Gutmanis Janis 1979 - Krapshana

Meginasu verstie atkartoti.
Pateicoties personam kuras skarbi un nekorekti izteicas raksts tika dzests.
Tacu neskatoties uz to ka tas ir izdarits krapnieks Janis netaisas adot paradus.
Janis Gutmanis 1979 d.gada. Vel joprojam ar viltibu un izdomu izkrapj naudu no letticigiem cilvekiem Rigas robezas. Parsvara sievietem!
Esat piesardzigas!
Un Jani, atgriez beidzot paradu!

J Jānis 19.11.2011

Sveiki visiem ! Te Jānis ! Saku vienreiz un pēdējo ! Man ir galīgi poxuj ko te raksta par mani u.t.t Nekādus slepenos rakstus es te neveidoju . Te es esmu . Paņemiet viens otru izvālējiet ja nav ko darīt ! Agnesei tipa autorei es nosūtiju tel.nr bet viņa man nezvana . Tātad lemiet paši kas te notiek . Agnese -paņem salauz sev mugurkaulu un izlaizi sev ! karoče ej naxuj . Pēc šāda raksta tu vēl ko gribi ?? Baigie drosminieki visi, diez kādi jūs būtu ja būtu jātiekas ?!

A Artis 19.11.2011

Pareizi Jani ! Es Tavaa pusee ! Suuti nahuj visus shitos lohus kas te raksta ! Tas ir vieniigais veids un vieta kur taadas nieciibas var savu drosmiiti mazo izraadiit jo vinji tad juutaas varonji !! Klau Jani sniedz tak tiesaa.

D dina 19.11.2011

Nesaprotu tās Agneses stiliņu ! Tad jau tā arī sanāk, ja jau viņai ir tel.nr ko tad viņa te čakarē galvas cilvēkiem. Tā jau sanāk ka bailīga un pat nevar pazvanīt bet publisko murgus! Kauns Agnese tev

J Jānis 19.11.2011

Da man tak poxuj, lai vinja raksta ko grib .Taa jau ir samiizusies ka taa ka smird jau pa gabalu ka nevar piezvaniit !! Buutu man vinjas nr es vinjai piezvaniitu pats un patiektu ko domaaju, bet savu nr taa kuce arii nedod . Nu pilniiga urodzina!

P Podzina 19.11.2011

Jāni, atšķirībā no tevis neviens te nevienam nedraud! Patiesībā nevienam pat nav vajadzība un interese ar tevi satikties, bet šajā sakarā interesanti uzzināt kāpēc tu gribi ar visiem satikties - vai gribi realizēt tās perversās darbības par kurām tu raksti?

L Liani. 19.11.2011

Podzina kur tu vispar lien?

K Kika 19.11.2011

Un kur tu pati lien Liani? Baigaa Jaanja aizstaave esi, vai? Varbuut vinjsh ar tevi dalaas ar nopelniito vai pareizaak sakot ar izkraapto naudu?

L liana. 20.11.2011

Tev dirsu ples!:D:D:D

K Kika 20.11.2011

Dirsa ir tev smadzenju vietaa!!! ;)

I Inese 20.11.2011

kur tad pasai Kikit smadzenes ir???? starp kajam, tik gudri ka tik turas neta visu var nez ka dzive uzvestos pa saviem vardiem ir jaatbild

L liana. 20.11.2011

Pazudi debila!Es skatos tev ta dirsa tik liela ka tik seidi pie datora:D:D:D

P Podzina 21.11.2011

Es, Liani, nekur nelienu - tikai lasu un komentēju, bet tu gan, laikam esi pieradusi bāzt savu snurķi visur.

L liana. 22.11.2011

es lienu tikai tapec ka pazistu vienu Jani Gutmani, un vins ir loti labs cilveks un tada veida jus bojajiet dzivi citiem Janiem, tadi ir daudz...kads sakars tev??? ja komente

L Laine 22.11.2011

Liāna, tu visus tā aizstāvi?:D par advokāti j;aiet strādāt ne?!mulķe!

K Kika 22.11.2011

Ir divi varianti - vai nu Liana ir Janja Gutmanja (Kapkana) mauka vai nu vinja ir pats Janis Gutmanis (Kapkans).

T Tātasir 22.11.2011

Tā tas ir, Liana ņem visiem aiz lūpiņas tādēļ arī visus aizstāv.

L liana. 22.11.2011

Zurkas!:D:D:D

V valerija 23.11.2011

Tads izskatas sis krapnieks Janis!

D Daniela 24.11.2011

Arī no manis šis cilvēks ir aizņēmies naudu un pazudis ar galiem! Un saprotu, ka es neesmu vienīgā tāda. Jaunietes un sievietes, esat uzmanīgas un netrāpat krāpnieka Jāņa Gūtmaņa KAPKANA slazdā. Šī persona patiesībā nodarbojas ar krāpšanu, psiholoģiski ietekmējot sievietes, ar mērķi uzdzīvoties!

P Podzina 24.11.2011

Čau, Liana! Es tikai komentēju rakstiņu un šajā sakarā Jāni Gūtmani, bet nu jau ir arī viņa bilde. Līdz ar to atkrīt kāda nepatiesi apvainotā Jāņa ciešanas!
PS. nepatīk man vīrieši, kas nemāk nopelnīt naudu neparizitējot uz sieviešu rēķina, jo sievietes ir jaukas un aizsargājamas būtnes! Protams, izņemot gadījumus, kad viņas ir niknas!