Inserviss Group - Krāpnieki

Divus gadus atpakaļ esmu paņēmusi kredītu šajā kantorī. Vienmēr esmu veikusi maksājumus laicīgi. Šajā krīzes situācijā, kad vīrs ir palicis bez darba un pati esmu bērna kopšanas atvaļinājumā mēs dzīvojām no viena bērna kopšanas pabalsta. Tāpēc uz dažiem mēnešiem iekavēju maksājumus. Lai nerastos problēmas, tēvs izpalīdzēja un iedeva nepieciešamo summu, lai dzēstu iekavēto. Janvāra vidū saņēmu zvanu no šīs grupas, kurā man teica, ka jāsamaksājot divu nedēļu laikā 26 lati, lai ieietu atpakaļ grafikā. Neko nesolīju, jo ienākumi nav spīdoši. Pati cenšos vienmēr samaksāt vairāk nekā ir norādīts ikmēneša maksājumos. Un tāpēc esmu pārliecināta, ka man nav nekādu iekavēto parādu. Divas nedēļas atpakaļ atkal saņēmu zvanu, kurā man tika paziņots, ka esmu viņiem parādā jau 200 latu. Kad jautāju par ko, tad atbildē saņēmu klusumu. Šī darbiniece pat nespēja man neko paskaidrot. Jā, tagad valstī ir krīze, ir maksāt nespējīgie, visiem tagad ir problēmas, bet vai tad tik nekaunīgā veidā var apkrāpt cilvēkus?!! Vai viņiem ir tiesības man draudēt ar tiesu, ja paši ir izdomājuši kaut kādu parādu, kuru es pat nevaru nevienam pierādīt? turieties tālāk no šī kantora!!!

A aldis 07.11.2011

skatos viens ar teļa smadzenēm te baigi domā, ņeumņičij ok...gan jau mammīte no pupa baro tajau haļava pašam ne par ko nav jādomā, gan jau mamma pabaros, kādu kapeiku iedos. tādus dirsējus esu pa pilnam atklausījies. a pats vari kautko??? vai tikai tukšas muldēšanas