciju tādēļ lūdzam Jūs sazināties elektroniski rakstot uz [email protected]

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

K

Atvērt uz vietas? Nē, sieviešu smadzenes neļauj...

K kriistine 03.12.2022

Un kā vēl atvēru,tikai citu šīs pašas preces iepakojumu

K kriistine 03.12.2022

Tāda maza piebilde Jūsu komentāram... Ja man nebūtu kārtībā ar smadzenēm,grieztos pie speciālista,nerakstītu sūdzības.lv,bet ne jau runa par to... Gribēju informēt,ka tāds gadījums ir noticis. Vienmēr atveru preču iepakojumus,pirms pērku, neskatoties uz to,ka ir norādes,ka atvērt preču iepakojumus,konkrēti šajā veikalā ir aizliegts. Pierādīt es nevaru neko,kā vien to,ka ir tukša kaste un čeks. Tā ir dzīves mācība,ka pirms ko pirkt,viss ir jāpārbauda,neatkarīgi vai to drīkst vai nedrīkst. Lai Jums jauka diena, un nekad nenonākt šādā situācijā!

G Gulbenietis 03.12.2022

Svara atšķirību nejutāt?

K kriistine 03.12.2022

Šīs lampiņas mazas,vieglas,un nekāda lielā svara atšķirība nebija jūtama. Nu tā gadījās...

A AliseS. 03.12.2022

Kas par sviestu….tagad ir jāmera,jāsver un vēl nez kas jādara.Man pat reāli nebūtu iepakojums jāver vaļā-ir ekspozīcija un es izvēlis preci un veikals ir atbildīgs par to kāda kvalitāte precei un vai tā vispār tur ir.