www.sudzibas.lv Ge Money Bank Nēsoša parāda piedzīšana

Ge Money Bank - Nēsoša parāda piedzīšana

Labvakar, Vēlos lūgt apkārtējo diskusiju veidotāju un cilvēku , kas ir saskārušies ar šāda veida problēmām palīdzzibu , jo vairs jau nezinu kur griezties. Issumā situācija. 1. Tiek paņemts kredīts no GE Money2. Trešajā dienā VISA nauda tiek atmaksāta 3. PĒC 4 GADIEM , sāk pienākt dazāda rakstura draudu vēstules (atrādīt īpašumu, samaksāt parādu ??? (kādu???) , paziņot VIDAm par dāvanu došanu (???kādas dāvanas tiek prasītas no bankas???) , katrā vēstulē tiek norādīta cita parāda summa) 4. Tad kad es atbildu , ka man ir apnicis cīnīties un es vēlos nomaksāt pieprasīto naudu un lūgt rakstisku paziņojumu , par līguma sasitību izbeigšanu , tad naudas summa tiek palielināta un atbildēts , ka līgums vēl ir spēkā līdz 2015 gadam?????? (atbildētājs jau ir GELVORA )!!!!!Lūdzu , dodiet padomu .

I

L LiRu 06.12.2013

Ieteikums:

Paņemam kredīta līgumu, izlasām to, kas tur ir rakstīts un pārliecināmies, ka, atdodot kredītu trešajā dienā, pēc līguma nav jāmaksā nekādas soda naudas vai procenti. Ieliekam līgumu mapītē.

Sameklējam bankas maksājumu vai kvīti, vai čeku - dokumentu, kas apliecina, ka visa summa samaksāta. Pārbaudam, vai summa sakrīt ar līgumā rakstīto. Uztaisām kvīts kopiju un kopā ar oriģinālu liekam mapītē pie līguma.

Saliekam kaudzītē visas vēstules, e-pasta izdrukas, kas apliecina, ka GE Money un Gelvora ir pieprasījuši naudu par jau apmaksātu kredītu. Ieliekam mapītē.

Dodamies uz policiju un rakstām iesniegumu par izspiešanas mēģinājumu, uzrādām dokumentu oriģinālus, iesniedzam kopijas, un uz sava iesnieguma eksemplāra palūdzam norādīt saņemšanas laiku, vietu, datumu.

PS Ja nav ticība savām spējām saprast kredīta līguma nosacījumus, pirms iepriekš minēto darbību veikšanas ieteicams konsultēties ar juristu.

I inaram 06.12.2013

Paldies .
Ar ticiibu viss ir ok ;)
Ir jau noskaidrota preciiza adrese un likuma pants.

Z Zinātāja 10.12.2013

Varbūt vispirms nosūtiet kvīts kopiju Gelvorai? Ja ar to nepietiek, tad ejiet uz policiju.