Inserviss Group

Samaja galimaja kreditnaja kompanija. Ja v nej uze davno, 7 pokupok, i ne kak ne ozidal, 4to menja s 8 poshljut nafig. Ja prosto pomenjal mesto raboti na bolee lu4shee i v o4en bolshoj mezdunarodnoj kompanii s ofissom v Polshe. Tak mne iz-za etogo otkazalis davat, zame4u nebolshoj, kredit i skazali garant nuzen i bez nego ne prihodi. Kredit mne nuzen bil vsego na 2 mesjaca, deneg na tot moment ne bilo. Samoje obidnoje, 4to vmesto zolotoj karto4ki, kotoruju oni, vprincipe, dolzni bili mne predostavit, oni mne prosto nahamili i poslali vosvojasi. Srazu poshel v GE, hotja ja tam ni razo do teh por ne bil, i vzjal bez problem kredit. Teper zabil Inserviss Group, kak strashnij son. Ne umejut oni rabotat s klientami!

E Edgars 08.12.2010

Jums ir problēmas ar parādu atmaksu? Kreditors pieprasa no Jums pārliekus soda procentus? Mūsu birojs Jums palīdzēs.
Konsultācijas kā rīkoties grūtībās nonākušās situācijās. Juridiski pamatotu dokumentu sagatavošana soda procentu samazināšanai. Visu veidu juridiskā palīdzība privātpersonām.
Juridiskais birojs CONSULTEC www.consultec.lv
Edgars 26042266