www.sudzibas.lv Ge Money Bank Neciena klientus

Ge Money Bank - Neciena klientus

Galīgi nekādas pretīmnākšanas klientiem, kaut-kādi mistiski cipari kavējuma naudām, kuri manuprāt neatbilst spēkā esošiem līgumiem. Krēdīta atlikums nesakrīt ar grafikā norādīto. Ir pamats apšaubīt līguma abpusēju tiesību ievērošanu. Pieļauju iespēju, ka cilvēktiesības arī tiek pārkāptas. Esmu neapmierināts, ka iesāku sadarbību ar viņiem. Ceru uz visdrīzāko saistību izbeigšanu un nekādas sadarbības vairs!
Lūdzu dalieties pieredzē ar šo banku

P

A Anda 03.12.2009

Es vakar zvaniju uz banku lai atliktu maksajumu, viss tika izdarits no ta cilveka puses ar kuru es runaju..bet pec neilga laika, apmeram pec stundas man jau zvanija no paradi piedzinas un cakareja smadzenes..Es jau ar viniem meginaju sarunat, lai pagarina kredita terminu un ta talak, neka!!!Parex banka nav tadas attieksmes!!

B Baņkieris 03.12.2009

Anda! Parex bankā ir vēl sūdīgāka attieksme! Viņi mēnesi nogaida un tad sāk bombardēt ar SMS un kad ieskaitat naudu, tad visa uzreiz tiek noņemta un kā esi parādā, tā esi!

M Marteens 03.12.2009

Treknajos gados ar šo banku nebija nekādas problēmas ar maksas atlikšanu.Viens zvans un šie saka, lai galvenais nekavē ilgāk par 20-mit dienām...Tā ar beidzu viņa līzinga sadarbību un paliku par zelta klientu.Samaksāju visu pirms termiņa beigām.Problēma sākās 2008gadā, kad datoru gribēju nopirkt par 500ls...Tas nekas, ka iepriekšējais kredīts bija 6tk.ls...Pasmējos par viņiem un nez vai atgriezīšos, lai gan paši sms sūtija, ka esat VIP klients un ja vajag kredītu tad nāciet pie mums :)

S sss 04.12.2009

sadarbojos ilgi ar šo kompāniju un viss ir ideāli, gan pretīm nākoši, gan ar procentiem viss ir kārtībā. varbūt kad ņēmi kaut ko vajadzēja paskatīties kā kas ir, loh?

L LidijaLāce 13.12.2009

Uz šodienu viss nomaksāt, bet ar 01.12 bezdarbnieks.Zvanīt sak jau no 7.48 no rīta, arī svētdienas un ari tad kad nauda jau ir pārskaitīta.kad zvanam operatoram un lūdzam vairak nezvanīt, vini neesot lietas kursā kas zvana.

E Edmunds 13.01.2010

Attieksme ir ļoti nekorekta un nelaipna vismaz Gunāra Astras ielā operatore Jeļena Solamatinavienā darijumā izdara trīs kļūdas, kad otrā dienā griezos pie viņas risināt radušos situāciju attieksme bija vienkārši ironiska. Galu galā operatoram ir jāstrādā uzmanīgāk pie kam steigties jau nau kur! Kad pierakstija manu tel. numuru arī tur kļūdijās nu -bļāviens man taču nav jāveic kontroliera pienākumi šajā nožēlojamajā bankā.
Cien. Tautieši nekādā gadījumā neiesaistieties darījumos ar šo iestādi!
Ar Cieņu !!!

R Rihard 19.01.2010

В Gemoneybank ещё хуже, давайте обьединимся и будем противостоять, рычаги есть - это общественность, один в поле не воин, но если нас будут сотни, представте, какую волну мы подымем в интернете, да после этого люди будут забирать свои деньги и обходить стороной эти кредитные учреждения, предлагаю открыть тему на форуме взгляните на форум, там администратор сам попал, поэтому сможем там обосноватся
ultralat.lv/forum/

J ja 19.01.2010

Pro CE Money bank...Zvonila v bank prosila peresmoteretj kredit uvelicitj srok kredita i umenjwitj summu v mesjac..., oni skazali cto tak ne delajut, hotja v drugih banka idut na takoj wag, , , dogovorilasj cto budu platitj stoljko skoljko smogu, oni vse zaviksirovali i skazali cto da horowo, ja starajusj viplacivatj 2raza v mesjac i u menja vse olacivaetsja, a tut polucaju preduprezdenie esli ne oplacu pojdut moi dannie v Credit reform...tak ONI ne derzat svoego slova i razvodjat ...Teperj tak zaleju cto poddalasj ih krasivim slovam...Kogda bila vozmoznostj viplacivala vse bez problem, a sejcas...I v banke soverwenno ne idut na kaieto ustupki...ne ponimajut situaciju

B Baņkieris 19.01.2010

Tagad visas bankas bombardē, ja nemaksā.
Galīgi nekādas pretīmnākšanas nav ne GE Money, ne Parex bankā!
Parexs vispār, tiko ieskaiti, tā šie visu noņem un vienalga vēl parādā paliec! Idiotisms!