Gutmanis Janis 1979 - Krapshana

Meginasu verstie atkartoti.
Pateicoties personam kuras skarbi un nekorekti izteicas raksts tika dzests.
Tacu neskatoties uz to ka tas ir izdarits krapnieks Janis netaisas adot paradus.
Janis Gutmanis 1979 d.gada. Vel joprojam ar viltibu un izdomu izkrapj naudu no letticigiem cilvekiem Rigas robezas. Parsvara sievietem!
Esat piesardzigas!
Un Jani, atgriez beidzot paradu!

J jānis 13.11.2011

Klausies Tu pusdebiila mauka Kika ! Es arii es J.G un gads man arii ir taad un kas man tagad ir jaaciesh deel cita J.G un jaaklausaas no cilveekiem, un jaakriit kaunaa kas mani paziist ?? ka s te notiek ?? To tipa Agnesi ar tipa Kiku abas uz suudaina mieta uzspraust ar savaam nemazgaatajaam pezjaam . Kuces ble ! Njemiet un laiziet viena aotrai bet ne te hulnju dzeniet padlas..

G Gorams 13.11.2011

Pilnīgi pareizi Jāni ! Tā pusdullā droši ka nav skolota un nezin ka varētu būt vēl tādi Jāņi ! A par per.datu publicēšnu likums paredz lōti bargu sodiņju !!! Domāju ka Jums visiem Gūtmaņiem kas tiek aizskārti ir jāraksta iesniegums un policija atradīs šo autori Agnesi ātri !!

K Kika 13.11.2011

Neesmu Agnese un neesmu pusdebiila mauka! Un tam Jaanim (uzvaardu neminu, jo tas Jaanis, ap ko te grozaas visas diskusijas pats zin, ka runa iet par vinju) ir tieshaam probleemas ar galvu un gan pienaaks laiks, kad vinjsh atradiisies tur, kur vinjam ir iistaa vieta...

P Podzina 13.11.2011

Starpcitu, neesmu nekas no ta ko par mani te rakstija, man ir labs darbs, mils draugs, uz kuru es varu palauties jo vins mani neizmanto, bet sarga, rupejas un patiesam mil, un maja juras krasta. Gan es, gan vins daudz macamies, lai nopelnitu naudu, bet cik lasu saja saita daudzi rakstosie cilveki nav seviski izglitoti, it seviski Janis, laikam Bauskas skola bija vissliktakais skolnieks ar vissliktakajam atzimem. Tapec tagad japelna nauda ar savu kermeni un piedevam pie visa, kas mani soke, parnesa transmisivas slimibas un aplipina sievietes ar tam.
Tas tacu skaidrs Juri, ka tu esi tas Janis par kuru te ir runa, un piedevam pie visa tu esi slims ar vairakam veneriskam slimibam. Sarpcitu, cik atceros, kriminallikuma ir pants, kurs paredz sodu par citu cilveku aplipinasanu ar transmisivajam slimibam, ipasi bargi tas ir tad, ja tas notiek otram cilvekam par to nezinot, bet cik noprotu neviena sieviete nav informeta par to, ka tu parnesa sis slimibas.
Un zini Intar, neesmu ari izdzimtene, bet loti seksiga blondine, pajauta viriesiem, kas mani pazist, vini ari apliecinas to, ka man smadzenes ir sava vieta un strada labi. Sarpcitu, tu izsaki diezgan atklatus draudus man un domaju, ka policijai nebutu problemu atrast tavu IP adresi, ka ari datora atrasanas vietu, ja es par tevi zinotu. Bridinu, ka mani bus kas aizstav - mans draugs strada " Evor". Varbut tev ir bijusi darisana ar siem pusiem un tu zini tur nestrada mikstie, bet pasi spicakie. Tapat esmu nokartojusi sausanas apmacibas un man ir ieroca nesasanas atlauja, varu pasaizsardzibas noluka to izmantot. To nokartoju, jo dzive Jurmala - skaista maja - dikte savas prasibas.
Jus ari pusi varejat labak treneties un kartot apsardzes sertifikatu, nevis nodarboties ar daudesanu neaisargatam sievietem. Vispar ta ir glevulibas pazime. Nevaru iedomaties, ka mans draugs draudetu sievietem, tiesi otradi vins mestos tas aizsavet.
Un tev mila Sintij laiks klut sieviskigakai - sievietem starpcitu, piemit maigums, speks un gudriba. Pirkstus, lai lauz policisti banditiem! Aizej labak uz kino un noskaties kadu filmu par romantiskam attiecibam un notici tam, jo pec savas pieredzes zinu, ka tadas ir!

с Серёга 14.11.2011

Вот латыши дают! А ещё на русских гонят!...:-)))

G ghjkloiuyt 15.11.2011

qwsdfghjkl;'[poiuytresazxcvbnm, .;'[poiuytrdeswa

G Gorams 16.11.2011

Ja a te tak visadas slimaas duras pert muzikiem ko raksta un ari Agnes Kika un visas paarejas. Ko tad kika te nien un virini savu muti a pec tam attaisnojies te .

S Sintija 16.11.2011

Nu pilniigs murgs ! agnese tak grib tikai naudu izspiest ! netiirele

J Janis 16.11.2011

Klausies Tu tipa Podzinja komenteetaaja ! Tu esi dirsaa pista ??! Nu ar cjiekuru ?! Kur baaz savu smirdiigo jebalu . Visu netu esi piemeeslojusi ar savu smaku . Aizver savu maaksliigi veidoto purnu .

S Sintija 16.11.2011

Un Jānis nav nekādā Bauskas skolā mācijies! Tā tak ir kaut kāda pasdebīliķe!!!

E Eriks 16.11.2011

A ko taa mauka Agnese nezvana Janim ? kas vinai piizda triic vai ?! ko vinja te blato ?!

P Podzina 16.11.2011

Strapcitu, Jāni, purns man nav mākslīgs un tādas perversas izpriecas kā patīk tev, kuras tu aprakstīji, man nepatīk! Domāju, ka ir ļoti labi, ka ir kāds normāls cilvēks, kas internetā pauž savu viedokli, jo cik noprotu tu esi iemācījies piecus lamuvārdus un tos arī visu laiku muļā!

G Guntars 16.11.2011

A ta podzinja komentetaja negrib gadijumaa lai vinjai piecus pimpjus pa muti pamulja vienlaikus?!Jani turies mes tava puse. Nenem galva tas maukas staigajosas...

R Rinalds 16.11.2011

Nē tur vajag tai kas publicēja šo rakstu piecas zalupas sastumt pa visiem caurmiem!!

K Kaspars 16.11.2011

Nu neko jau !!! Klau Jāni ja es būtu Tavā vietā, tad es jau nu šīs autores kas publicēja ko tādu, visas vienā maisā un pret koku klapētu. Tad pakārt lai vārnas knābā!

G Gints 16.11.2011

Bet ko tā stulbā aita vēl cer ka viņai pēc šāda raksta publicēšanas kāds atdos parādu ?? Točna ar prātiņu tai Agnesei nav riktīgi. Gluži otrādi es vēl piespiestu man samaksāt par per.aizska.bez reāliem pierādijumiem . Jāni raksti iesniegumu tiesai un nežāvē..

G Gints 16.11.2011

Nu it kā jā ! Jo ja pareizi pieiet no juridiskās tad šim publicētājam var sanakt kompensēt smuki un jau vien par to ka ir ievietots dz.g !ir grozijumi laiku atpakaļ jau izdarīti kas šādus faktus sauc pie atbildības . Jāni uzraksti man uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv un es tev pastāstīshu kā tas notiek !

P Podzina 17.11.2011

Samuraj1, raksti jau tā lai mēs visi zinām, piemēram, kā iesniegt tiesā iesniegumu arī par atklātiem draudiem - piemēram man. Priekš tam ir internets, lai visi cilvēki uzzinātu kādas viņiem ir tiesības un iespējas. Cik noprotu šobrīd manas iespējas ir tikt izvarotai pretdabiskā veidā - sodiņš par to ir pamatīgs!

K klika 17.11.2011

khmm, arii es esmu sho to dzirdeejusi par kaadu Jaani no Bauskas, kursh mahineejas ar naudaam un, palasot, shos komentus, taa vien liekas, ka vinjsh pats te streso pa sho portaalu zem dazhaadiem nikiem. Ja atdotu naudinju tiem, no kaa njeemis, tad jau ljaudis nerakstiitu, bet nu - ko seesi, to pljausi ..

K Kika 18.11.2011

Vinsh tak grib, lai shis raksts tiktu dzeests, taapeec arii streso un raksta te visaadas jeeliibas.