www.sudzibas.lv Gan Bei Nekvalitatīvi produkti

AtrisinātaGan Bei tc Akropole Alfa - Nekvalitatīvi produkti

Šodien apmeklēju ganbei restorānu T. C. Alfa akropole. Nācās atzīt, ka tas ir saglabājis pirms covid ēras "tradīcijas". Agrāk bieži iegriezāmies šajā restorānā un parasti apkalpošana un ēdienu kvalitāte bija atkarīga no tā vai menedžeris uzrauga personālu vai nē.
Šodien viesmīle apkalpoja ātri, bija uzmanīga, taču nācās konstatēt, ka ēdiens (asie kraukšķīgie dārzeņi...) bija izdekorēts ar visai bēdīgu kompozīciju - absolūti savītuši zirnīšu Zaļumi un apkaltis diļļu Zaļumiņš. Ceru, ka "dekors" nav vairākkārt lietots! Kad vērsu viesmīles uzmanību šiem produktiem, sekoja atbilde, ka pateiks pavāram. Atvainošanās gan izpalika.
Es bieži apmeklēju gambej restorānus un varu izteikt atzinumu, ka vislabāk un garšīgāk gatavo spicē un galerija Rīga.
Izskatās, ka arī mana iecienītā ēdiena (iepriekš nosaucu) receptūra arī atšķirīga. Šodien dominēja būrkāni! Un puķkāposti.
Cien. Menedžeri! Acīmredzot jūs ļoti mīl kolektīvs un bez jūsu klātbūtnes nespēj strādāt un vismaz atvainoties par acīmredzamo.
Vēlu jums panākumus darba lauciņā, lai arī alfā ir labs un svaigs ēdiens. :)

Atbilde no GanBei Pārstāvja atbilde 27.04.2022

Sveiki!
Paldies, ka atstājāt atsauksmi.
Atvainojamies par situāciju, kuru pieredzējāt, tā nav pieļaujama.
Būsim pateicīgi, ja uzrakstīsiet mums sīkāku informāciju un savus kontaktus uz - [email protected],
lai varam sazināties ar Jums šajā sakarā.

Būsim pateicīgi par Jūsu atsaucību.
Ar cieņu,
Gan bei

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Juta Zendarova 27.04.2022

Šodien ar mani sazinājās restorāna vadītājs, atvainojās un apsolīja rūpīgāk kontrolēt personāla darbu un receptūras,
Ceru, ka viņam izdosies ! :)