www.sudzibas.lv Euroskor Attieksme pret klientu

Euroskor Domina - Attieksme pret klientu

šodien ar tēvu pensionāru bijām pirkt apavus Dominā, piemeŗotus ar Gorotex atradām Euroskor, cena - virs 80.-LVL. Protams, tēvam kā jau pensionāra gadagājuma cilvēkam savas īpatnības, gribas runāties ar pārdevējām, gribējās jaunu pāri, bet jauns diemžēl nebija, jo lūk uz konkrēto izmēru bija pēdējais, mans tēvs draudzīgi izteica tikai komentāru, ka žēl, ka viņam tā vienmēr, jo viņam jau principā ne visai patīk vilkt tos, ko citi vairākas reizes mērījuši, bet šos tomeŗ mērīšot. Tēvs paņēma apavus un gāja mērīt, pametu skatu atpakaļ uz pārdēvējām- sejas izteiksmes šausmīgas un pārdevēja Svetlana ar šausmīgu sejas izteiksmi otrai izrunāja vārdu klusām p..zdc.., jāsaka, ka otra - vārdu diemžēl nevarēju uzzināt, turējās godam un jāatzīst pacietīgi un labi apkalpoja mūs, kā rezultātā kārotos apavus nopirkām, bet:

Saprotu, ka mēs skaitījāmies grūtie klienti, bet nu:
a) grūtie klienti ir visur un pārdevējām būtu jāmāk valdīt savas emocijas;
b) apavus pērkam par 80 LVL, nevis par 10 LVL tirgū, attiecīgi gribētos arī atbilstošu attieksmi
c) pat ja tas "pzdc" nebija mūsu virzienā, bet pa citu tēmu, tomēr neklājas savu personisko neapmierinātību, kas atspoguļojas sejā un kustībās demonstrēt klientu klātbūtnē;
d) ierosinu uzņēmuma vadībai aizsūtīt Svetlanu no Dominas uz klientu apkalpošanas prasmju pamatkursu.

I

E es 28.06.2011

Tukumā vispār par pārdevējām VISU TO LABO man meitai tāda vidēja kāja 34 par lielu 33 par mazu nu labi bet tās 2 pārdevējas pa teica man ka viņai vajag ar gumiju un BAIGI izpalīdzīgas!!!

S stopziime 11.02.2014

gf

S stopziime 11.02.2014

ar tādām algām kā Euroskorā, priecājaties, ka kāds Jūs vispār apkalpo.