www.sudzibas.lv Inserviss Group Par līzinga maksājumu

Inserviss Group - Par līzinga maksājumu

Sveiki!
Arī mana ģimene ir saskārusies ar Inserviss Group nelaipnībām.
Maksājam līzingu par dīvānu un palikuši vairs tikai 2 mēneši, bet šobrīd ir situācija, ka sanāk kavēt maksājumu par 2 nedēļām. Uz zvaniem atbildot, tā arī saku, ka samaksāšu tagad tikai līdz 22.07. iepriekšējo un tikai tad pēdējo maksājumu, jo tas ir sakarā ar manas darba algas neizmaksāšanu. Tomēr tagad katru dienu viņi man zvana un draud, ka obligāti esot rīt jāsamaksā un sūta sms, ka sūdz tiesā par piespiedu parāda atmaksu-galīgi nevietā.es tak ar viņiem sazinos un paskaidroju situāciju, nosaucu konkrētu datumu, kad atmaksāšu, bet neņem galvā šie neko. un sāk vēl manam vīram zvanīt un tādas pašas sms sūtīt. Uzskatu, ka 20 LVL, kas viņiem vēl pienākas, nav tāda summa, ko jāsūdz tiesā...INSERVISS ...Padomā pirms draudi-zvani tak tiek ierakstīti-arīmēs neesam muļķi.

K

A Arčiks 16.07.2010

Nevajag uztraukties! Kaķa lāsti debesīs nekāpj. Līdz iesūdzēšanai tiesā paies vismaz pusgads. Pa to laikubūsiet visu nomaksājusi. Kad no tiesas atnāks dokumenti, tad paņemiet atbildiet uz prasījumu noraidoši, uzrādot maksājumu uzdevumu kopijas vai izrakstus no sava konta ar bankas štempeli. Rezultātā prasība tiks atzīta par nepamatotu, bet tiesas izdevumus būs jāsedz Inservisam.

A Arčiks 16.07.2010

Un papildus: nekad netaisi vienošanos pa telefonu! Vari taču cilvēcīgi visu uzrakstīt uz lapas ar lūgumu atlikt konkrētu maksājumu, parakstīt un nosūtīt pa pastu pret parakstu par izsniegšanu un/vai pa faksu (ja nu galīgi nav kur, pasts sniedz šādus pakalpojumus. Tad apstāsies. Interesanti, vai visu laiku zvana viens cilvēks vai dažādi?

Z zane 17.07.2010

Man ar Inservisu sākumā bija problēmas... Bet nu esam nonākuši tik tālu, ka pārslēdzām līgumu un viss ir ok :) Bet nu par 2 maksājumiem, tur nav ko ķert kreņķi.

E Edgars 08.12.2010

Jums ir problēmas ar parādu atmaksu? Kreditors pieprasa no Jums pārliekus soda procentus? Mūsu birojs Jums palīdzēs.
Konsultācijas kā rīkoties grūtībās nonākušās situācijās. Juridiski pamatotu dokumentu sagatavošana soda procentu samazināšanai. Visu veidu juridiskā palīdzība privātpersonām.
Juridiskais birojs CONSULTEC www.consultec.lv
Edgars 26042266