www.sudzibas.lv Given Nekvalitatīva prece

Given - Nekvalitatīva prece

Lai izlaiduma dāvana būtu paliekoša, izvēlējos iegādāties sudraba aproci given veikalā Rīga plaza. Pirms iegādes pārdevēja stāstīja, ka prece ir kvalitatīva, bet ja nu tomēr kaut kas atgadās, precei ir 2 gadu garantija. Rokassprādzīti neizmantoju katru dienu, tikai svinīgos gadījumos, bet jau mazāk kā pus gadu pēc iegādes, aprocīte pati no sevis pārplīsa uz pusēm. Aiznesu uz veikalu, teica, ka tā var notikt, un pieņēma uz remontu. Pēc remonta dažus mēnešus vēlāk, atkal aprocīte nokrīt. Skatos, šoreiz aizdare izjukusi. Atnācu atkal uz veikalu, jautāju, vai ir iespējams preci samainīt vai atgūt naudiņu, jo nav normāli, ka “paliekoša” dāvana bez ikdienišķas nēsāšanas jūk ārā tik bieži. Atbilde ko saņēmu bija, ka nav iespējams saņemt ne naudu atpakaļ, ne samainīt. Vienīgais variants ir atkārtoti remontēt. Kamēr vēl ir garantija, tikmēr vēl vismaz piedāvā salabot, bet pēc garantijas beigšanās ļoti neizdevīgi ik pēc dažiem mēnešiem nest uz remontu. Tiešām neiesaku iegādāties preces given veikalos, it īpaši, ja tās ir svarīgas jums. Ļoti nožēloju, ka neizlasīju atsauksmēs pirms iegādājos, jo redzu, ka neesmu vienīgā, kurai ir problēmas ar šī veikala precēm. Reāli apkrāpj cilvēkus. Briesmīgi.