SIA Euroskor Latvijā - Alga

Darbs euroskorā nav grūts un ir interesants un patīkams, taču vēlos uzsvērt, ka tas ir itkā liels un augošs uzņēmums, taču darbiniekiem pienākumos ietilpst arī apkopēja pienākumi (grīdas, plaukti, sienas, spoguļi utt.), par kuriem nav nekādas piemaksas. Vidēji euroskorā iespējams nopelnīt ap 300 euro mēnesī uz rokas. Labākos mēnešos tie ir 350 euro, sliktākos mēnešos nesanāk nopelnīt pat minimālo algu un tas tiek uzsvērts, ka euroskoram ir jāpiemaksā.... Tas pats ir ar izpārdošanas mēnešiem.... darbs ir 2x vai pat 3x vairāk, bet pēc izpārdošanas koeficienta alga ir minimālā.Skumji, jo uzņēmums ir draudzīgs un gribētu šeit palikt strādāt, taču ar šādu algu nav iespējams nodrošināt sevi un dzīvesvietu un kur nu vēl plānot ģimeni un kādu izklaidi!

F