Euroskor - bojajums

Nopirku Ecco Apavus Euroskora, viena kurpe spiez visu laiku un neienesajas, kamer pec tuvākas apskates izskatās, ka ražošanas brāķis... Uzrakstīju e-pastu euroskor, ka gribētu vismaz samainit, kaut vai pret citu modeli, ja vajag piemaksājot, bet... Latvija klientu serviss ka šķira tacu nepastāv. Neviens uz e-pastu neatbild, neliekas ne zinis. Nu, piedodiet, ecco apavi pa samēra augstu cenu, un... Razosanas brakis, klientu serviss neeksistejoss, tas ir euroskor, latvija! Welcome to my country!... Vairak nepirksu ecco un neiepriksos euroskora. Labak samaksat vairāk, bet ar klientu servisu, un apmainisana bez liekiem jautājumiem... Kas nozīme, ka apavi japerk ārzemes.

12.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (8)

T tieši tā 12.01.2020

Klientu serviss Latvijā ir vidēji labs. Problēma bieži ir klientu galvās, kas neadekvāti sarunājas ar ierindas klientu apkalpojošo personālu un tad brīnās, ka viņiem pretī negrib panākt.

Man visu visur vienmēr ir samainījuši, kompensējuši vai naudu atgriezuši. Galvenais ir attieksme. Un attieksme tieši vidējam patērētājam Latvijā ir drausmīga. Jaunajai paaudzei mazāk, bet vidēji 50+ vecumā, uhhh... Es domāju nevienam nav sveša aina kā pie kases kasierus lamā par to, ka cenas veikalā ne tādas. A smadzenīte neļauj aizdomāties, ka kasieris par to neatbild.

Protams, varbūt šeit uzņēmuma vaina, tad fuj uzņēmumam.

BondsBonds 12.01.2020

Kurš vainīgs ka tev kājas nav simetriskas? Vajadzēja pusizmēru lielākas pirkt. Vai kā minimums abas uzmērīt.

J ja29ve34gdbm221 12.01.2020

Ko tu tur par par kaju simetriju?! ECCO razo Kina! Ja razotu Latvija pie Dizlatvijas mega algam, tad brakjis butu katra otra kurpe.

J ja29ve34gdbm221 12.01.2020

Klientu serviss Dizlatvija ir videji labs, jo Dizlatvija ir videji labas algas, vai ne? ...Kads razosanas brakim sakars ar 50+?

T tieši tā 12.01.2020

Un kur teikts, ka ir ražošanas brāķis? Uzņēmums samainīja, naudu atdeva? Ekspertīzes slēdziens ir? Nav, nu tad teikt, ka ražošanas brāķis ir smieklīgi un lieki. Latvijā algām nav ne vainas. Problēma ir slēptajos nodokļos.

Sakara ar 50+ ražošanas brāķim nav nekāda. Tikai dalos ar pieredzi. 50+ ir cilvēki, kuri izauguši pavisam citā vidē. Krēslus deldē ierēdniecībā vai reāli pievienoto vērtību radi valstij? :)

J ja29ve34gdbm221 12.01.2020

Man tagad pieleca! Jus esat lohi no Euroskor. Euroskor, ta vieta lai atbildētu uz e-pastu, un problemu atrisinatu, tagad liek saviem seit komentaros. ..protams, ka pienakums no darba apraksta, par algu, kas mazaka neka vergiem citur Pasaule:D ..

L Linda_J 12.01.2020

Šis šaubīgais portāls neko nerisina, tikai veicina neslavas celšan, anoonīmu apmelošanu. Griezieties pie veikala vadibas.vai tiesā.

L lilian nikky 14.01.2020

Mans vārds ir Lilian N. Šī ir ļoti dzīvespriecīga diena manā dzīvē, pateicoties Dr.saguru man sniegtajai palīdzībai, palīdzot man atgriezt savu bijušo vīru ar savu burvju un mīlestības burvestību. Es biju precējusies 6 gadus, un tas bija tik briesmīgi, jo mans vīrs mani tiešām krāpās un meklēja šķiršanos, bet, kad es sastapos ar Dr.saguru e-pastu internetā par to, kā viņš ir palīdzējis tik daudziem cilvēkiem atgūt viņu bijušos un palīdzēt noteikt attiecības. un padarīt cilvēkus laimīgus viņu attiecībās. Es viņam izskaidroju savu situāciju un pēc tam meklēju viņa palīdzību, bet par pārsteigumu viņš man teica, ka viņš man palīdzēs ar lietu, un šeit es svinu svētkus, jo mans vīrs ir mainījies pilnīgi uz labu. Viņš vienmēr vēlas atrasties man blakus un neko nevar darīt bez manas tagadnes. Es tiešām izbaudu savu laulību, kādi lieliski svētki. Es turpināšu liecināt internetā, jo Dr.saguru ir patiesi īsts pareizrakstības runātājs. VAI VAJADZĒT PALĪDZĒT, KAD KONTAKTI KONTAKTI SAGURU TŪLĪT PIE EMAIL: [slēpt]@gmail.com vai WhatsApp +2349037545183 Viņš ir vienīgā atbilde uz jūsu problēmu un liek jums justies laimīgam savās attiecībās. Un viņa ideāls arī 1 LOVE SPELL 2 WIN EX BACK 3 Sieviešu 3 augļi 4 VEICINĀŠANAS SPELL 5 AIZSARDZĪBAS SPELL 6 BIZNESA SPELL 7 LABAS DARBA SPELL 8 LOTERIJAS SPELL un TIESAS LIETAS SPELL

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes