Gēla nagi - Gēla nagi

Dita Klintaja - ieguvusi "zināšanas" gēla nagu likšanā pašapmācības ceļā.
Aizgāju pie Ditas, jo nu, lai gan liek mājās un pati iemācijusies, nagi bildēs izskatījās perfektāki par perfektiem, dizains lielisks, bet, kad aizgāju...Pirmkārt, jau attieksme, taisa man nagus, tajā pašā laikā viņas dzīves biedrs sēž pie datora, viņa tur ar viņu vāvuļo un taisa man nagus.Tadpa vidam kaut ko vēl dzied... attieksme arī neforša.izturās tā itkā man pašai visu vajag zināt, kadlikt nagus lampā un uz cik ilgu laiku.Gala rezultāts : zīmējums bija smuks, bet jau pēckādas nedēļas kabatas, nu un pati arī nagus noņēmu nost.Un tādus nagus, manuprāt, katrs varēja noņemt, slikti turējās.NEIESAKU!

L lasitajs 02.05.2011

Tu brauc pie cilvēka uz mājām, nevis uz salonu, tādēļ rēķinies, ka bez Tevis arī citi tur dzīvo, tādēļ jau maksā mazāk nekā salonā!Par kvalitāti nespriežu, jo neesmu redzejusi.

L lasitajs 02.05.2011

Gribēju teikt, ka bez cilvēka, kurš taisa nagus arī citi tur dzīvo...

A Austere 02.05.2011

Tad vismaz, lai pievēršas darbam nevis bazarē apkārt ar mājinieku.

D DD 02.05.2011

bazarē, labbbbbsss .tev nu gan valodiņa:)

P.S. Tādi nagi sen jau ir ļoti nemoderni:)

I ieva 02.05.2011

Amm tā nav, es eju jau sen un viss kārtībā un nav bijušas nekad kabatas, tas ka tur vienai dūdai, kas nepatīk nenozīmē ka meistara vaina. Tāpēc visām tiešām iesaku, ejiet pameiģiniet un tad pašas spriediet :)

A Austere 02.05.2011

Nu variet jau iet, protams.Neatturu, katras pašas izvēle.Bet tā attieksme nav diez ko patīkama.Izturastā kā man pašai jāzin cik min jātur lampā, kad likt lampā, kaut ko pie sevis dzied+ tajā pašā laikāar viru pļāpā.Kabatas ātri radās.

G glorija 02.05.2011

Piekrītu par to, ka nav kvalitātes.

I ieva 02.05.2011

nu bet tu ej uz mājām reiķinies to ka cilvēkam ir sava privātā dzīve!! un tas ka dzied nav nekāds noziegums :D :D Tiešām iesaku aizej uzkādu salonu samaksā 2x dargāk un nepukti te neko, tev būs visas ērtības, klusums, kafija utt...

I Ieva 02.05.2011

Un protams ļoti jauki miroņu nagi!

M mincēēns 02.05.2011

Nagi ir labas kvalitates un BEZ kabatam :)

M Mincēēns 02.05.2011

Nagi ir sliktas kvalitates un AR kabatam :)

G glorija 03.05.2011

Nagus viņa liek pa 15Ls, domāju, ka tas nav ne baigi lēti, ne baigi dārgi, bet normāli.Līdz ar to vismaz var pievērsties savam klientam.Vai tiešām tajā laikā, kad liek nagus ir jāpļāpā ar vīru ?Par saimnieciskām lietām?Saprastu, ja kas svarīgs būtu.

A Austere 03.05.2011

Nē, viņi runāja par seksu, un mani tas šausmīgi uzbudināja!!!

A Austere 03.05.2011

Oo, baigi smieklīgi manu niku "zagt" ? ;)

A Austere 03.05.2011

Bet, tiešām, pēc viņu sarunas noklausīšanās, baigi sagribējās!

A Austere 03.05.2011

Vari vāvuļot tālāk ar manu niku, ja esi tik pārgribējusies/ies, tad paskaties porņukus, jo šaubos, ka tādu ņems kāds/a!

A Austere 03.05.2011

Tiešām, toreiz ar porņikiem vien nepietika, nācās meklēt zīgolo, un maksāt bargu naudu!

V Varde 03.05.2011

Biju pie Ditas kaut kad pagājušajā gadā, septembrī.
Galīgi nepatika ne kā izturējās pret mani, ne kā uzlika gēla nagus!

M Madara 05.05.2011

Galīgi nepiekrītu šim tekstam. Esmu bijusi pie Ditas arī tad, kad mīļotais mājās, nekādu problēmu. Varbūt vienkārši nevajadzētu noklausīties viņu sarunas un tas arī viss. Labāk lai ir tāda meistare kas sēž un visu laiku klusē?Domāju, ka nē. Lai tak dzied, un Ditai neslikti sanāk.
Runājot par kvalitāti vai kabatām.Nekādu problēmu.

č čiepa 05.05.2011

nagi tiešām labi :)