www.sudzibas.lv Gēla nagi Nekvalitatīvi

Gēla nagi - Nekvalitatīvi

29654679 - šāds numurs ir meitenei, kas liek nagus. Ja godīgi tad meitenes vārdu neatceros, bet viņa ir izvietojusi daudz sludinājumus portālā ss.lv gribēju jūs brīdināt, ka kvalitāte pilnīgi neatbilst cenai...
Meitene strādā ziepniekkalnā. Biju vienreiz uzlikt nagus, mani sagaidija meitene, kas bija mazliet iereibusi un ik pa laikam smēķēja, kaut gan man riebjas cigarešu dūmi. Tas vēl būtu sīkums. Es saprotu, ka nagus var uzlikt neīpaši labi, bet kaut ko tādu piedzīvoju pirmo reizi. Meitene strādāja ļoti nevīžīgi, darbarīki noteikti ka nebija sterilizēti, kad viņa pabeidza savu darbu, viņa pat nenotīrija manas rokas no putekļiem, kas paliek vīlējot nagus. Un galarezultāts bija šķībi, nelīdzeni nagi, gēls pie ienadžiem mazliet atlupis, bet pats labākais sākās aptuveni pēc 5 dienām...nagi bija atlupuši, it kā kāds tos būtu centies noraut nost, bet ne līdz galam. Man no sākuma bija žēl tos ņemt nost, jo samaksāju par viņiem 23 latus, bet kad noņēmu mani sagaidija vēl lielāks pārsteigums - nagu sēnīte. Mīļās meitenes, neejiet pie nepazīstamiem speciālistiem, lai nesanāk kā man. Sludinājumos tie nadziņi izskatijās smuki, bet bildes, ticiet man, var būt maldinošas.
Un ja jums uzliek tādus nagus, nebaidieties iebilst, ka nemaksāsiet par tādu pakalpojumu, lai nesanāk tā kā man.

S simona 28.03.2011

sveiki, vai kada var ieteikt kadu meiteni kas vel macas likt nadzinjus, par ltam naudinjaam, diemzel nevaru atlauties iet pie ista meistara bet jus jau zinat ka jebkura sieviete natkarigi ni vecuma un finansiala stavokla velas izskatities skaisti, ta ka esmu mamma un diena paiet uzkopjot maju auklejot bernu utt, tad ta laika tik vien ka nagus sakopt dazkart pat neatliek, tapec gribas pieaudzet akrila nadzinjus
ludzu ja jums ir zinams kads cilvecinjs kas to dara lidz 5 ls tad dodiet zinju, busu loti pateiciga

L Laura 25.09.2011

Tāpēc gan labāk gan lētāk ir likt nagus pašai, kā to daru es-un neesmu speciālists-vienkārši laika gaitā esmu to uz sevis apguvusi, zinu kad visi instrumenti ir izmantoti tikai man, un nekādas sēnes dabūt nevaru turklāt ir stingri vien lētāk tos likt pašam.Atmaksājās jau pie vienas audzēšanas un remonta.
Reiz Valmierā Teātra telpās gāju pie kādas Simona Laures uz salonu-vienu reizi bija ok-aizgāju saremontēt arī bija Ok Taču ar katru reizi ejot pie viņas radās iespaids, kad notiek kā uz konvoja, lai tikai vairāk klientu varētu pieņemt laiks arvien saīsinājās-Tad nākamā reizē aizgāju pārtaisiju citādākus, samaksāju un aizgāju-nepagāja stunda kad pie draudzenes atvilku aizkarus un viens nags palika aizkarā-zvaniju un teicu kas tā par lietu ja pat neaizlauzu un nokrita-atbildē saņēmu man tagad ir citi klienti es nevaru(nav laika)pielikt atpakaļ, bet es jau sen kā vairs nebiju Valmieriete un braukāju pie viņas no Siguldas-cūciska rīcība!Nācās meklēt citu manikīri kas pielika vienu nagu-Biju maigi teikts Nikna jo otrā dienā man bija jābūt uz kāzām-kopā ar otras manikīres pielikto nagu atdevu 30Ls un viss kaķim zem astes.Tad nospļāvos nopirku materiālus, mašīnīti visu pati un sāku mācīties uz sevis un pēc tās pieredzes nolēmu neiet un nemaksāt par to darbu, jo ja kas notiek ne tā viņiem par to galva nesāp-nauda kabatā un sveiki Gauja.

T Točno 25.09.2011

Točno, steigā izlasīju "gaiļa nagi"!

A anastasija 17.10.2011

pilnīgi tas pats ar nagiem notika, pilnīgs *pīp* es kka pirms ejot neapskatījos seit, žēl..
15ls pa vēju pilnība, tagad iešu pie tas kura taisīja agrāk.
un jā no sākuma teica ka 10 ls bet pēc tam nemanot ta oj, dargo uzliku, nu okey, žēl nebūtu ja būtu labi.
bet jau pec pāris stundam bija kabatas.

P putra 22.11.2011

nepaarspiilee gadiijumaa???

M Milaha 20.04.2012

skoljko let proshlo vse o tom ze...
NI4EGO ne pomenjalosj vidimo u nee!
ka4estvo BEZOBRAZNOE!Takoj uzas s moimi nogtjami ewe nikto nikogda ne delal!4erez 3 4asa posle manikjura u menja pojavilisj KARMANI na 8 nogtjah!
Nogti raznoj dlinni, , tolshini!Vse v kakih to bugrah, , a na risunkah gelj prosto otkolupalsja!
I takoe s4astje ja polu4ila vsego liw za 15 lat!
Kogda delala u drugova mastera nogti 4erez mesjac vigljadeli lu4we 4em sej4as posle neskoljkih 4asov...
O4ENJ zaleju 4to ne pro4itala vse otzivi PERED pohodom k nej!!!
Kstati sej4as ona rabotaet v Plavniekah

I incognito 22.10.2012

Dobrij ve4er!
Ne polenilasj i pro4itala vse komentarii. Kak govoritsa, skoljko ljudej, stoljko i mnenij. Ot sebja ho4ju skazatj, 4to bila u etoj devuwki sovsem nedavno i o4enj dovoljna ejo rabotoj. Vo-pervih, ka4stvenno, vidno 4to 4elovek ne pervij denj etim zanimajetsa, vo-vtorih, vremja za kotoroje ona mne ih sdele. Li4no ja v vostorge ot nejo.
Esli u vas voznikajut problemi s ka4estvom spustja takoje korotkoje vremja, vozmozhno eto delo ne v mastere, a skoreje v tom kak vawi nogti reagirujut na sam material.
4to kasajetsa naras4ivatj u kogo-to doma ili v salone, to po mne raznica toljko v cene, a neka4estvenno vam i v salone mogut narastitij nogti.

A aleksejbelov 19.11.2012

uzas kakoj pisite ja xozu k Olge neo4en davno no problem u menja vovse netu i ese esli problemi pozvonit ej mozno ona peredelaet esli opjat problemi otdast dengi!!! mne vse o4en nravica delaju u nee za 10ls s ljubim dizajnom resuet sikarno vse okuratnenko neznaju 4to vi tut za vraki pisete i podrugi moi k nej xodjat vovse neukovo problem netu!!!

D Dita123 29.03.2015

Labāk turēties pa gabalu vispār no gēla nagiem. Izlasiet šo rakstu - Gēla Nagi – Vai Tas Ir Droši? un padomājiet vai ir vērts riskēt...

D Dita123 29.03.2015

Links uz rakstu - http://www.inbrain.lv/gela-nagi/