Ge Money Bank - Aizdevums

Panemu aizpagjuso gadu 400 LS uz pusotru gadu, uztaisiju automatisko maksajumu, pagajusaja gada janvari bija pedejajs maksajums, pec menesa zvana no GE money saka ka decembri nebija maksajums un pie ta visa maksajumi bija vienmer dazadi nevis viena summa to vairak to mazak, uztaisiju izrakstus no hansa bankas ka maksajums decembri bija veikts un visu laiku suma ir viena un ta pati aizgaju uz GE money Gunara astras iela, tur panema papirus pateica ka atnaks vestule ar atbildi, ja pec aptuveni nedeljas atnak vestule ar kautkadam mistiskam cipariem un raksta ka itka sadas summas vini ir sanemusi 2 no tam bija divreiz lielakas par to maksajumu ko man bija javeic, kad aizgaju uz hansabanku darbinece bija soka, jo tie izraksti kas no hansas ir dokuments ar visu zimogu un parakstu ka ta ka tur rakstits ta ari ir, salidzinaja ciparus no GE money papira TADU TUR PAT TUVU NAU! Darbineki Gunara Astras iela loti rupji un dara visu ta itka tu atnac pie viniem uz majam atvelc no milakas nodarbosanas un piespiedu karta liec raknjaties pa papirem, so proceduru ar tam izrakstiem no Hansa bankas pirms tam kad atsutija man vestuli ar GE money cipariem man nacas atkartot 6 REIZES! GE Money NEKUR NEDER!

V