Gēla nagi - Gēla nagi

Dita Klintaja - ieguvusi "zināšanas" gēla nagu likšanā pašapmācības ceļā.
Aizgāju pie Ditas, jo nu, lai gan liek mājās un pati iemācijusies, nagi bildēs izskatījās perfektāki par perfektiem, dizains lielisks, bet, kad aizgāju...Pirmkārt, jau attieksme, taisa man nagus, tajā pašā laikā viņas dzīves biedrs sēž pie datora, viņa tur ar viņu vāvuļo un taisa man nagus.Tadpa vidam kaut ko vēl dzied... attieksme arī neforša.izturās tā itkā man pašai visu vajag zināt, kadlikt nagus lampā un uz cik ilgu laiku.Gala rezultāts : zīmējums bija smuks, bet jau pēckādas nedēļas kabatas, nu un pati arī nagus noņēmu nost.Un tādus nagus, manuprāt, katrs varēja noņemt, slikti turējās.NEIESAKU!

. ... 06.05.2011

Atradušas par ko sūdzēties, ejiet uz salonu un būs pareizā attieksme.

B binladens 06.05.2011

uz mājām labāk nelīst, jo tur var saķert kādu slimību, jo mājās viņiem viss pohuj, staigāsi pēc tam ar aids u.t.t.

š šmerliss 07.05.2011

Niii..man ar tur nepatiik.otreiz nejiešu.
Tas viņas skatiens nogalina, runā arī tik neskaidri, ka gribas 10 reizes pārjautāt katru vārdu.

L ligorte 08.05.2011

Oij Dita ... murgs kautkad

L ligorte 08.05.2011

meitenes kas jums darit nav ko ka visus apdirst? vienai kautkas nepatik visas uzreiz pakal. da ejiet uz saloniem un tad ar vel nebus labi. baigas princeses atradusas. pasas nezin ko grib, iet pa pakskjiem visadiem, tad ari maksaa nevis vel muti ver valja un dirs kautko.

L liene 08.05.2011

kada starpiba pa ko runa... tad neej uz majam. ej uz salonu, un tur ar runas ne tikai pa seksu :D ha

I Iņčuks 09.05.2011

Tas, ka ej uz mājām ir jārēķinās ar pārējiem, bet tas, ka viņa prasa ko likt un kā ir tikai jūsu Klientu interesēs, jo, ja viņa liks dizainu no savas galvas, jums var nepatikt. Un tas, ka veidojas kabatas, tam var būt dažnedažādi iemesli...Varbūt tavi nagi ir noguruši un tie kādu laiku jāatpūtina...Varbūt tieši tas gēls taviem nagiem nepatīk, jo vini ir tik daudz u. t. t. ...Katram tak viņi ir savādāki.

A Austere 09.05.2011

Viņa neprasa ko likt un kā likt, viņa izturas tā, it kā pašai jāzin, kad likt nagus lampā!Kā es to varu zināt, nu kā ??

Z Zeltene 09.05.2011

Esmu bijusi pie Ditas un loti patik, ar draugu runaja, bet darbu veica labi.Ir tomer iespejams gan runat gan stradat.Un kada veida vinai, tad traucetu stradat ja vina runa ar klientiem?Esmu viens no tiem klientiem kas nekad neko nevar izdomat, tad nu Dita piedawa wisus variantus un kopigiem spekiem izdomajaam.Un par to nagu liksanu lampaa, varbut vnk par leiku uzkurusies esi, jo kad jaliek un kad janem ara saka visi meistari, kur tad liksies!Tas ka vini to pasaka mani neuztrauc, katram ir saws runas stils, bet tikai tapec vinju nevajag nosodit!Laikam esi 1mo reizi likusi nagus, jo esmu likusi pie ducis meistarem un ne tik to redzejusi, dzirdejusi, taka tas ir pupu mizas.Pastaiga pie citas tad redzesi, ka zale nekur naw zaljaka un butu tizli par katru mulkibu sudzeties, atliek tik meklet TEW piemerotako!!

B bucenīte 12.05.2011

Ja gribat, lai nagi nokrīt pēc 2 ned, tad varat iet.

K Kristine 15.06.2011

pilnigi piekritu ka nagiem nav nekada kvalitate esmu bijusi pat vairaks reizes pie vinjas un vairs nekad neiesu tas bija drausmigi izturesanas gan man likas laba bet nagu kvalitate drausmiga visu laiku ievileja ada un tas bija sapigi.Viena pirksta tik loti ievileja ka kadu nedelu pat varbut vairak nevareju pat pieskarities viss bija sarkans un sapeja domaju jau pie arsta iet ka kada infekcija.un nagi pat dazas dienas nenoturejas un man vel bija jamaksa par korekciju tiem nagiem kautgan neuzskatu ka biju vainiga.noteikti neiesaku iet pie vinjas.

K Kristina 15.06.2011

Miroņu nagi! Brrrr!

M Madara 19.06.2011

1) Kristina - vispirms vajag noskaidrot, kas ir domāts ar tavu vārdu - miroņu nagi! Ja pašai nav vēlme sevi kopt - tad nesprēga. Un paskaties i-netā - ko nozīmē mironis, ja Tavas zināšanas līdz tam nevelk :D
2) Dita nagus liek labi - un nav svarīgi kā viņa ieguva savas iemaņas. Galvenais ir kvalitāte- un ticiet man - ne vienmēr kvalificēti meistari, kas pabeiguši skolu liek ideāli. Par Ditas izdomu un kvalitāti nevar sūdzēties. Un ja nav ko rakstīt - tad nevajag lieki tērēt savu laiku un citu :)
3) Lai Ditai veicas arī turpmāk - neskatoties uz skauģu baru :)

K Kristine 27.06.2011

Madara- ammm saksim ar to ka es sevi loti kopju paradi man normalu meiteni kas sevi nekop. un kapec gan cilveki nevaretu izteikt savas domas tev patik ka vinja taisa loti labi bet nejau visi ta doma un zini loti reti kad gadas meistars ar diplomu kurs liktu tik pat slikti un neakurati ka vinja...gan jau ka vienkarsi esi vinjas draudzene..:D

S saldi 11.09.2011

Kad biju es, plusā bija bērns, kurš nēsāja manas mantas pa istabu- vienīgais, ko viņa pateica- nu nedari, nedari tā- bet rīcība nekāda. Beigās pati neizsturēju, jo sīkais attaisīja somu un sāka vilkt ārā telefonu, maku utt. Nu nezinu, vai tas, ka cilvēks liek nagus mājās, attaisno šādu situāciju. Otro reizi nemaz negāju.

A Aleks 11.09.2011

Austere, ja tev vajag labus nagus, un laipnu attieksmi pret sevi-varu ieteikt savu sievu-vina ir viena no 4 vadosam specialistem Latvija. Vinai rinda uz diviem menesiem uz prieksu..ja velies par minimalu samaksu manikiru un pedikiru, drosi zvani 26730266

L luisa 15.10.2011

Pie Ditas esmu bijusi paaris reizes, un varu teikt atklaati, ka nagus vinja liek ljoti labi. Meistari mainiitii nemaz netaisos. un tas ka tur apkaart notiek gimenes dziive, tas ir tikai normaali, jo neesat atnakushas uz salonu, bet pie vinjas uz maajaam. taa ka nomierinaties, ja kas nepatik, ejat pie citas meistares, nevis savu zhulti internetaa izgaazhat, vot latvieshi, neko citu neprot dariit kaa nomelnot citus. vienmeer buus taa, ka kaadam patik, kadam nee.

M magone 22.11.2011

vina jau var pie vetarsta kalt nagus :D

M madeira 15.12.2011

Dita ir viena no izcilākajām nagu meistarēm Latvijā. Es pie viņas lieku nagus vairāk kā gadu, visi dizaini vnk perfekti, tādus tik pameklēt vajag, kabatas vispār NEKAD nav bijušas (tas, ka veidojas kabatas, lielākā mērā nav atkarīgs no meistara, bet gan no nēsātāja naga stāvokļa, jo ir nadziņi, kam ir mitra struktūra un uz viņiem gēls neturas un nekad arī neturēsies, arī naga augšanas virziens nosaka to, kā turas mākslīgais nadziņš pie sava naga). Nagi turas 6 nedēļas un neviens nags nelūzt.
Meitenes, palasiet netā, kas par iemesliem var būt tam, ka veidojas kabatas, varbūt atradīsiet kādu pazīmi, kas ir jūsu nagiem..tad sapratīsiet, kāpēc veidojas kabatas.

Esmu staigājusi pie ļoti daudzām meistarēm, viena man bija savīlējusi nagu ar frēzi tā, ka apakšā zem gēla viss nags bija strutās (Aleksandra, Purvciemā), vēl viena līdz asinīm visus nagus novīlēja nost un franci lika 5 stundas, nagi bija pilnīgi bezformīgi un no sāna skatoties kā kalni, nenovīlēja pat gludu nagu, lai būtu C veida izliekums (Kristīne Kaliksone) utt.

Kad aizgāju pie Ditas, biju patīkamā nozīmē šokēta par viņas prasmi un kvalitāti nagiem.