Elektriķa dēls nevar atrast savu bioloģisko tēvu - Datu nepieejamība

Dažus gadus atpakaļ elektriķim Jnim bija nejaušs sakars ar pastnieci Ināru, kā rezultātā radās elektriķa dēls. Vecāku tiesības abiem laimīgiem vecākiem tika atņemtas, jo elektriķim vairāk interesēja spirtotie dzērieni, savukārt pastniecei Inārai- jauns uz perspektīvs mikrobiologs.
Rezultātā mazais elektriķa dēls palika nepieskatīts un auga savā vaļā.
Par viņu parūpējās valsts, izmitinādama bērnu namā Saulgrieži.
Gāja gadi un elekrtiķa dēls izauga par krietnu cilvēku un vēlējās satikt savus īstos vecākus. To, ka Ināra vēl dzīva viņš uzzināja no jūras putniem, bet par Tēvu nezināja nekā. Prasīja, kam prasīdams- ziņu nebija.
Dzimtsarakstu nodaļā viņam neko nespēja palīdzēt, da vispār nekur viņam nespēja palīdzēt.

I

E Es-se 14.10.2009

Helga, Tu man to piečuku piesolīji? ehhh...nu gan putraimus norīšos :)))

P pufa 14.10.2009

sveika, Anita! ko gribēji, ka vaicā pēc manis, garlaicīgi? Es-se, nepriecājies, te tikai visi ko sola. Aibis ar man sasolīja šokolādi, bet gaidu vēl šobaltdien. bija par kompanjoni pieteikušies uz kopā ēšanu. nu tagad vilšanās ne tikai man, bet arī kompanjoniem.

E Es-se 14.10.2009

Nuuuuu...Pufa, es ļoti ceru uz Helgas sirdsapziņu un godaprātu :)) ā, nē, vispirms jau uz Bruno, jo viņš šajā gadījumā ir atbildīgs par Helgas putraimiem, un Helga par maniem. Saproti- brālis, brālim- tā teikt !

B Bruno 14.10.2009

Man nav idejas kā to cēneri viņai atdot. Kā pašas redzat, šī nav teikusi, kā man viņai to nodot. Ja šī uzradīsies, tad jau varēsiet sadalīt kā pašām tīk

A Anita 14.10.2009

Sveika Pufa. Tāpat vien Šehei apvaicājos. Jūs nešķiramas parasti bijāt.

H Helga 14.10.2009

Tā jau es tagad visiem te izlikšu savu numuru, Iztikšu bez tā desmitnieka. Vari nodzert ar draugiem.

P pufa 14.10.2009

uzraxti man uz e-pastu, pateikšu uz kurieni nosūtīt, ja reiz Helgai nevajag.

B Bruno 14.10.2009

Tev vaig abortam vai plēvei?

V Vilnis 14.10.2009

Kā mani piemin, tā es klāt. Pufa, neesmu ne tuvu bijis pie šīs sūdzības, un es ar kļūdām nerakstu. Tusiņš jau jums te aizgājis. Redzu, ka šodienas datums, bet jau populārākā sūdzība. Bet vispār smieklīgi te viss. Anatomija, operācijas, plēves, naudas pārskaitījumi, līdzjūtības, elektriķa dēls un citi zvēri.

A Anita 14.10.2009

Ko jus variet ņemties.

P pufa 14.10.2009

man vajag tikai to cēneri, no kura atsakās Helga. sapirkšu šokolādes, trifeles un austeres un gaidīšu Vilni ciemos ar Martini. :)

E Es-se 15.10.2009

Pufa, neuzdrošinies, Helga man pusi piesolīja un ņemot vērā to, ka viņa pati no savas daļas atsakās, tad otra puse, tas ir piecīts pienākās arī man :) nagus nost! :)))

P pufa 15.10.2009

kur tavas koordinātas?!manējās veterāniem tad zināmas, bet tavas nav, kur nosūtīt info. tā kā paliec bešā. sūkā nagus.

E Es-se 15.10.2009

Baigā veterāne- parādi kaut vienu ordeni? Arī es sevi varētu saukt par veterāni un, kas no tā mainās? Un kāds gan šajā gadījumā sakars naudai ar koordinātēm? Caur vārdu, uzvārdu un e-pastu naudu tāpat nosūtīt nevar un stipri šaubos, kad veterāni, kā tev labpatīk saukt, zin tavu bankas rēķinu- info tev! Izskatās, ka tev tiešām ļoti šokolādes, trifeles un austeres ir sakārojies :)) a nedabūsi! :))

P pufa 15.10.2009

Tev skauž!:)

E Es-se 15.10.2009

Kas man skauž? :) Šokolādi un trifeles es pati varu nopirkt, bet austeres- ēd vien pati, man viņas negaršo. Ja runa iet par "veterāniem", tad par šo es tikai pasmejos, jo, tas, ka sūdzību lasītāji varbūt ir ievērojuši, ka te apgrozās tāda Pufa, kura piespamo katru sūdzību, un, kuras koordinātas tjipa zin uz vienas rokas saskaitāmi cilvēki, vēl nenozīmē, ka vari blatot. :)))

š šeherezade 15.10.2009

...un uzrodas kāds/da es-se, kas arī grib blatot tikai tāpēc vien, ka pati varot nopirkt gan šokolādo, gan trifeles...he, he, es ari varu nopirkt un ari to daru.Bet runājos par spamošanu----Tu jau pati/s arī neatpaliec no mums, veterāniem spamošanā...Un cik palasos, Tavi komentāri parādās ja ne katrā sudzībā, tad katrā otrajā un galu galā---kas to lai zina, kas slēpjas zem tā/s es-es, varbūt kāds Uģis Riktigais, kuru jau par nebūtibā aizgājušu uzskatām, vai tas pat Vilnens no Olaines, vai vel sazin kas...Tā kā molči, vietas zem saules, lasi sūdzībās.lv pietiks mums visiem!!!:)))

E Es-se 15.10.2009

Šeherezade, sam/a molči, ar Tevi nerunāju, bet man ir liels prieks, ka esi pamanījis/jusi manu spamošanu- tagad, oficiāli arī es sevi varu saukt par veterāni un lielīties, tāpat, kā Pufa! :)))

C cilvēks 15.10.2009

nu cik var kasīties? Katrā otrā sūdzībā kāds ar kādu kasās un cīnās. Katram ir sava taisnība- viena vienīgā- samierinaties.:)

L limāns 15.10.2009

ja kāds patiesi grib atrast savu tēvu, lai raksta konkrētāk (norāda v., uzv.). Ja paveiksies, kāds no šī portāla lasītājiem palīdzēs. Tauta zinās, tautas atmiņa ir gara.