Gutmanis Janis 1979 - Krapshana

Meginasu verstie atkartoti.
Pateicoties personam kuras skarbi un nekorekti izteicas raksts tika dzests.
Tacu neskatoties uz to ka tas ir izdarits krapnieks Janis netaisas adot paradus.
Janis Gutmanis 1979 d.gada. Vel joprojam ar viltibu un izdomu izkrapj naudu no letticigiem cilvekiem Rigas robezas. Parsvara sievietem!
Esat piesardzigas!
Un Jani, atgriez beidzot paradu!

P Podzina 24.11.2011

Aizmirsu paprasīt - Klau Jāni, kurš te baigi rakstīja komentāŗus, tas esi tu?

A Alla 24.11.2011

:-))

A Anda 24.11.2011

Ak, šausmas..

K Kika 24.11.2011

Driiz Jaanim buus jaaveic plastiskaa operaacija, savaadaak vinjsh vairs nevarees nopelniit sev iztikas liidzekljus, jo sievietes jau laiciigi atpaziis kraapnieku!

K Kika 24.11.2011

Bet patiesiibaa vinjsh tak ir ljoti nelaimiigs cilveeks! Tas tak laikam ir shausmiigi - dziivot pastaaviigaa stresaa un paranojaa!

N niks 25.11.2011

Lūdzu, kas ielika Jāņa G. fotogrāfiju, izdzēšiet to ārā, kas Jums cilvēkiem mēles nav kur trīt ?? Skatieties paši savu dzīvi un nekontrolējiet citus, ja nav pierādījumu par cilvēku.Tas tikai liecina, ka Jums ir zems intelektuāla un cieņas līmenis...

D Daniela 25.11.2011

Man gan šķiet, ka tieši Jānim ir zems intelektuāla un cieņas līmenis, ņemot vērā to, cik cūciski viņš attiecas pret sievietēm, tik zemiskā veidā izkrāpjot no viņām naudu un uzdzīvojoties uz sieviešu rēķina! Tāds iespaids, ka šim cilvēkam dzīvē vispār nekā svēta nav! Un, Jāni, atdod beidzot naudu!

V valerija 25.11.2011

Bilde ir ielikta ar noluku pasargat jaunus Jana upurus, kurus varetu apkrapt sis cilveks. Runa iet par liela apjoma krapniecibu.
Ludzu atsaucieties tie, kuri ir cietusi no si cilveka darbibam, lai varam uzsakt tiesas darbus!

D Daniela 25.11.2011

Šis cilvēks ne tikai izkrāpj naudu no sievietēm, bet arī paņirgājas par dvēseli un morālo stāju - principā morāli izvaro! Tāpēc arī to nedrīks atstāt nesodītu...

L liana. 26.11.2011

Cau, Podzina !Es tevi nesaprotu nu cik jabut stubai lai virietim atdot visu naudu:D:D:D Tu tapat neko nepanaksi turpini raudat!!!

N niks 27.11.2011

Daniela, vai Tev ir pierādījumi tam, ko apgalvo? atraksti ja tādi ir, lai var secināt, ka runā patiesību...aprunāt vienmēr ir vieglāk..., ja Tev ir kāda informācija, atraksti..., un kad tas notika-vai šajā gadā un kādā veidā?

D Daniela 27.11.2011

Jaa, Nik, man ir pieraadiijumi, jo tas cilveeks arii no manis ir izkraapis naudu, izmantojot manu uzticiibu...Un es noteikti zinu, ka es neesmu vieniigaa cietusii...Un shinii gadiijumaa taa nav aprunaashana, bet konkreets fakts! Un kaapeec gan man buutu jaatraksta Tev? Vai Tu esi kaads izmekleetaajs? Es nesaprotu, kaa var buut taada cilveeka pusee, kursh uzdziivojas uz citu reekina...

L liana. 27.11.2011

Jus debilas maukas daebali mani!!!Nu tak pisies uz policiju ja tik sausmiga situacija.Atsuti man uz e-pastu savu numuru es tev atri atradisu comu.Tu doma ka neviens neko nesaprot un mes tev ticam ka tev tikai naudu vajag???

D Daniela 27.11.2011

Klausies, Liāna, nebāz savu garo degunu tur, gar ko Tev vispār nav nekādas darīšanas! Tu tak te aistāvēji kādu citu Jāni Gūtmani, tagad te ir pieejama tā Jāņa Gūtmaņa bilde, par kuru arī rosās visas sarunas un Tev vēl miera nav?! Varbūt Tu esi Liāna ar pautiem - pats Jānis?!

D Danielai 27.11.2011

Neiesaku tev šo sūdu Lianu kustināt, ilgi smirdēs!

K Kika 27.11.2011

Lianu kopaa ar Jani vienaa suudu bedree!

L liana. 28.11.2011

Skaties kada bedre suka esi pati ievelusies,

V valerija 28.11.2011

Apkraptas sievietes atsaucieties! Jo vairak mes salasisimies, jo atrak un vieglak bus nodot so cilveku tiesas rokas!

V valerija 28.11.2011

Velreiz vina foto!

N niks 28.11.2011

Daniela ko Tu seit dari, eij uz policiju un karto lietas tur, nevis te..., ja jau tik smags gadiijums...