www.sudzibas.lv Gēla nagi Nekvalitatīvi

Gēla nagi - Nekvalitatīvi

29654679 - šāds numurs ir meitenei, kas liek nagus. Ja godīgi tad meitenes vārdu neatceros, bet viņa ir izvietojusi daudz sludinājumus portālā ss.lv gribēju jūs brīdināt, ka kvalitāte pilnīgi neatbilst cenai...
Meitene strādā ziepniekkalnā. Biju vienreiz uzlikt nagus, mani sagaidija meitene, kas bija mazliet iereibusi un ik pa laikam smēķēja, kaut gan man riebjas cigarešu dūmi. Tas vēl būtu sīkums. Es saprotu, ka nagus var uzlikt neīpaši labi, bet kaut ko tādu piedzīvoju pirmo reizi. Meitene strādāja ļoti nevīžīgi, darbarīki noteikti ka nebija sterilizēti, kad viņa pabeidza savu darbu, viņa pat nenotīrija manas rokas no putekļiem, kas paliek vīlējot nagus. Un galarezultāts bija šķībi, nelīdzeni nagi, gēls pie ienadžiem mazliet atlupis, bet pats labākais sākās aptuveni pēc 5 dienām...nagi bija atlupuši, it kā kāds tos būtu centies noraut nost, bet ne līdz galam. Man no sākuma bija žēl tos ņemt nost, jo samaksāju par viņiem 23 latus, bet kad noņēmu mani sagaidija vēl lielāks pārsteigums - nagu sēnīte. Mīļās meitenes, neejiet pie nepazīstamiem speciālistiem, lai nesanāk kā man. Sludinājumos tie nadziņi izskatijās smuki, bet bildes, ticiet man, var būt maldinošas.
Un ja jums uzliek tādus nagus, nebaidieties iebilst, ka nemaksāsiet par tādu pakalpojumu, lai nesanāk tā kā man.

M Madara 14.03.2009

Es arī pie šīs meistares lieku nagus - rūpīgs, kārtīgs un ļoti skaists darbs. Esmu gājusi pie n-tajām meistarēm un saskrārusies ar dažnedažādām brīnumainām parādībām, bet Tavā gadījumā, Linda, problēma, kāpēc nagi "atleca" ir: 1. Tavam nagam neder tas konkrētais gēls, 2. Ja apakšā bijis cits gēls, tad 99%, ka, uzklājot citu gēlu, vecais to atgrūdīs.
Par iereibušo stāvokli runājot - neesmu gan ar kaut ko tādu pie šīs meitenes saskārusies, bet par smēķēšanu viņa pat pajautāja, vai man nav iebildumu pret cigarešu dūmiem. Iepriekšējā profilakse man bija 10. februārī (!), šodien iešu atkal, bet nagiem (izņemot to, ka atauguši) nav kur piesieties, nav pat nevienas vismikroskopiskākās kabatiņas :)

M Madara 14.03.2009

Ak jā - vēl par reibuma stāvokli runājot - kam gan negadās :D

S Santa 02.04.2009

es ar kādreiz liku nagus pie tās meitenes Z-kalnā, sākumā bija baigi labi kārtīgi, forš dizains, bet pēc kādas trešās reiz kad biju, viņa sāka haltūrēt, dizains vairs nebija tik smuks, un darbs bija nekārtīgs, nagiem atšķīrās garums. Vēl pēc pāris reizēm nagiem varēja redzēt nenovīlētas kārtas no iepriekšējām reizēm, izskatījās briesmīgi.
un vēl pāris reizes kad biju šī vēl pa vidu izlamājās, kārtīgi izbļaustās, ar vīru un bērniem un nemaz njūtās neērti :)

A Anda 02.04.2009

To Madara:1)nav gēlu, kas vienam der otram neturās;2)ja apakšā cits gēls un savukārt cits, kuru uzlika, tiks atgrūsts-ja tu to zini, kapēc tava meistare nav tik gudra un veco (svešo) gelu nenovīlē?;3)smēķēšana klientes klātbūtnē vai darba procesa laikā ir neprofesionālisma un necieņas izpausme(ja vien kliente nav draudzene);4)alkohols, skat.3-šo punktu.

O Olga 02.04.2009

Ja izvēlas likt nagus tad pirmkārt jāizvēlas akrila nagus..ir isturigākas, stiprākas..bet arī jāpiemeklēlabs meistars ne pa internetu...jo tur ir tie kuriem vairak kārt ir maza prakse!

L Lūcija 31.07.2009

Ieteiktu meitenēm uz saviem dabīgiem nadziņiem, kautvai tie ir īsi, vispirms pārklāt akrilu, lai būtu cietāki un ataugtu, jo akrilu ir viegli noņemt un nadziņš jav ir ataudzis pietiekošā garumā, lai nevajadzētu likt plastmasu. Tālākās darbības būtu uz pietiekoši garā nadziņa uzlikt gēlu, veidot vajadzīgo formu vai pat dizainu (pēc vēlēšanās) un nadziņš izskatīsies dabīgs, stingrs un labi kalposs... Varat pieteikties arī Jūs pamēģināt savu variantu... Cena lēta, jo vēl mācos starptautiskajā manikīra skolā un bez diploma, kurš būs burtiski pēc pāris nedēļām, tīri cilvēciski neatļaujos ņemt augstu maksu. Tālr. 29605692

E es 26.08.2009

labais...!!:) a ko vazājies pa krūmu meisteriem..?? gribeeji kaa leetak še Tev..:)))
ss.lv ir 50% bildes nav meisteru darbi..:( kačāti no neta.. zagtas bildes...:(tas jau sen zinaams un parbāudīts..
aizej vēl parbaudies uz kādu zarazu..., moška pa 23Ls B hepotīts nāk bonusā...!!

A Aira 30.11.2009

Es atkal gribu pabrīdināt no Aiva Jonase, liek Rīgā, Lubānas 47, kā arī Bauskā. Reklamējas zip un draugos. Es arī tādu haltūru dzīvē nebiju redzējusi. Tur ne tikai nagu sēnītes, tur sifilisu noķersiet. Taisa mikroskopiski mazā virtuvītē, blakus mušpapīram, kas pilns ar beigtām mušām un aprepējušai gāzes plītij. Apstākļi antisanitāri, dezinfekciju nepazīst. Nagu gēls atslāņojas jau 2. dienā! Fui!!!

E elina 15.12.2009

devo4ki ja vsetaki dumaju kazdemu svoje ja probivala mnogo masterov i vse ravno vernulas k etoj pro kotoruju takoja bolsaja tema da 4elovek imocanalnij da deti est no nokti vsegda ok!!! mne daze dobavit ne4evo vse oooo4en krasi poprobujte 4to sej4as predlogajut polovino ss.lv nekto daze neu4ilsa gavno izvenjus delajut a olga vsegda storaeca i podberjet imeto to 4to xo4eca ja ot nee v vostorze!!!

M Monta 02.02.2010

Anda - Piedod, bet nepiekritīšu... Jebkurš gēls vienam var turēties, bet citam nokrist pirmajā dienā ;) Ir cilvēki kuru organisms vienkārši nepieņem šādus svešķermeņus, tādēļ es uzskatu pirms sieviete noniecina meistaru nagu nokrišanas dēļ, lai pārliecinas par to vai viņas organisms šo vielu atdzīst :) Tas tikai tāds maz ieteikums.
Kā arī piekrītu Antetei. Noteikti pirms lieciet nadziņus pārliecinieties vai meistarīte ir sertificēta.
Tomēr arī meistari ir vienkārši cilvēciņi kuriem tā pat kā jums gadās arī sliktas dienas, kad vienkārši neveicas vai rociņas neklausa, to varu apliecināt arī es...Pati esmu sertificēta meistarīte! Kā arī uzskatu ka negodība pret klientu ir tā ka meistars neatdzīst savu kļūdu pieprasot pilnu atalgojumu par darbiņu. Es Uzskatu ja neesmu kvalitatīvi veikusi savu darbu tā tad neesmu arī pelnījusi pilnu atalgojumu. Arī atdzīstot to ka darbiņš ir neizdevies un attiecīgi par to norēķinoties ir lielāka iespēja ka šī kliente atgriezīsies nekā gadījumā par kuru stāsta Linda .
Jā un par muguras sāpēm - pilnīgas muļķības.
Gēls jūsu veselībai nekait. Ka jau teicu ja organismas šī viela nepatīk viņš no tās vienkārši atbrīvojas. Vienīgais nepatīkamais ir tas ka pieaudzējot nadziņus tiek bojāti dabīgie, tos bojā vīlēšana. Ļoti daudz sieviešu atbrīvojas no nagiem jo uzskata ka dabīgo trauslu padara gēls.. Nebūt ne.
Tomēr kā visām problēmām tā arī šai ir risinājumi...ne par velti ir dažādas eļļiņas un līdzekļi dabīgā nadziņa atkopšanai... Kā arī gēla putekļi klienta veselībai neko nenodara, meistara veselība var pasliktināties tikai pēc 10gadu ilga darba...10 gadi ir ieteicamais laiks pie kura uz nenoteiktu laiku pārtraukt darbu ar gēliem.

.. Ja meitenēm kādai jautājumi variet droši rakstīt uz e-pastiņu! :)

K Karīna 19.02.2010

Piekrītu, ka vajag atrast savu nagu meistari. Varu ieteikt vienu labu meistari, viņa strādā mājās nedārgi, labiem materiāliem, patīkami parunāties un pat pasmieties - http://gelanagi.wordpress.com/

I ieva 20.02.2010

nu ta smeketaja un rupja vecene - Aiva Jonase - ir briesmigs kustonis!

L liliana 21.02.2010

Devo4ki ja toze xozu k Olge o kotoroj tokaja bolsaja diskusija mne vse nravica xozu k nej 4j god 4elovek ljubit svoje delo i postojano povisaet kvolifikaciju a nas4et kurenija ja toze kurjasij 4elovek i ustroit sebe pereriv4ik perekur4ik toze neprotiv a kovo 4toto neustraivaet idite v salon za4em ustraivat trogediju nexo4ju grubo skozat no tema ot duri kakojto vse 4to ja zdes pro4ilala i kto bil u Olgi piset tolko xorosie nedumaju 4to stoit gavorit o nej proxo eto bilo mnenie tolko odnavo 4eloveka vse mi komuto nenravimsa
vot moi poslednie nogti ot nee otcenite im pravdo uze po4ti 3 nedeli vot otcenite kak vigladjat nokti posle korekcii u Olgi 4erez 3 nedeli

E elarci 26.05.2010

nu piekritu tam, ka cik cilveku tik raksturu un cik raksturu tik labi un tabildigi katrs stradaa

interesanti tikai viens, kaa pie vinas vel turas klienti .
vienas dienas meistars =}}

paskatas uz elarci naguliem, re kadus pec pasutijuma taisa mana meistarite >>>>

N Nika 26.05.2010

Linda Ir idiote, un nezinosa persona.

Pirmkart tagad nagu virsmu neviens vairs ipasi nevile, jo ir ieviesta jaunaa "Primer pen" sistema.

Esmu biznesa arvalstis 7 gadus, un macijos dazadas skolas, lai varetu stradat ar dazadu kompaniju produktiem, un mana kvalifikacija tika paaugstinata pirms 4 men, un macu prieks vacu kompanijas visa valsti viena pati.

Kas Jums lika domat, ka riki nebija sterilizeti?
Mani riki ir visi sterilizeti, un ja ir privatas stundas 1uz 1, tad riki jau ir sagatavoti, un vieta, lai varam sakt macibas, nevis nemt ara visu sterilizacijas kasti, un likt personai tos pasmarzot, vai tiesam pec "Sterex" smird.

Gels Tev vareja but UZ ienadziem, nevis jau atlupis, ta ka nedirs.

Par tam 5 dienam.

Iemesli var but dazadi-
Tu Pati gudrite biji roku kremy lietojusi pirms gaji pie meistares, jem losjonu...un daudzi to dara, un meistares to zin.

Nagu senite?
Un ka tad ta izpaudas?
Sedeja zem norauta naga ka sarkana musmire????
Tu nevari diagnozet seniti palukojoties uz saviem nagiem.
Un ja bija isas vertikalas svitrinas melna krasa, tad biji kautkur apsitusi savus nagus nemanot, un tur nu bija rezultats.

Un kas tad vainas majas apstaklos???

Man bija visi maju apstakli, un nevienas sliktas atsauksmes, diplomi uz sienas, vizitkartes, un manu vardu visi atcerejaas, vai tikai jus pati nebijat nemanami ieraibusi???

Dabiga skaistuma piekriteja?????????

Nu ko tad dirs?????
Palasi ko Pati saki...visu laiku liki akrila nagus utt...
Tas Akrila Polymer and Monomer tiesam ir tik dabigi materiali ko visi cilveki smere uz nagiem katru dienu...
Paklausies uz sevim.
Shizofrenija nav iestajusies?????????

Un kad ta tu tos nagus liki??????
Meitenei ir 5 gadu pieredze...
Gribi teikt, ka tas bija 5 gadus atpakal un tagad tikai atcerejaties??????
Domajams, ka -2- nebija prieksa numuriem 5 gadus atpakalj.

N Nika 26.05.2010

Piekritu Montai.

Mani Nai Gela nagus nenem.
Var likt ar 6w bulb, jeb 9w bulb, ar portable lamp, un salon lamp, var likt francu, var likt jebkadus, man vini neturas.

Jo man ir Psoriaze, jeb ka vina nosaucas, un vienigaja fiziski redzamaja vieta man ir sausa ada un sarkani mazi plekisi, ja nemazgaju ar "coltar" ir uz sejas un skalpa.

Psoriaze ir, kad audi kermeni izdala vielu, kas normala adas tipa gadijuma veicina adas audus nomainities apm 28 dienu laika, mani audi nomainas 7 dienu laika, un kad mani vecie audi atdalas, jaunie vel nav gatavi, kura gadijuma, sarkanigi rozie plekisi izskatas tadi ka jela miesa, spidigi, gludi, ka jauna ada uz apdeguma...nezinu ar ko vel salidzinat, bet ja pakalj neskatos, tad diezcik atraktivi nav, un uz sejas un skalpa izskatas ka blaugznas, ja ir sausaka ada.

Taka uz maniem nagiem gels neturas psoriozes pec.

Un var ari but daudzi citi iemesli par ko cilveki nezin, ka pienemsim medicina, antidepresanti un citas vielas

J Jusetīne 15.06.2010

Varu ieteikt labu meistarīti. Sauc Linda. Ļoti jauka, sāku pie viņas taisīt nadziņus, tagad jau esam kā draudzenes. Strādā ar labiem materiāliem, nagus nepārvīlē un vēl dod 10dienu garantiju savam darbam. Cenas nedaudz virs ss.lv, bet par kvalitāti esmu gatava nedaudz piemaksāt. Veselība dārgāka. Viņai ir sava mājas lapiņa internetā, tur arī viņu var sameklēt: nails.welcome.lv, numuriņš 26080917

I Ieva 03.01.2011

Es nozeeloju, ka nepieveersu uzmaniibu pirmajam komentaaram par nekvalitatiiviem nagiem tel.29654679, kvalitaates nav, man gela nagi ir 12 gadu, bet kaut ko taadu nebiju redzeejusi, baidos par to, lai nesaaktos kaads iekaisums, jo darba apstaakli sajaa vietaa bija kriminaali, vajadzeeja nuzreizi iet prom, bet.. luudzu neizmantojie siis manikiires pakalpojumus!!!

M milena 21.03.2011

kakoj bret pisete master otli4nij u menja nekogda nebilo s nej problem esli daze 4toto netak mozno smelo pozvanit i vse peredelajut pri4em besplatno nemnogie mastera dajut garantiju na svoju rabotu

C civa 21.03.2011

Nu traki laiki pienākuši! Visiem jālipina klāt nagi, mati u.t.t. Laikam radiācija skārusi arī Latviju. Nevienam nekas savs vairāk neaug!