Inserviss Group - Krāpnieki

Divus gadus atpakaļ esmu paņēmusi kredītu šajā kantorī. Vienmēr esmu veikusi maksājumus laicīgi. Šajā krīzes situācijā, kad vīrs ir palicis bez darba un pati esmu bērna kopšanas atvaļinājumā mēs dzīvojām no viena bērna kopšanas pabalsta. Tāpēc uz dažiem mēnešiem iekavēju maksājumus. Lai nerastos problēmas, tēvs izpalīdzēja un iedeva nepieciešamo summu, lai dzēstu iekavēto. Janvāra vidū saņēmu zvanu no šīs grupas, kurā man teica, ka jāsamaksājot divu nedēļu laikā 26 lati, lai ieietu atpakaļ grafikā. Neko nesolīju, jo ienākumi nav spīdoši. Pati cenšos vienmēr samaksāt vairāk nekā ir norādīts ikmēneša maksājumos. Un tāpēc esmu pārliecināta, ka man nav nekādu iekavēto parādu. Divas nedēļas atpakaļ atkal saņēmu zvanu, kurā man tika paziņots, ka esmu viņiem parādā jau 200 latu. Kad jautāju par ko, tad atbildē saņēmu klusumu. Šī darbiniece pat nespēja man neko paskaidrot. Jā, tagad valstī ir krīze, ir maksāt nespējīgie, visiem tagad ir problēmas, bet vai tad tik nekaunīgā veidā var apkrāpt cilvēkus?!! Vai viņiem ir tiesības man draudēt ar tiesu, ja paši ir izdomājuši kaut kādu parādu, kuru es pat nevaru nevienam pierādīt? turieties tālāk no šī kantora!!!

A Artūrs 17.03.2009

Nu būtībā jau šim "kantorim" nav pienākums iedziļināties kaut kādos subjektīvos apstākļos, kuru dēļ tiek pārkāpti līguma noteikumi, un soda procenti jau sen nav nekas jauns. Un vēl ir prātīgāk ņemt aizņēmumus bankās, tur viņi ir elastīgāki un pretīmnākošāki. Lai veicas izkļūt no situācijas.

M Mārtiņš 21.03.2009

Nav taisnība. Runa nav par pēdējiem mēnešiem. Kāpēc nebija veikti maksājumi no 2007.decembra līdz 2008.gada septembrim?? Apsūdzība ir galīgi nevietā!

K Karīna 24.03.2009

Apsūdzība ir tieši vietā! Mārtiņ, izlasiet kartīgāk! Kāpēc Jūsu darbinieces uz maniem jautājumiem atbild ar klusēšanu? Kāpēc viņas man neko nevar paskaidrot? Lasot citu cilvēku sūdzības saprotu, ka esmu kartējais klients, kuru cenšas piešmaukt.

J Juris 24.03.2009

Es dzirdēju arī daudz ko laba par šo IG.

I ilva 26.03.2009

Bet, Karīna, kāpēc, ja Jums ir problēmas ar kredīta atmaksu, Jūs pati neaizejat uz IG, bet saruna notiek tikai pa telefonu? Nez kāpēc daudziem cilvēkiem ir sajūta, ka viņiem ir jāmaksā ne par ko - galu galā Jūs taču aizņēmāties naudu, kuru iztērējāt sev vien zināmā veidā un parakstījāt līgumu, kur bija viss atrunāts, arī tas, ka procenti ir jāmaksā katru mēnesi, kamēr līgums nav lauzts. Nu aizejat uz IG un tur Jums visu parādīs un iztāstīs. Man jau gan šķiet, ka Jūs esat no tiem cilvēkiem, kuri savā galvā ir kaut ko iedomājušies un pārēja nemaz dzirdēt negrib. Un, ja Jūs nemaksāsiet, protams, tiesa būs. Man arī naudu neviens tāpat nav dāvinājis. Labāk jau nu ejat un vienojaties, pretējā gadījumā Jūsu kredītvēsture ir neatgriezeniski sabojāta.

D Dana 27.03.2009

Esmu dzirdējusi, ka tas IG ir bankrota sliekšņa. Un to, ka viņi ļoti nesmuki apejas ar saviem klientiem ir fakts. Viņi paši neievēro līguma noteikumus. Ja ikmēneša summa līgumā ir norādīta viena, tad viņi to noapaļo un piestāda jau daudzreiz savādāku. Tad es pat nebrīnos, ka šie no zilām debesīm izrauj kaut kādu summu, kuru nevar paskaidrot. Ko tad viņiem teikt?! To, ka tie viņu noapaļoja!!!

A Aigars 08.05.2009

IG pilnīgi, pareizi!Arī es esmu saskāries ar šo pašu problēmu, bet 10% atrisināju ierodoties uz vietas un saceļot traci.Neko daudz nemainīju, bet viņi vismaz bija spiesti ieskatīties līguma nosacījumos un pakratīt [iekrītoši ar galvu.Secinājums, dodies uz IG un runā uz vietas-krīze neko nemaina un tiem kas strādā tā ir sveša-vismaz viņi tā saka.Mēs bez darba palikušie esam spiesti cīnīties un iet līdz galam!Auni kājas un dodies prom, tikkai pirms tam rūpīgi izlasi līgumu un ja esi pārliecināta, ka spēsi panākt lai arī viņi beidzot izlasa savus dokumentus.

B bargālēdija 08.05.2009

Bet ja IG ir uz bankrota sliekšņa, tad varbūt vispār var viņiem vairs neko nemaksāt???

D Dace 08.05.2009

Parāds nav brālis, to teicienu daudzi zin.Ja nemaksā vairākus mēnešus un sazinās pa telefonu, nekas labs nav gaidāms.Es ceņšos maksājumus veikt savlaicīgi, bet ja ari sanāk kāds kavējums, tad lamāju sevi par to, ka savas neizdarības dēļ dabonu maksāt soda procentus.Galvenais ir atrast to izdevīgāko kredītdevēju, kurš procentos neplēš desmit ādas.Taču ja ir sasmērēta kredīvēsture nekas nesanāk kā griezties pie kaktu kantoriem ar mistiskiem noteikumiem.

M MarfaPečkina 14.09.2009

Neticiet viniem un neklausiet, kad Jums saka, lai Jūs ejiet pie viniem uz kantori un tad viss tiks nokārtots, ka vini pa telefonu nevar nokartot. Tie ir meli, vini cenšas visus ievilināt kantorī, jo pārvalda neirolingvistiskās programmēšanas un hipnozes metodes. Tieši otrādāk, aizejot pie viniem Jūs paši labprātīgi atdosiet viņiem visu kas ir Jūsu makā un vēl arī dārglietas un vērtīgas lietas. Kā pie krāpniekiem-čigāniem tirgū!!! N E E J I E T ! Visas lietas kārtojiet pa telefonu un pieprasiet nosūtīt Jums pieprasītās summas ekonomisko un juridisko pamatojumu. Jūs redzēsiet reakciju!!! Vini lamāsises kā nelabie un atteiksies Jums izsūtīt likumīgo pamatojumumu tam, ko viņi pieprasa tapēc, ka tādu pamatojumu nepastāv!!! Viņi izzīž summas no pirksta!

V Viktorija 09.11.2009

Kadi jus esat visi stulbi, ciganie????Jus esat pilnigi slims cilveks, vai pati esat ciganiete. :))))))))))))))))

A aidzis 01.02.2010

Zinu man arī bija gadijums ka iekavēju 2nedēļas summa ap 66Ls
Zvanija un teica ka atņemšot mašīnu, tukumā strāda tādi lohi.

R Rodzers 16.03.2010

Ir ir tas Inserviss ar saviem procentiem jau vien dzīvo.Un kur nu vēl tie soda procenti.Es tikai zinu to ka mūsu Latvija ir tā piekāsta ka šādam inservisam ieskaitot, ienākumi vairs nebūs un klientu tāpat.Mani ieskaitot.Un tie 200Ls par ko stāstā ir vispār absurds, vot dēļ tādiem procentiem jau arī cilvēki nav spējīgi atmaksāt naudu.A viņiem vienalga.Arī man ir problēmas kā jau visiem, un arī man jau ir vienalga!!!Ko par to saka Inserviss?Vai maz savu naudiņu jau paši neesat pakāsuši ar saviem absurdajiem un principiālajiem lēmumiem.Vimaz pēdējoreiz kad satiku kādu no jūsu kolēģīšiem tad dzirdēju ka jums pašiem kirdik būs ar laiku.Nu lūk to jums arī novēlu:)

I Ivo 15.07.2010

Pilnīgākais "sušķu" kantoris!!! Runājot ar "klientu menedžeri" nākas ņemt talkā vārdnīcu, jo praktiski Valsts valodā tajā kantorī neviens nerunā :)

E Edgars 08.12.2010

Jums ir problēmas ar parādu atmaksu? Kreditors pieprasa no Jums pārliekus soda procentus? Mūsu birojs Jums palīdzēs.
Konsultācijas kā rīkoties grūtībās nonākušās situācijās. Juridiski pamatotu dokumentu sagatavošana soda procentu samazināšanai. Visu veidu juridiskā palīdzība privātpersonām.
Juridiskais birojs CONSULTEC www.consultec.lv
Edgars 26042266

J janis 06.02.2011

Klau paši tak ejat uz to kantori naudu diņģēt tad kapēc tagad žēloties, tagad maksājat vai ejat uz kantori runāt par radušos problēmu! Pa telefonu tādas lietas vienkārši nekārto!

W Willie 09.06.2011

HHIS I should have tohhugt of that!

A aldis 28.10.2011

tur nav ko pielikt, ne atņemt!visas kredīt kompānijas ir viens liels naudas kāsēju bars.kad slēdz līgumu noteikumi ir vieni, bet kad paiet vairāki mēneši, tad tik sākas.nepietiek ka jau procenti katru mēnesi maksājas, bet atliek tik nokavēt kaut dienu, tad procenti aizgāja šausmīgie, viņiem vienalga vari nomaksāt, vai nē, lai arī kādas problēmas tev būtu viņiem dziļi piekāst.a tie gudrinieki kuri tik gudri te komentāros raksta, ka tā nav, vajadzētu tā kārtīgi galvā iedot, tad varbūt sapratīs.ceru, ka parādīsies vairāk iestāžu, kas būs visu klientu pusē, kas liks likum iestādēm pamosties un redzēt ko dara kredītdaļas un ātri vien tās aizvērt. vēl dzirdēšu stulbas atrunas apsolu, pienāksies pārmācīt auna pieres.

! !!! 28.10.2011

Tām kredītiestādēm ir tādi procenti!!! Izmanto likumu nepilnības, cilvēks aizņemoties iekrīt "slazdā". Ar to pretimnāksanu arī ir vieni meli, jo vienīgā vēlme šīm iestādēm ir labi nopelnīt, ļoti labi nopelnīt. Nevienam neinteresē Tavas problēma, jo tās ir tikai Tavas. Kāda viņiem daļa, ja Tev ir bērni(ko dzemdēji?), ja esi slims vai ģimenes locekļi ir slimi, ja esi apzagts vai apkrāpts, vai ja Tavā ģimenē ir noticis kas traģisks (piemēram, kāds miris)... Tās ir tikai Tavas problēmas. Trakākais, ka būt cietsirdīgam ir normāli, ka panākt, lai parādnieks samaksā, - ar jebkuriem līdzekļiem, ir normāli. Ko aizņēmies? Es taču neaizņēmos( dažos komentāros var izlasīt), pats vainīgs. Tikai dažs labs neaizdomājas, ka pēkšņi var salimt un vienīgais veids, kā palīdzēt un samaksāt par ārstēšanu, ir aizņēmums. Nelaime taču nenāk brēkdama!!! Vai tiešām esam kļuvuši tik nejūtīgi pret citu cilvēku sāpēm? Vai ļaunums, izsmiešana un pazemošana mūsdienu cilvēkam ir kļuvusi par normu?

A Agris 03.11.2011

izskataas, ka beernu daarza absolventi savaakushies diskuteet..., ja jau pieaugushi cilveeki ir ar taadaam caalja smadzeneem, ka aiznjemas un peec tam briinaas, ka aizdeveejs prasa atpakalj..., nu moins, tad jau ar taadiem liidzpilsonjiem no kriizes nekad neizliizt!