www.sudzibas.lv Gēla nagi Nekvalitatīvi

Gēla nagi - Nekvalitatīvi

29654679 - šāds numurs ir meitenei, kas liek nagus. Ja godīgi tad meitenes vārdu neatceros, bet viņa ir izvietojusi daudz sludinājumus portālā ss.lv gribēju jūs brīdināt, ka kvalitāte pilnīgi neatbilst cenai...
Meitene strādā ziepniekkalnā. Biju vienreiz uzlikt nagus, mani sagaidija meitene, kas bija mazliet iereibusi un ik pa laikam smēķēja, kaut gan man riebjas cigarešu dūmi. Tas vēl būtu sīkums. Es saprotu, ka nagus var uzlikt neīpaši labi, bet kaut ko tādu piedzīvoju pirmo reizi. Meitene strādāja ļoti nevīžīgi, darbarīki noteikti ka nebija sterilizēti, kad viņa pabeidza savu darbu, viņa pat nenotīrija manas rokas no putekļiem, kas paliek vīlējot nagus. Un galarezultāts bija šķībi, nelīdzeni nagi, gēls pie ienadžiem mazliet atlupis, bet pats labākais sākās aptuveni pēc 5 dienām...nagi bija atlupuši, it kā kāds tos būtu centies noraut nost, bet ne līdz galam. Man no sākuma bija žēl tos ņemt nost, jo samaksāju par viņiem 23 latus, bet kad noņēmu mani sagaidija vēl lielāks pārsteigums - nagu sēnīte. Mīļās meitenes, neejiet pie nepazīstamiem speciālistiem, lai nesanāk kā man. Sludinājumos tie nadziņi izskatijās smuki, bet bildes, ticiet man, var būt maldinošas.
Un ja jums uzliek tādus nagus, nebaidieties iebilst, ka nemaksāsiet par tādu pakalpojumu, lai nesanāk tā kā man.

R re 23.09.2008

Pag, par to sēnīti, domāju, ka pārspīlē...tik ātri tā sevi neparāda. Ja zaļš nags, tad tā vēl nav sēne...tas no mitruma krāšanās. Tapēc, ja no nagiem atlecis m';akslīgais materiāls-jālabo!

L LLLL 24.09.2008

Kautkāds stulbums tie gēla nagi! Saved kārtībā savus un nebūs nekādu problēmu. Pēc tiem gēla nagiem tikai problēmas sākās. Jūsu dabīgie nagi paliek plāni kā papīrs un tad ir tos ilgstoši jāārstē. Nopirku speciālu nagu vīlīti (dārga) ar kuru reizi nedēļā apstrādāju savus nagus un tie ir stipri un spoži.

L Lenocka 24.09.2008

Nabaga meitēns - patiesi man viņas ir žēl.Man ir savs meistars jau kuro gadu-arī esmu ieteikusi viņu savām paziņām.Ticiet man-neviens nav sūdzējies par viņu.Vispirms liku akrila nadziņus -tagad lieku gēla.Ataudzēju savus un uzliku pavirsu tiem gēlu, lai nelūzt(jo ir ļoti trausli)izmaksāja man tas prieciņs 12.ls pirmdien taisīju profilaksi(10.ls).Nesaprotu priekškam maksāt lērums naudas par to kamā neesi pārliecināt.Neietu es pie pilnīgi nepazīstama nagu meistara kurs strādā nmājas apstākļos ja vien man viņu nav ieteikušu paziņas.

L LLLL 24.09.2008

Tāpēc tev Lenocka viņi ir trausli, ka liec uz nagiem visādus sūdus!!!

L Lenocka 24.09.2008

Nebut nē Marusja-mani nagi pēc akrila palika daudz labākā stāvoklī-un tādejādi un doto brīdi pec gada atpūtas esmu uzlikusi saviem gandrīz 1 cm ataugušjiem nagiem gēlu ?lai tie nenolūzt.Pateicoties kā citi saka šim sūdam esmu savedusi kārtībā savas rokas un nagi palika daudz veselīgāki!!!

: :))) 25.09.2008

Vajag iet uz salonu likt nagus, nevis uz kadam majam pie aizdomigam meitenem!!
Salonos ir dargak, bet tas atmaksajas:)

L Lauma 25.09.2008

Lenocka - nevelies ieteikt man savu meistaru? Es tagad mocos un nevaru atrast nevienu vietu, kur varetu uztaisit kvalitativus gela nagus.

L linda 14.10.2008

Es vinai samaksaju tik cik aptuveni salona butu jamaksa, varbut pat vel vairak un vispar nav jau tagad ari nekada garantija ka tev salona uztaisis loti kvalitativi... Nerakstiet te komentarus par to vai gela nagi ir labi vai slikti, es tikai gribeju bridinat ka pie šis meitenes labak neejiet

K Krotow 04.11.2008

Meitenes, kam jums tās lāpstas? Pašas dabīgie 10x labak izskatās, tikai sakopt vajag.

A anetii 17.12.2008

tapēc pirms atļaut sev taisīt, vaig uzprasīt vismaz sertifikātu, ja tāda nav, tad uzreiz bez liekām domām - prom.

L lizaveta 09.01.2009

es tajsu pie tas majtenes par kuru jus runajat jau 3 gadi man ar vinju nekadas problemas nebija nekad un cenas pie vinjaj ari nekad tadas nebija ustadisana 18ls ar jebkadu dizajnu profilakse 15ls vinja agrag stradaja salona tur bija nenormalas cenas det majas nezinu nezinu man visas draudzenes tajsa nagus pie vinjas un ari nekadas problemas

I ira 09.01.2009

4itaju i oboldevaju tu devusku zovut olga ona master s bolsim stazem esli vam zanjaca necem opsuzdajti no u nee vse vsegda super i dizajn i ka4estva i rabota!!!
u menja slov netu

K Katrīne 10.01.2009

Salonā arī visādi meistari ir.. Tāpēc viss ir atkarīgs no paša cilvēka un protams no materiāla ar kuru meistars strādā..

I ira 13.01.2009

ja toze kleentka ejoj devuski u menja problem s nej nekakix oboldenij master rabotaet uze 5 let rabotaet s lubimi taterialami neznaju xotja anti reklama toze reklAMA
v latvii o4en malo takox masterov kak na ja toze nogti ne pervij god stavlju i ponemaju v etom tolk

L Linda 18.01.2009

Esmu dabīgā skaistuma piekritēja, bet tomēr arī mani vienreiz (un pēdējo reizi) pierunāja uzlikt gēla nagus. Tikai tāpēc, ka bija par velti, jo meitene vēl mācījās. Viss jau bija labi - atieksme, kvalitāte (atbilstoši pieredzei utt.) tikai nelaime tāda, ka nākamajā dienā nevarēju piecelties no gultas. Arī nākamās 3 nedēļas bija vienkārši šausmīgas. Muguras sāpju dēļ, nevarēju normāli ne staigāt, ne sēdēt, ne ko citu pasākt. Bija karstākais vasaras mēnesis un ar draugiem bieži braucām uz pludmali, bet es nevarēju pat peldēt, kur nu vēl volejbolu uzspēlēt. Un tā šitas murgs turpinājās līdz dienai, kad pati izdomāju noņemt uzliktos nagus, jo uz profilaksi bija jāiet vēl pēc nedēļas. Un tiklīdz atbrīvojos no skaistajiem nadziņiem, tā sāpas pazuda kā nebijušas. Vēlāk konsultējoties ar ārsu, viņa pārliecinoši paskaidroja, ka esot uzspiests uz noteiktiem punktiem... tik vienkārši...

N Nagumeistars 18.01.2009

Linda, tas ko te pateici izklaus'as p'ec sviesta. K'adi punkti uz naga pl'atnes????? J'a, protams, var b'ut aler'gija k'adam vai izteikts nagu j'ut'igums, bet s'apes mugur'a???? Dakteri visp'ar par nagiem neko nezin, reiz jaut'aju, ko akrila putek'li nodara manam organismam, atbilde bija-neko...
Un k'a vajadz'eja Tev puc'et tos nadzi'nus, lai uzspiestu uz tiem""punktiem''! Murgs!

A Alona 29.01.2009

Es uzskatu ka to ko rakstija Linda ir pilnīgs murgs.Ko viņa rakstīs kad aizies pie zobarsta? Ka ir paralizēta? :)))))

H Ha 29.01.2009

Ha, ha! Es kaut ko tādu pirmo reizi dzirdu, ka no nagiem sāpes mugurā! Tas, ka no augstiem papēžiem es vēl saprastu, bet ka piespiests kaut kāds punkts...Kā tas iespējams? Kur tad tas gēls tev spiedās kamēr bija uzlikts?

Šeit tiešām daudzām psihiatra palīdzība vajadzīga.Taisa problēmas tur kur to nav.

H Ha 29.01.2009

Es ieteiktu aiziet uz spa roku masāžu, kur kārtīgi visus punktus izspaidīs pirkstos, nekādu problēmu vairs nebūs.

K Kristīne 04.03.2009

Pēc visa spriežot, šī lieliskā meistare, piekuras nagus taisa tik daudz brīniapmierinātas klientes, tai reizē vienkārši bija iereibusi, un no tā arī visas problēmas-punkti uz nakiem, nolobījies gēls, un saprotams, ari uzpipet gribas, kad ierauj...:D