K Senukai - Darbs

Labdien! Aizgāju strādāt par kasieri k Senukaja, tagad pie viņiem ir pašapkalpošanās kases kur klienti neejiet visi stāv Rindas kasēs. Stradā tikai divas kases. Darba laiks kasierim kasē no 7: 30 līdz 21: 00. Pusdienā laiks divreiz pa 30 min. Pirmajā pusdienlaikā tevi palaiž apm, pl.10: 00, pēc tām pl.14: 00 un tad tev vel savā pusdienlaikā jāiznēsā preces ko atstāj klienti, aiziet cauri visam veikalam paspēt sasildīt pusdienas un vel ātri norīt jo pusdienas laiks ir beidzies. Kamēr tu esi "pusdienās " tava kasē strādā vecākais kasieris un ar tavu naudu! Un nedod dievs ja tev dienas beigas pietrūkst kase nauda, tad maksa tu viena. Darba laika kamēr tu strādā kase tev vel vajag Salasīt grozus un aiznest pie iejās. Tualetes ir kopējas ar klientiem. Tikt uz tualeti praktiski nav iespējams. Ja pats galvenais kad atnāc strādāt tev vel aiziet kaut kādus stulbus testus savā darbā laikā. Kolektīvs labs, bet vecākais kasieris gunta nemāk runāt ar padotajiem, bļauj tad kad stāv klienti Rindā. Neiesaku iet tur strādāt!

24.03.2024

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 25.03.2024

Labdien,

Paldies par Jūsu viedokli. Mums rūp mūsu darbinieku pieredze. Žēl uzzināt, ka tā šoreiz nav bijusi veiksmīga.
Jūsu sūdzību esam nodevuši atbildīgajai nodaļai.

K Senukai