Euroskor Origo

Par apavu kvalitāti sūdzēties nevaru, bet par apkalpošanu gan!!! Pirms pāris mēnešiem izmisīgi meklēju ērtas vasaras kurpes, jo bija jādodos brucienā, kurā paredzēts daudz staigāt. Nevienā veikalā piemērota nebija, toties šajā gan atradu meklēto. Tomēr nolēmu uzlaikot vēl vienu pāri, pieliecos to paņemt un sadauzīju galvu gar aso stikla plaukta malu. Brūce nebija liela, bet asinis tecēja. Aizrādiju pārdevējai, ka varētu tās asās malas nolīdzināt, mana trauma nav tik nozīmīga, bet kāds cits pircējs vai mazs bērns var sev pamatīgi nodarīt pāri. Pārdevēja, tā vietā lai atvainotos un solītu kaut ko labot šajā situācijā, nosauca mani par tizlu un stulbu, paziņoja, ka es neesmu pirmā, kas par to sūdzās un sāka kliegt, ka viņa nav atbildīga par plauktiem. MORĀLE - uzmanieties no asajām plauktu malām, ja savainosieties, uz atvainošanos neceriet, jo jūs taču esat tizli! :)

V

B baby 17.10.2006

kaapeec lai paardeveeja atvainotos? vinja tachu nav vainiiga

G g 19.10.2006

a kam citam?

K k 19.10.2006

gde čelovečeskoe otnošenie?! Prodavci kak zveri, odni nedovoļnie mordi. esli tak prativno pabotatj s klientami to vali ot tuda, začem smotretj na ix protivnie i nedovoļnie fizionomii.takoe čuvstvo čto ti u nix besplatno prosiš....

S s 19.10.2006

nuzno bilo pretenzii magazinu predjavitj. pustj kompinsaciju viplačivajut

V Vita 24.10.2006

Viņa varēja atvainoties kaut vai pieklājības pēc...

L Lainele 03.02.2007

aarpraats! pati straadaaju apgjeerbu veikalaa, bet ne Latvijaa! mums veikalaa sieviete apsita galvu ap stuuri, asins nebija un puna arii nee, bet vinja suudzeeja tiesaa muusu veikalu un dabuuja 7000 eiro kompensaciju!!!!!

P partizans 01.01.2009

un nakoshreiz kad tu majaas sadauziisi savu glupo pauri tad pieprasi lai tava namu parvalde tev atvainojas

P Patr/iC 10.01.2009

Ne jau pārdevēja bāza tavu pauri zem plaukta!! :))))

L Lauma 08.02.2009

Nevaru vien nobrīnīties, kā mums patīk vainu uzvelt citiem...tai pat laikā neapzinamies, ka paši esam vainīgi.Skaties kur galvu bāz! Tā taču Tava galva...neviena kompensācija Tev to neatlīdzinās, ja pati to pazaudēsi.

P Priecīgā 08.02.2009

Par Eiroskor apaviem arī varu teikt tikai to labāko, nekad vilties nav nācies. Par plauktiem nestādos priekšā kā tur izskatās, sen neesmu bijusi Origo. Bet ar to galvas sišanu reizēm tiešām cilvēku vaina, to esmu ievērojusi braucot starpilsētu mikriņos, nez kāpēc bieži cilvēki dauza galvas mikriņa durvīs kāpjot ārā no mikriņa vai iekšā.