Ge Money Bank - AIZDEVUMI

Nemti krediti GE MONEY, nokavejas dienas piecas(alga laicigi neienak)sie pa virsu 5 Ls uzbliez soda %.Tas butu nekas.Zvanu uzzinat par pedeja maksajuma summu, lai nekarajas parads(viram kredits).Operatore atasakaas pateikt, lai zvanot pats.Normala attieksme pret klientu siem auglotajiem.Kad izmaksasim sim bankam pedejos maksajumus, ticiet GE MONEY, jusu klienti vairs nebuusim.Varat nevilinat ar saviem labumiem.Bet sajos grutajos laikos jus labi uzvarisities uz soda %, bet tas jums, goda vards, labumaa neies.

M Marek 03.02.2009

Kas jus neapmierina? Ge dara ko dara!

V Vanders 04.03.2009

Jūsu viedoklis pauž Jūsu domāšanas vienpusību un egoismu. “Labi ir tikai tā, kā man ir labi”. Ak, tad “drug poznajotsa v bede"? Bet kas Jūs tāds par draugu, ja kavējat maksājumus? Bankas prioritāte ir atgūt aizdoto naudu un saņemt procentus. Tāpēc jau tā ir banka. Drīzāk vajadzētu aiziet uz banku un pārcelt regulārā maksājuma termiņu, ja jau darba devējs bieži kavējas ar darba algas samaksu. Un par konfidenciālas informācijas neizpaušanu Jums arī nav nekādas skaidrības vai, citiem vārdiem, neizprotat tās nozīmi. Vai Jums neienāk prātā, ka pa telefonu kāds var uzdoties pat Jūsu vārdā? Piemēram, esat nevērīgi izmetusi (pat nemēģinot to saplēst) kādu ikmēneša rēķinu, bet tajā taču ir norādīts gan līguma numurs, gan vajadzīgās adreses, gan personas kodi u.c. trešās personas interesējoša informācija. Kā redzu, Jums ļoti patīk krievu valodas izteicieni. Šajā gadījumā es teiktu: “ņet uma, sčitaj...”

A Axleth 19.03.2009

??????
Bet tāpēc jau viņi piedāvā vairākus datumus kā iespējamos maksājuma datumus. Normāli ir izvēlēties vismaz 10 dienas pēc algas (ja nu kas).

L Laima 16.07.2009

Man ar Gemoney bija šāda situācija, biju ņēmusi pie viņiem vairākkārt kredītu, atdevu ātrāk utt., bet kad paņēmu kredītu pēdējo, tad jaunkundze, kura tur strādāja sacīja, ka pirmais maksājums man jāveic 1.mēneša datumā, bet ja man šis datums galīgi nederēšot, kas, protams, tā arī ir, jo visas naudas man parasti ir uz mēneša vidu.Tā arī darīju, arī pārējos veicu 10-15 dienas ātrāk nekā paredzēts, bet tad secināju, ka jāizmanto iespēja pārcelt datumu, bet tavu brīnumu, zvanot uz šo kantori viņie man atbild, ka datumu nepārliek, jo šāda pakalpojuma nav un, ka ja vēlos, tad varu apmaksāt vienā mēnesī divus maksājumu un, tad man nebūšot soda procenti un varēšu maksāt, sev ērtā datumā, nu feini, ka man ļauj par nepārmaksāšanu nedabūt vēl soda procentus :D tagad pārs mēnešus kavēju datumu, samaksāju soda procentus, bet tagad atkal nav labi, tik ilgi atlikt nevar, tad zvanu citam darbiniekam pie šī atkal varu atlikt līdz tam datumam, tad pēc 2 dienām man atkal zvana kredītpiedzīšanas speciālists, kurš saka, ka neesmu laikā samaksājusi un tā, kad saku, ka zvanīju un atliku līdz 20.datumam, tad viņš saka, ja, zvanījāt?Nu, man šķiet, ka tur katrs savā nodaļā strādā un nevienam neinteresē vai tu zvani vai ne, tiec galā pats.Ir jau tā, ka jātiek pašiem galā, bet ja bankas nebūtu devušas tik bezatbildīgus kredītus un sponsorējušas neprātīgo nekustamo īpašumu bumu, tad šāda situācija nebūtu!!!Tā bija nauda, kuras reāli nebija!!!Es pie Gemoney paņēmu mazu summu, daļu jau samaksāju kā tālāk būs nezinu, jo darba nav un kredīta žņaugs savelkas, bet varu pateikt vienu, ka vajag no šī visa mācīties un neņemt kredītus turpmāk, tā teikt nekāpt uz viena grābekļa divreiz!!!Tagad var redzēt kā mēs parastie ļautiņi bankām esam vajadzīgi!!!

S sanny 26.08.2009

Esmu piedāvājusi ge money ieviest pastāvīgiem un ilglaicīgiem klientiem, kuri zaudējuši darbu piešķirt kredīt brīvdienas, šie tik nosmējās.Jo par katru nokavēto dienu var iekasēt %.
Nesaprotu kāpēc citas bankas var piešķirt tādu priekšrocību, bet šī nevar?? Ko viņi domā panākt ar to visu iesūdzēt tiesā bezdarbnieku, un.. nekas nemainīsies cilvēkam nav darba un nav arī naudas, tas nozīmē ka viņš nespēs atdot kredītu, līdz ar to neko atpakaļ nedabūs.
Jo es uzskatu labāk lai parādu atdot pēc gada, nevis nekad.

E Es 27.08.2009

Ja esat ņēmuši kredītu GEmoney un maksājuši ne caur i-banku tad obligāti maksājumu kvītis saglabājiet. Man viņi pirms pāris mēnešiem zvanīja un mēģināja iestāstīt, ka man ir nenomaksāts mēneša maksājums kredītam kurš ir nomaksāts jau 2007. gadā. Kad pateicu, ka man ir kvītis un ja vajag varu uzrādit viņi teica, ka paskatīsies vēlreiz savos datos un tad man pārzvanīs. Zvanu gaidu vēl šobrīd :D

A a.i. 03.09.2009

Tieši tada paša veida arī es saņemu zvanu no gemoney nomaksaju visu sumu jau pirms paris gadiem, šie saka ka esmu kavejis maksajumu un jamaksa soda procenti (110ls) samekleju pedejo maksajumu tiešām esmu kavejis vienu dienu bet nejau par vienu dienu sods butu 110 ls??? un vareja jau paziņot laicigi nevis pēc 2 gadiem ko nu jaiet pie advokata!!!

A Aleksandrs 03.09.2009

tev, vander, uma i ņetu:)pietaupi savus padomus sev.

N natalija 09.09.2009

piekrītu ka paši vainīgi. bet tāpēc jau visiem ir grūti ka nav nekādas iejūtības. cilvēks nēma kredītu jo zināja ka varēs maksāat. es piemēram arīi ilgus gadus esmu kliente un pims tam visu maksaju pat uz prieksu.un esmu zelta klienta statusaa. bet tagad kad esmu palikusi bez darba tad viniem ir po... viniem buutu izdeviigi no cilveekiem vismaz dabuut to pamatsummu kuru ieguldiijusi nevis tik kramet soda procentus, kas maksaatspeju apgruutina veel jo varaak., tas pats arii par maksaajumu fikseshanu. ja pirmdien man pasaka ka kavejuma diena ir 30 - taa tad piektdien saka ka jau 90-ta.. pie tam eetikas nav nekaadas. zvana runaa krieviski, zvana 7 no riita vai 23 vakaraa..pretiigi vienkarsi.ir estades kas nak preti c8ilveekiem un tiesaam atcel procentus, jo es uzskatu ka labak saemt 30 latus neka nesanemt neko. un es domaju ka Ge money ar to arii iekritiis, ka sakras procentus entos un begas ta arii neko nesanems atpakal.es ceru ka ta tas arii buus. ieteiktu paarskatiit savu strateegiju un pieeju klientiem, .

E eimsis 14.09.2009

Banka kurai nav nekādu ētikas normu. Principā izvēlējos kredītu ņmet nelabprāt - bet tā kā jau iepriekš man ar šo banku nebija problemas jo visu laicigi nomaksāju tad domāju ka panemšu - tad maksāt spēja bija ļoti laba. Bet tagad kad zaudēju darbu - vakars uz ezera. Raksti zvani ej - viss pielnīgi kā latviski teiktu pie pakaļas viņiem.
Nu visi kam šeit ir kredīts tad pārkreditējieties vai uz swedbank (kolosāla attieksme) vai citu banku. bet tie kas bez darba to nevar izdarīt - tad aicinu iet uz bankām un nest striķus ar veļas ziepēm - kārsim karātavas.

A auce 15.09.2009

Pilnīgi pievienojos negatīvajām atsauksmēm par Ge Money. Kad pēc darba zaudē'šanas zvanīju un lūdzu piešķirt kredītbrīvdienas, tad šie teica, ka šāds pakalpojums neeksistē. Nezin kāpēc visām normālām bankām, kas arī loģiski ir ieinteresētas peļņā, ir šāds visnotaļ normāls pakalpojums krīzes laikos. A te atbilde: NAV tāds pakalpojums! Bet procentiņi aug galvu reibinošā ātrumā...
Nekad vairs neiesaistīšos darījumos ar Ge money un iesaku šādi rīkoties arī citiem!

A Aleksandrs 15.09.2009

es siem konta ieskaitu tik, cik varu, nevis noteikto summu, jo alga vairs nelauj maksat pa pilno.nodeva mani creditreformam, bet turpinu ieskaitit pec liguma noteikta konta, ja tiesa dos, uzradisu maksajumus, jo maksaju tik cik varu atlauties.

E Eseseseseseseseses 15.09.2009

nu vispaar, jogita, arii aarzemees ir telefoni un nav iipasi problemaatiski piezvaniit uz lv...uztraukties vajadzeetu, ja banka runaatu nevis ar klientu, bet gan a jebkuru citu personu..ja kredita maksajumi tiek veikti laikaa nekad nekadu problemu nav; par to, vai speestiet laikaa atdot, ir jaadomaa tajaa briidii, kad krediitu nemiet un nav gruuti iekraat maksaajumu paaris meenesu apmeeraa, lai nerastos situaacijas, kad algas izmaksas kaveejums rada krediita maksaajuma kaveejumu..loti vienkaarsi patiesiibaa...

A Aleksandrs 15.09.2009

man zvana JULIJA ļOVOčKINA NO CREDITREFORM, LAUZITA LATVIESU VALODA PIEPRASA NAUDU, DRAUD AR MANTAS KONFISKACIJU, KA PAT NO MANIEM RADINIEKIEM VISU VINA APRAKSTIS LAI DZESTU PARADU UN VINU DUBULTOS PAKALPOJUMUS, VIENKARSI REKETE, SPIEDZ, KA ESMU JAU UZ 10 GADI MELNAJA SARAKSATA UN NEKAD NEDABUSU NEVIENU KREDITU.BET VAI MAN TO VAJAG, VINAS KREDITU???ļovočkinai PATEICU, KA JA TURPINAS TERORU, SNIEGSU SUDZIBU POLICIJA, JO JOPROJAM MAKSAJU SAVU KREDITU.

A Anda 16.09.2009

Viņiem neinteresē pilnīgi kad kam algu kave..Pēc 5cu dienu kavējuma iet klāt sods 10%..Un tad zvana katru nedēļu un prasa kad apmaksāsiet...Tas vel nav sliktakais variants..

R Ramona 16.09.2009

Atliek vien brinīties, cik te daži ir stulbi :D
Sākat tikai domāt par problēmām pēc tam, kad tās jau ir sākušās. Jūs ar galvu domājāt, kad kredītu ņēmāt??? Nevarat nomaksāt pamatsummu, tad maksājiet tagad tos procentus - paši vainīgi! Ko tad domājāt, ka kāds aizdos no labas sirds naudu nepazīstamam cilvēkam???
Autore man varētu savu personas kodu un pases datus nosaukt, es varētu ari kaut kur piezvanīt un painteresēties par viņu vai par viņas vīru un vispār, k;apēc gan es nevarētu uz viņas vārda kādu kredītu paņmet? :D

A Aleksandrs 16.09.2009

Jums viss ar galvu kartiba?vai ka marsietis, no marsa esat novelusies???tikai cilvekam jauznemas vaina ja vins bijis zelta klients un viss bija kartiba, kamer latvani nesaka teroru, genocidu pret iedzivotajiem.Kapec ge money uzplijas, sutija pat pensionariem vestules ar piedavajumiem, kapec lika nokluset pie ligumu parakstisanas parejas kreditsaistibas?Cilveks tak ar ieroci nestaveja un nepieprasiija naudu, labpratigi, izvertejot situaciju pieskira kreditus.Vai vinu speci toreiz par katru darijumu labu piki norava, nedomaja ar galvu, ka bus ar atdosanu???Zaudejumi janes ari bankam, uzskatu, ka nekadi soda % nav atmaksajami, lai rij savu pamatsummu ar uzblieztiem procentiem, tapat siem gana.Nevajag vinus baidities, lai tik vauksk, jo PASI ARI NE BEZ VAINAS.CITREIZ DOMAS, JA NENOBANKROTES VAI NOMAINIS NOSAUKUMU.Ramona, ej labak dzerumu izguli:)

E elza 18.10.2009

tik nekorektu banku ka GE money vēl vajag pameklēt.šausmas. 2008.gadā noslēdzukredīta rēķinu visu atlikušo summu, bet šogad viņi man zvana un sūta isziņas, ka es kavējot ikmēneša maksājumu.Man atlika pajautāt kurā gadā viņi pašlaik dzīvo.Bet kad pajautāju, lai viņi atsūta uz inbox grfiku par tiem mēnešiem kur viņiem ir neskaidrības, lai es ari varu salīdzināt ar caur internrtu veiktajiem maksājumu datumiem jau mēnesi ir iestajies klusums. laikam darbinieki apsver kāds šogad ir gads?

O Oskars 02.12.2009

Attieksme tai bankā nav no labajām, par kredīta ņemšanu - ļoti daudzas bankas nāk pretī saviem klientiem krīzes apstākļos piedāvājot visādas iespējas norēķināties, jo saprot ka cilvēks nav ļaunprātīgs nemaksātājs. Bet šai bankā ir tikai viena iespēja (mistiska soda nauda) - tā kā tādi āži uz citu cilvēku nelaimēm sev zelta kalnus ceļ!
Un nevajag stāstīt ko domājāt pirms aizņemties, kad aizņēmos (2, 5 gadi atpakaļ) nebija bardaka valstī!
Vai arī to es varēju paredzēt?

V Vasja 18.12.2009

Līgums ir negodīgs, apskatiet punktu 3.2 tur rakstīts, ka viņi ir tiesīgi vienpusēji lauzt līgumu
Tas ir smags pārkāpums līgumā (patērētāju tiesības) - negodīgi liguma nosacījumi. Domāju ar šo punktu pietiek lai anulētu visas domstarpības.