Elektriķa dēls nevar atrast savu bioloģisko tēvu - Datu nepieejamība

Dažus gadus atpakaļ elektriķim Jnim bija nejaušs sakars ar pastnieci Ināru, kā rezultātā radās elektriķa dēls. Vecāku tiesības abiem laimīgiem vecākiem tika atņemtas, jo elektriķim vairāk interesēja spirtotie dzērieni, savukārt pastniecei Inārai- jauns uz perspektīvs mikrobiologs.
Rezultātā mazais elektriķa dēls palika nepieskatīts un auga savā vaļā.
Par viņu parūpējās valsts, izmitinādama bērnu namā Saulgrieži.
Gāja gadi un elekrtiķa dēls izauga par krietnu cilvēku un vēlējās satikt savus īstos vecākus. To, ka Ināra vēl dzīva viņš uzzināja no jūras putniem, bet par Tēvu nezināja nekā. Prasīja, kam prasīdams- ziņu nebija.
Dzimtsarakstu nodaļā viņam neko nespēja palīdzēt, da vispār nekur viņam nespēja palīdzēt.

I

M Mehs 14.10.2009

Šausmīgs likteņstāsts.

B Bongo 14.10.2009

Jūs domajat jums vieniem pašiem ķibeles. Es arī uzaugu bez īstā tēva. Kad gribējo to fruktu sameklēt, dzimtsarakstos man pateica-skuju Anniņ!

C c 14.10.2009

Šitas ir labs!!!

M Marta 14.10.2009

Bongo tu domā ka šitajā sūdzībā ir kaut grams no patiesības? Izskatās pēc tukša muldēšanas.

B Bongo 14.10.2009

Martiņ, tantiņ, pantiņ grantiņ, ja tu domā, ka jūras putnu pieminēšana šeit ir kāds fantastikas elements, tad maldies. Tur varbūt ir domāti cilvēki kas nodod savu sakāmo no mutes mutē. Pasaule ta maza.

J JanaKei 14.10.2009

Mans vecais arī līdzīgs pēc dzīvesstāsta

M Marta 14.10.2009

Mans jaunākais brāļuks ar draugu savām draudzenēm vienreiz deva no mutes mutē.

A Anna 14.10.2009

Mūsu kaimiņš kad uz veikalu soļo, tad viņa sieva ar nopīpētu balsi pāri pagalmam kliedz jūras putna balsī - makaroni ņezabuģ.

A Anna 14.10.2009

V ķurme seičas ūžin- makarooni!

S Sole-mio 14.10.2009

Nu nafig šitādas stulbības jāizdomā un jāraksta?

F FF 14.10.2009

Varbūt kucēnu pārdevēja no Bolderājas iesaistīta?!

A Anna 14.10.2009

Sole-mio, tu gan tāda cietsirdīgāka. Ja tev īstais papus būtu jāmeklē, tu arī visas mtodes pamēģinātu.

E Es-se 14.10.2009

A varbūt Ivars Ābols ir sanarkojies un nesaprot, kur ir labā un, kur kreisā kāja?

E Es-se 14.10.2009

Anna, un Tu tiešam noticēji šim stāstam? Mūsdienu pasakas neesi lasījusi? :)))

A Anna 14.10.2009

Tas izskatās pēc normāla situācijas apraksta uz sasāpējušās dvēseles stīgas. Nu citi varbūt rakstītu, ka meklēju savu papu tur, meklēju tur, bet nekā. Šeit cilvēks parādas savu smalko būtību un viss. Muļķībām jau laiku netērētu.

H Helga 14.10.2009

Kārtējais sociālās bezpalīdzibas kliedziens. Un gana tolerants, jo neviens netiek vainots. Ja kāds var tad palīdz. Tie kas te uzbudinās nelasiet un būs labāks garīgais.

E Es-se 14.10.2009

Ai, nu, beidz- laiku netērētu! Šeit, šajā pat lapā ir pietiekoši daudz sūdzības, kuras ir tikai no gaisa izrautas, izdomātas, samuldētas, vai vienalga, kā tās nosaukt, lai tikai pabesītu, uzjautrinātu, ierēktu par sevi un citiem, jo vienmēr atrodās tādi, kas šīs muļķībām tic, jūt līdzi, un, ja ir par ko uzjautrināties, tad ari ierēc!

B Bruno 14.10.2009

Varbūt sametamies elektriķa dēlam? Es dodu cēneri.

H Helga 14.10.2009

Es-se...Un arī ja tā būtu, kas par to? Lai ierēc šajā melnajā ikdienā. Tev labāk melnos mākoņos sēdēt ar skābu ģīmi?
Bet šeit ir juteklisks kliedziens. Pat nezinu kā lai palīdz cilvēkam.

A Anna 14.10.2009

Man arī izliekas, ka sva tēva meklējums ir diezgan nopietns pasākums, lai ar to spēlētos.