www.sudzibas.lv Ektornet Negodīga rīcība

Ektornet - Negodīga rīcība

Labdien!Gribu brīdināt cilvēkus par firmas Ektornet(nekustamo ipasumu pardevējs),negodīgu,netaktisku piēju saviem klientiem.Sai firmai ir vienaldzīgs jebkāds prestižs,lojalitāte un vismazāk jau viniem interesē jebkādas ētiskās normas.Manā gadījumā bija tā,ka pirms pāris dienām biju gatava pirkt no Ektornet komerctelpu Lielvardē,Avotu ielā 14.Oficiāli REZERVĒJU telpu kā potenciālais pircējs,to es izdarīju pirmā,pēc paris dienām sanēmu naudu savā kontā lai nopirktu īpasumu,zvanu viniem un man atbild " kurs pirmais brauc tas pirmais maļ......."Lieliski,Ektornet vienkārsi atdod manis rezervēto telpu cilvēkam,kas uzreiz,uz sitiena ir atnācis ar naudas cupiņu rokās,neskatoties uz to,ka es oficiāli esmu pieteikusies uz pirksanu.Nu un kur lai es ar savu kredītu liekos???????Pēc likuma viniem vajadzēja man jautāt vai es pirksu un kad es pirksu,pirms pārdod citam cilvēkam,jo es tacu to īpasumu biju rezervējusi!!!!Protams,es saprotu,ka viniem ir svarīgi visu ātri pārdot,bet pastāv tacu mūsu valstī arī likumi.Esmu loti vīlusies,un brīdinu privātpersonas un uznēmējus,lai esat uzmanīgi ar so firmu.Viņi ir īsti biznesa haizivis un viniem neinteresē nekas cits!!!Pat savs prestižs..CŪUCĪGA RĪCĪBA,EKTORNET!!!!