Elektriķa dēls nevar atrast savu bioloģisko tēvu - Datu nepieejamība

Dažus gadus atpakaļ elektriķim Jnim bija nejaušs sakars ar pastnieci Ināru, kā rezultātā radās elektriķa dēls. Vecāku tiesības abiem laimīgiem vecākiem tika atņemtas, jo elektriķim vairāk interesēja spirtotie dzērieni, savukārt pastniecei Inārai- jauns uz perspektīvs mikrobiologs.
Rezultātā mazais elektriķa dēls palika nepieskatīts un auga savā vaļā.
Par viņu parūpējās valsts, izmitinādama bērnu namā Saulgrieži.
Gāja gadi un elekrtiķa dēls izauga par krietnu cilvēku un vēlējās satikt savus īstos vecākus. To, ka Ināra vēl dzīva viņš uzzināja no jūras putniem, bet par Tēvu nezināja nekā. Prasīja, kam prasīdams- ziņu nebija.
Dzimtsarakstu nodaļā viņam neko nespēja palīdzēt, da vispār nekur viņam nespēja palīdzēt.

I

H Helga 14.10.2009

Bruno dod man labāk to cēneri

E Es-se 14.10.2009

Man jau gan liekās, ka Tu šobrīd sēdi melnos melnos mākoņos, ar skābu ģīmi.:)) nu, neticu es šitam stāstiņam, dziedi vai raudi, bet, ja Tu tici- nu ok., es taču neliedzu nevienam ticēt! Acīmredzot, Tev ir plašāka sirds, nekā man un ļoti ceru, ka šitā pat, kāds gaudos līdzi Tev, kad Tu akūti sauksi pēc palīdzības!

H Helga 14.10.2009

Bruno dod labāk man to čiriku

H Helga 14.10.2009

ES-se. Pirmkārt es negaudoju nevienam līdz tikai izsaku savu viedokli.Otrkārt te neviens akūti nesauc pēc palīdzības izņemot tevi vaimanājot un apcerot, cik viss te slikti un ka pasakas.

B Bruno 14.10.2009

Dzirdu jau dzirdu. Kam tev cēneris? Abortu gribi taisīt?

H Helga 14.10.2009

Nē, jaunavības plēvi izņemt.

E Es-se 14.10.2009

Es saku, ka viss ir slikti? Vari iekopēt to vietu, kur es esmu rakstījusi, ka viss ir slikti, un, kurā vietā es vaimanāju? Būtu ļoti pateicīga!
Priekš īpaši apdāvinātiem, uzrakstīšu saprotamā valodā- es tieši otrādi, ļoti ceru, ka šitais stāsts ir izdomājums un nav jāņem tik tuvu pie sirds!

H Helga 14.10.2009

Tu raksti, ka viss ir muļķības, ka autors sanarkojies. tātad slikti. Tu raksti, ka šeit daudzas sūdzības nepatiesas, tātad atkal slikti. Tu rtaksti, ka šeit raksta lai ierēktu, tas arī izklausās slikti. Tā es to domāju. Kā tu domā Brunis man to desmitnieku atdos?

E Es-se 14.10.2009

Acīmredzot, Tev balts ir tikai balts un melns ir tikai melns un Tu esi uztvērusi manis rakstīto pa savam. Njā, kā gan citādi- ar to jau mēs esam tik dažādi.
Ha, no Bruno desmitnieku negaidi. Viņš noteikti saprata, ka ir iebraucis auzās un aizlaidās lapās!

M Marija 14.10.2009

Lasu jūsu diskusijas. Man liekas Es-se, ka katra arī izdomāta stāsta pamatā ir daļa no patiesības :D:D:D
Tāpēc katram stāstam jāpiešķir daļa no nopietnības, kas šet arī tiek darīts. Šuriks pēc tosta, kurš aicināja nevienu neatrauties no kolektīva, par līdzību izmantojot leģendu par putniņu, kurš saulē apsvilināja spārnus, izplūda dziļās asarās, jo nevarēja pat pasakā iztēloties, ka putnišš apsvilinās spārnus un iegāzīsies visdziļākajā ielejā.:):):)

B Bruno 14.10.2009

Es neesmu auzās, es esmu putraimos. Nu labi, došu tai Helgai to cēneri, ja jau kāro tik ļoti. Tev tiešām vajag priekš tās lietas? Vai tad neviens onkulis nespēj izbakstīt?

H Helga 14.10.2009

Ha-ha-ha. Re ka dos gan. Bruno ir labs. Nu labi, došu tev piečuku, lai mums abām, kāds prieciņš.

A a3a3a3a 14.10.2009

A kur admins skatās, ka šito sviestu uztur?

A AivisDrāznieks 14.10.2009

Admins nekur neskatās. Admins jūt līdzi.

š šeherezade 14.10.2009

Bet varbūt tomēr šajai sūdzībai ir kāda dziļāka jēga un autors cer, ka izlasīsies tie, kam tas jāizlasa?

A Anita 14.10.2009

Kur ta tava domu biedre Pufa?

š šeherezade 14.10.2009

Oi, Anita, nezinu gan, kur Pufa, mēs jau kopā nedzīvojam, tādēļ man ir pagrūti izsekot viņas gaitām...:D:D:D

B Bruno 14.10.2009

Helga es gaidu ideju kā to cēneri tev piegādāt. Ekrānā es likam viņu neiebāzīšu lai tev nodotu

A Anita 14.10.2009

es jau tik pajautāju kur viņa ir nevis vai tu dzīvo kopā. :D

P pufa 14.10.2009

Anna! Tev neliekas šis rokraksts pazīstams? Nevelk uz mūsu bibliotekāra Viļņa pusi, iespējam viņš tagad meties dzīves aprakstu sējumu izdošanai ar pseidonīmu- Ivars Ābols. ;)