Elektriķa dēls nevar atrast savu bioloģisko tēvu - Datu nepieejamība

Dažus gadus atpakaļ elektriķim Jnim bija nejaušs sakars ar pastnieci Ināru, kā rezultātā radās elektriķa dēls. Vecāku tiesības abiem laimīgiem vecākiem tika atņemtas, jo elektriķim vairāk interesēja spirtotie dzērieni, savukārt pastniecei Inārai- jauns uz perspektīvs mikrobiologs.
Rezultātā mazais elektriķa dēls palika nepieskatīts un auga savā vaļā.
Par viņu parūpējās valsts, izmitinādama bērnu namā Saulgrieži.
Gāja gadi un elekrtiķa dēls izauga par krietnu cilvēku un vēlējās satikt savus īstos vecākus. To, ka Ināra vēl dzīva viņš uzzināja no jūras putniem, bet par Tēvu nezināja nekā. Prasīja, kam prasīdams- ziņu nebija.
Dzimtsarakstu nodaļā viņam neko nespēja palīdzēt, da vispār nekur viņam nespēja palīdzēt.

I

š šeherezade 15.10.2009

Es-se, lielies vien, bet vai Tev ordeņi ir???Galvenais, lai ir tie ordeņi...:D:D:D

E Es-se 15.10.2009

Šehe, Pufa varētu priekš manis noziedod kādu no saviem ordeņiem. Viņai to ir daudz un, vispār jau - par cik, viņa te Helgai uz manu piecīti arī jau ir uzprasījusies, tad vēl jo vairāk- tas pat būtu tā kā viņas pienākums atlīdzināt man viņas austeru dēļ radušos zaudējumus :D:D:D

š šeherezade 15.10.2009

Bet man gan ir ordeņi, vēl tagad atceros, kā 1942.gadā sitām fričus, tas tik bija cīniņš!!!Un tad vēl 1950 g.pilsoņu karš Korejas pussalā, un vēl, un vēl...Un tāpēc es varu visvairāk blatot, jo esmu piedalījusies tik daudz kariņos, nemaz nerunājot par kariņu sētā ar puišeļiem, kad man bija tāds feins koka zobens un Napoleona cepure!!!Juhūūūūū, es esmu īstā veterāne, kurai gods jāatdod un jāklusē, kad tautas varone runu saka!!!Salut!!!

G Gun4a 15.10.2009

Man pravodku mājā vilka elektriķis kas visu laiku bija pālī. Pirmo stāvu pabeidza, teica skaties dēls un gatavo honorāru. Kā ierubija strāvu, tā atskanēja blīkšķis un visa sdale nosvila nah. Varbūt tam elaktriķa dēlam nemaz nevajag šādu senci meklēt.

P pufa 15.10.2009

Man te viens elektriķis ar iesauku Volts dzīvo, varbūt tas ir īstais. esu manījusi viņam 2 dēlus, bet- kas zin varbūt jābūt arī tam trešajam.

D Da^ka 16.10.2009

Man jau likās, ka satikās dēls ar tēti elektriķi, jo novēroju sirsnīgu tēva un dēla atkalredzēšanās prieku mūsu rajonā. Tēvs atskrēja aizelsies un dēls viņam sauca, kur tik ilgi bijis? Pudeļu nodotavā bija rinda-tēvs atbildēja.
Cik saprotu, tas nebija tas elektriķa dēls.

A albis 18.10.2009

pričom te elektriķis tas varēja būt kautvai skotņiks, ar profesiju te nav nekāda sakara te čista ir kautkāda stulba tēma ķipa ja elektriķa dēls tad stulbs, ja nebūtu elektrības, te neviens nevarētu neko komentēt, jo kamēr elektrība ir tā visi gudri, kā nebūs tā visi ir dirsā.es jums to saku kā elektriķis.un bāreņu jautājumā arodam nav nozīmes.aunu bars ne Latvju tauta.

š šeherezade 18.10.2009

Jaā, Albis pa nopietno pie sirds ņēmis šo tēmu, jo tiek elektriķa arods pieminēts un aizskarts...:))

г гопарь 04.12.2009

ДА ХУЖЕ БЫВАЕТ! Только этот прикалывается!

U ura 06.02.2010

Pudeļu nodotavā biju