Ektornet - līgums

Bija ar šo firmu noslēgts līgums uz gadu par dzīvokļa īri, termiņš gāja uz beigām, kad mutiski piedāvāja un jautāja vai turpināsiet dzīvot, līdz pēkšņi vispār nē....vācieties....

kā tā vispār drīkst pret klientu izturēties?????

N Nams 21.11.2013

Jā piekrītu Ektornet strādā ļoti neprofesionāli aģenti, melo, domas maina ik pa 5 min, sarunājam tikšanos, tas nekas ja tikšanās pēc 10 min, jau zvana kur esat. Knapi novaldījos lai nepasūtītu ;;;;;.
Vienreiz bija starpniece kas pat nevarēja atsūtīt Panorama Plaza dzīvokļu attēlus, bet stulbi muldēt pa telefonu to gan prata un kavēt cilvēkiem laiku. Laikam ar šo kaktu kantori vairs neiesaistīšos.
Vēl nianse vienu un to pašu dzīvokli tirgo gan Ektornet gan Kiwi real estat ( gaģušņiks) pat prezentablas telpas nav, šausmīga iestāde. Uzreiz pateicu ka nesadarbošos.