Gutmanis Janis 1979 - Krapshana

Meginasu verstie atkartoti.
Pateicoties personam kuras skarbi un nekorekti izteicas raksts tika dzests.
Tacu neskatoties uz to ka tas ir izdarits krapnieks Janis netaisas adot paradus.
Janis Gutmanis 1979 d.gada. Vel joprojam ar viltibu un izdomu izkrapj naudu no letticigiem cilvekiem Rigas robezas. Parsvara sievietem!
Esat piesardzigas!
Un Jani, atgriez beidzot paradu!

N niks 29.11.2011

Šeit nav īstā vieta, kur apkrāptām sievietēm atsaukties...tam ir citas instances

N niks 29.11.2011

Valērija, atraksti uz e-pastu savu stāstu, varbūt varu kā līdzēt, kā tas sākās un kā beidzās...!

M mazaa 06.12.2011

Jāni, mēs sievietes, ko esi apkrāpis, neļausim Tev normāli dzīvot un priecāties, saņemsi to, ko esi pelnījis!!Tas tā tik vienkārši nebeigsies!!!

A Agnese 06.12.2011

sorry, shis viss bija tikai jox, bet man smiekli naak kaaa juuss te visi saakaat spregat un visi tik svarigi tik svarigi dirsh
bet vot shit gan man patik

A Agnese 06.12.2011

un shitaa arii ;) ;)

N niks 06.12.2011

..Hmm, jo taalaak, jo trakaak..vnk. nav coments..., labaak tiekaties aci pret aci ..., ja jau nevar atsuutiit nevienu pieraadiijumu sai lietai, tad esat vaaji

E egija 06.12.2011

Sis jaukas bildes ir pievienojis Janis pats, cerot, ka tulit sis raksts pazudis no si saita.. Tads ir vina merkis! Nu maita!!!

T Točno 07.12.2011

Točno, šis nav tas saits, no kura pazudīs šādas bildes! Tas ir īsti mūsdienīgi, ja no sūdzību saita tas ir pārvērties par pornosaitu.

A Agnese 07.12.2011

nevajag stresot, take it easy, don't worry, be happy

A Agnese 07.12.2011

nevajag stresot take it easy, don't worry- be happy :D ;D ;D

A Agnese 08.12.2011

...juhuuuu...

A Agnese 08.12.2011

Ko juus te peraties

re ka vaig

J J 08.12.2011

Neko jau sev !Laba doma ! N tas notiks ar Tevi! Tu tak zini kas ir IP?

E egija 08.12.2011

Si ari ir viena no milakajam Janisa nodarbosanam..

J J 09.12.2011

Dana !!?? varbuut man Tavu foto arii ielikt ??????!! Ko teiksi?!

E egija 09.12.2011

J., kura bilde tad esi Tu?

D Dana 09.12.2011

Nu bet shis jau ari ir labi !

D Dana 13.12.2011

Nin.a te esi aizgaajusi par taalu un tevi naksies aptureet ...

D Dana 14.12.2011

Jānim 1.aprīlī dzimšanas diena, jāuzdāvina restes, nestaigās viņš laimīgs pa ielām!!!Par savu izdarīto nožēlos visu mūžu!!

J Janis 14.12.2011

Es tak tev kuce saku zvani un piesakies drosminiece !! Ko tu te borzi? kas ir nevari ?bail? Ko tu mani te baide ar restem aita... Davai zvani, parunasim.. nu ja balstina tric tad raksti sms..