www.sudzibas.lv Ektornet attieksme,komunikācija. utt.

Ektornet - attieksme,komunikācija. utt.

Sveiki.Ja nu gadijumā vēlaties pirkt nekustamo īpašumu, nedariet to caur firmu- Ektornet-! Sākumā viss ir labi, bet , ja vēlaties veikt kādus grozijumus līgumos pēc pirkuma veikšanas- viņi to vairs nedara (kaut gan varētu) un pat tieša komunikācija nav iespējama( tikšanās ar uzņēmuma pārstāvjiem arī nav iespējama) nelaiž sev klāt, tikai telefoniski.

J

R roni4ka 28.02.2013

Pilnīgi pretējs viedoklis. Pirkām dzīvokli 2013.g. oktobrī, un viss noritēja ļoti labi. Vienmēr zvanīja, neskaidrību gadījumā piedāvāja tikšanos, līgumā visus punktus pārrunājām personiski. Ļoti laba attieksme . Viss noritēja raiti un bez aizķeršanām. Visiem iesaku)))

R roni4ka 28.02.2013

atvainojos, 2012. gadā ))

K KarlisB 09.01.2015

Maniem diviem draugiem arī pavisam bēdīgi gadījās ar to Ektornet. Vienam ir īres līgums ēkā Rīgā, Kapseļu iela 9, kuras pārvaldnieks Jānis Rudzītis ir izteikti rupjš, agresīvs un iedomīgs. Viņa neadekvātā uzvedība noveda līdz tiesai, kuru Ektornet pirmajā instancē jau ir zaudējis. Diemžēl pārējās instances vēl prasīs garus gadus, bet draugs tikmēr savā dzīvoklī netiek.

Otrs draugs, kurš māju labi pazina, pieteicās to pirkt. Diemžēl negodprātīgie pārdevēji potenciālajam pircējam neko par tiesvedību nestāstīja. Ņemot vērā, ka tā māja lielā mērā ir sapuvusi, bet prasītā cena nereāli augsta - darījums tā arī nenotika.