www.sudzibas.lv Gan Bei Nozaudēts telefons.

Gan Bei - Nozaudēts telefons.

15.06 vakarā devos ar draudzeni uz Gan Bei Origo. Pasēdējām, paēdām, viss it kā kārtībā līdz šim mirklim, bet braucot mājās sapratu, ka esmu tur atstājusi telefonu. Tā kā maršruts bija mājas - Gan Bei - mājas, bija skaidrs, ka nekur citur telefons nevar būt. Sēdējām āra terasē, aiz mums atradās ārzemnieku bariņš, bet mēs aizgājām vēlu - 22:52 un arī ārzemnieki jau ap to laiku kravājās prom, viesmīle bija turpat netālu, visu visi grasījās vākt.
Nākamajā dienā devos uz Gan Bei ar cerību, ka sagaidīšu vismaz kaut kādu pretimnākošu attieksmi, ja ne savu telefonu. Pretī saņēmu nepatīkamu attieksmi no vadītājas, administratores, godīgi sakot, neesmu pārliecināta par to, kas tā bija. Vēl pirms bija izdzirdējusi manus jautājumus līdz galam, paziņoja, ka nē, nekas neesot atrasts, pie viņiem mantas pusgadu glabājas un viss esot vislabākajā kārtībā. Ja jau tik labā kārtībā, gribēju parunāt ar viesmīli, kura mūs apkalpoja, varbūt viņa pamanīja, ka tie ārzemnieki bija uzkavējušies ilgāk, iespējams, nāca uz mūsu galdiņa pusi, kaut gan godīgi sakot, protams, es neticu, ka ārzemnieki to būtu izdarījuši. Man atteicās dot viesmīles telefonu, atkal sākot bārstīt standarta frāzes par to, ka pie viņiem pusgadu tiek glabātas šalles un citas "svarīgas" lietas. Jā, šalles var būt, bet telefons taču ir cita lieta.
Vai nav tā, ka kas nav vainīgs, lai nav bailīgs? Ja reiz viņi ir tik ļoti pārliecināti par to, ka pie viņiem viss ir perfekti, kādēļ vismaz neiedot telefonu? Šis process taču aizņem 5 minūtes.
Starp citu, runājām arī ar vēl kaut kādu, svarīgāku vīrieti, atkal jau nespēšu nosaukt precīzi kas viņš bija un viņa pienākumus, bet viņa attieksme bija agresīva - histērija, kliegšana un teikums "nu ja gribat, rakstiet iesniegumu". Acīmredzot, ļoti labi zina, ka viņiem kameru nav, taču Origo kamerā vienalga neko nevarēs redzēt, tā ir pārāk tālu no āra terases.
No iepriekšminētās sievietes dzirdēju arī frāzi "vajag mācēt uzvesties un pieskatīt savas mantas". Tā lūk, mūsdienās attiecas pret klientiem. :) Vēlot gan vērst uzmanību - neapsūdzu viņus savā nelielajā aizmāršībā, ka laikus nepamanīju telefona pazušanu, taču tā kā tas notika viņu teritorijā, tad telefons tika nozagts - to izdarīja vai nu personāls vai citi apmeklētāji un tā vairs nav vienkārši telefona pazušana, tā ir zādzība. Gaidīju pretimnākošu attieksmi, ka kopā kaut ko izdomāsim, parunāsim ar viesmīļiem, varbūt viņi kaut ko bija pamanījuši, bet nē, to sagaidīt nevarēja.
Izdaru secinājumus - ir ko slēpt, jo savādāk paši būtu iesaistījušies meklēšanā. :)

K

S Sauliite 17.06.2011

Nu jā... Tu esi dumjāka nekā sākumā šķita! Bet nu ko tur daudz - veiksmīgi Tev turpināt dzīvot savā rozā pasaulītē!

Un visiem darbiniekiem, kuriem dzīvē būs ar Tevi jākontaktējas - vēlu veiksmi, lielu izturību, un atcerēties, ka pēc šī "nesmukuma" vismaz pārējā ikdiena šķitīs jaukāka!

K Karlīna 17.06.2011

Bet tā taču ir tava problēma, nevis viņu. Viņiem nav jāpieskata tavas mantas!

G Galīgsstulbums 17.06.2011

Es komentēju tikai tos ierakstus, kas ir veidoti cilvēku naivuma, stulbuma, dusmu un parasta idiotisma dēlj.

K Kristi 17.06.2011

Posle takih virazenij, sozdaetsja vpe4atlenie, 4to ni4ego ti ne zabivala! A re6ila deneg srubitj! Ti ne to 4to vesj Gan bej vorami nazvala, tak i zdesj vseh toze! idi posmotrisj v zerkalo! potomu 4to, kak ti govori6 cerkovj, tebe uze ne pomozet!

S samurajs 17.06.2011

nav ko meetaat savas mantas pa labi pa kreisi. cik vispaar jaabuut stulbai lai pazaudeetu savu telefonu. es saprotu ja vel tev vinu slepus nozagtu vai ar varu atnemtu bet lai pazaudeetu...

M maryne 17.06.2011

Es no visiem komentariem neredzēju nevienu kurš tevi atbalstītu. Acīm redzot tomer Tev nav taisnība. Es arī pazaudēju kādreiz telefonu uz to kuga kas iet pa daugavu-protams es pec tām kad nogāju uz sausu zemi konstatēju ka telefona man nav, protams padomāju uz to oficianti kas grozījas man apkart, protams telefonu nedabuju-kaut meklēju pa visu kug'i pati. Un tikai pec tām pec 2 stundām atcerejos ka aizgāju ar telefonu uz WC un tur atstāju-un viņš laikām nokrīta un izrubijas! Ta kā no sākuma jāpadoma kartīgi un pec tām javaino citus! Un administrātorei IR AIZLIEGTS dod darbinieka telefona numurus un citu privātu info svēšiem cilvēkiem ja tikai tie nav no polīcijas. Kurš zin var būt tu viņai nodarīs pāri! :) Un tagad var mēg'ināt pieradīt visai pasaulei un man arī ka tu neesi vainīga ka atstāji telefonu, bet vainīga ir oficiante! :) Īstenība stulbums!!!

T ToMaryne 17.06.2011

Un ko tu ar telefonu darīji tualetē?Masturbēji?

L Liene 17.06.2011

"Domāju, tu esi no tiem cilvēkiem kuri atrodot telefonu sev to ieslidinātu kabatā, jo kādēļ gan nē? Kurš pazaudēja - tas arī vainīgs. :)"

Zini, labi ka shaubies... nedelu atpakal meitene mana veikala merija kurpes un uz kresla atstaja jaunu telefonu, un var redzet ka dargu. Es to pamaniju pec 10 minutem, uzreiz piezvaniju uz informacijas centru, pec paris sekundem to pazinoja pa mikrofonu un meitene atnaca pakal telefonam. Un pa to laiku ko es stradaju es atradu 3 telefonus, visi ir atgriezti! Tapec nevajag vainot tev nepazistamus cilvekus un no visiem taisiit zaglus...

Z zxcv 18.06.2011

bred

T Tozxcv 18.06.2011

Labi ka ne halucinācijas, jo tās visas ir pirmās delīriuma pazīmes.

A Armi 18.06.2011

Tu to telefonu pazaudēji, tāpēc tā nekādā gadījumā nav zādzība.

C cirvis 18.06.2011

1.Nevajag mētāt apkārtsavas lietas.
2.Nevajag tik dārgu totaļlietu pirkt!
3, Dzert vajag mazāk, tad nemētāsi savas lietas pa pasauli!

X xxs 19.06.2011

Restoran ne otve4ajet za tvoji vewi!

X xxs 19.06.2011

...

T ToKatrīne 19.06.2011

Tagad tu pati pārliecinājies, kāda ir ši jaunā paaudze.Vieni kampēji un pamācību izdalītāji. It kā ar pašiem nekas tāds nevarētu atgadīties.

J Janis 20.06.2011

Uzraksti policijā iesniegumu ar lūgumu lai pārbauda pie visiem operatoriem vai nav izmantots šis telefons ar konkrēto IMEI kodu pēc pazušanas. Ja ir, tad kāds ir atradis/nozadzis un izmanto, ja nav, tad esi pazaudējusi tā, ka neviens neatrada vai arī kāds pāri pārbrauca vai bojāts (daudz versiju).

Protams, būs jāuzrāda čeks vai dokuments, ka tas ir tavs telefons.

Bet lielas cerības uz to neliec, jo atrašanas iespējas ir minimālas un policija ir slinka un neatsaucīga, bet jābūt uzstājīgai.

Lai veicas.

P.s: (lasot komentārus) žēl ka latvietim daba ir "noēst" otru latvieti, nevis palīdzēt.

K Kristi 20.06.2011

A ti ochenj umnij sovet dal! Kupi ej novij telefon! Etim ti ej i pomozesh!

X XY 21.06.2011

Katrine aizmirsi uzrakstit ka nakamaja diena pati jau biji pirms slegshanas valja parbaudit vai nav tavs telefons un loti pieklajigi tev atbildeja ka nekas nav atrasts, un ja tava mamma tew perk dagas lietinjas tad lai par to atbild nevis telefoniski draud ka sutis policiju!
Luudzu uzpriekshu laipni gaiditi ar policiju un ka jau kludaini rakstiji Katrine tad tomer tika atbildets ka varam parbaudit noveroshanas kameras un tas Gan bei ir liela daudzuma ! Un tev aizejot no restorana galdinsh kur seedeeji palika tuksh neviens neko nepanjema ! Un pirms kadu te publiski aizvaino aizskar vai sauc par zagli padomaa!!! Jo tava sudziba ir nulless verta un ta ir neslavas celshana uznemumam par ko var naakties atbildet!!!
un katrs atbild par savam mantam pats!!!
Un personala privata informacija nevienam nav jaizsniedz, jus tikat aicinata atnakt uz restoranu parunat pat privati ar sho viesmili!!!
Lai jums veicas makat tikai raudat te interneta!!!

G Gudrā blondīne 22.06.2011

a kāds Tev telfens bija?
Vertu?

N neadekvat 25.07.2011

Не смейтесь над больным человеком. Параноя и шизофрения сделали её такой(((