Ektornet - Banditisms

Ektornet ir bandītu kantoris kurš ar saviem bandītiem, kuru automašīnu Nr ir BI 69 un SI 32, aizsargu tèrpos ģērbušies ierodas uz mājām kuras demolē un tiranizè iedzīvotājus .esiet uzmanīgi iesaistoties ar šo kretīnu kantori.Bandīti sevi sauca par "kolektoriem".visi bija krievi un rupji lamājās.

Parādu ārpustiesas piedziņu regulē "Parādu ārpustiesas atgūšanas likums" http://likumi.lv/doc.php?id=252964.

Parādu ārpustiesas atgūšanas likuma 10.panta pirmās daļas 3.punktā noteikts, ka "saskarsmē ar parādnieku ir aizliegts apmeklēt parādnieku viņa darbavietā, darbu veikšanas vietā vai dzīvesvietā bez parādnieka iepriekšējas piekrišanas";

Parādu ārpustiesas atgūšanas likuma 4.panta pirmajā daļā noteikts, ka "likuma ievērošanu atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajai kompetencei uzrauga Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (attiecībā uz patērētāju tiesību aizsardzību), Datu valsts inspekcija (attiecībā uz fizisko personu datu aizsardzību), kā arī citas uzraudzības un kontroles iestādes.

Rakstiet sūdzību, vēlāk varēsiet iesniegt zaudējumu atlīdzības prasību tiesā.

Ar cieņu, Rihards Plotka
Mag.iur.cand.

J Jurciks16 02.10.2016

Visi ta saucamie kollektori ir utaini (peep)!!! Tas darbs ir domats tikai (PEEP)!!!