Euroskor - Zābaki

Nopirku firmas KangaROOS ziemas zābakus (vīriešu) melnus. Tādus kuri nelaiž iekšā mitrumu un ar kuriem var droši staigāt ziemā. Labākais ir tas, ka arī ārā tie nelaiž mitrumu. Riktīgi gumijnieki - zeķes mitras jau pēc stundas un visvairāk mitrums ir purngalā pie pašas augšas - liekas, ka tur atrodas sūklis, kurā uzkrājas viss mitrums . Iedomājaties kas ir dienas beigās, kad ir ārā mīnus 20 grādi un mitras kājas!
Pāris dienas esmu tā pastaigājis, bet nu jau ir pieriebies tā biežā žāvēšana. Liekas ka orģināli apavi - tā tam nevajadzētu būt. Nopirku citus zābakus -vismaz beidzās tas murgs ar to žāvēšanu, bet domāju tagad prasīt naudu no Euroskora atpakaļ.Varbūt kāds ir ar kaut ko tādu saskāries.

S Saulīte 23.02.2011

un uz kāda pamata naudu prasīsi atpakaļ? Tev ir rakstisks apliecinājums tam, ka zābaki bija paredzēti Latvijas ziemas apstākļiem? (bija konkrētā atzīme par apavu tipu)

T ToSaulīte 23.02.2011

Bet varbūt tie bija miroņiem domāti?Vai kāds par to pārliecinājās?

Z Zane 24.02.2011

Ja Latvijā tos pārdod, tad Latvijas apstākļiem tie bija domāti, ja vien pirms pirkšanas netika sniegta cita informācija. Tā kā nav ko izdomāt. Par Euroskoru it kā nav dzirdēts nekas slikts. Man reiz bija salūzis vasaras kurpju supinators. Kurpes paņēma atpakaļ un es varētu par to naudu nopirkt jaunus apavus. Diemžēl gan man teica, ka varu pirkt tikai tajā veikalā (Olimpijā), kur pirku iepriekšējos, un tur tā izvēle bija maza. Tā man sanāca vairākas reizes uz turieni braukt, lai nezaudētu naudu. Normāli būtu, ka paņem atpakaļ un var nopirkt jaunus jebkurā citā viņu tīkla veikalā, jo piedāvājums tomēr atšķiras.

T ToZane 24.02.2011

Tu neesi tā pati Zane, kura savam 51 gadus vecajam kavalierim mācīja taisīt kunilingu?

B BULIS 09.03.2011

Man ar slikta pieredze ar Sia Euroskor Latvijā-Liepājas veikalu.Slikti apavi un par apkalpošanu vispār nerunāsim :(( !!!Es neesmu vienīgais kas ir iekritis viņu nagos :((