www.sudzibas.lv Eiropetravel Atstāja cilvēkus uz prāmja

Eiropa Travel Tūrisma Aģentūra - Atstāja cilvēkus uz prāmja

Pec Jaungada sagaidisanas, atstaja mus uz pramja (4 cilveku t.sk.2 bernus) uz pramja, kurs devas atpakal uz Helsinkiem. Gides atbilde- ko tad par letu naudu (100,00 Ls par 2,5 dienam) var gribet? Direktore uzskata, ka vainigi esam pasi. Nevajadzeja aizguleties! Es tikai nesaprotu, kapec es maksaju par gida pakalpojumu? Gide Gita jauki izklaidejas Vecgada balle, kartigi paeda par manu naudu, vel algu sanema par izcilu darbu.

G

E es 05.03.2007

Pati tu direktore!

A AKAK 25.01.2008

Braucu arī tā saucamajā kruīzā! Gide pat angļu valodu nezināja-tas ir normāli! Kad sākās problēma ar ēdināšanu uz prāmja-skrēja un meklēja kādu kurš no mums-tūristiem sajēdz angļu valodu, ta mēs tur gājām un kašķējāmies!Programmu arī pati bija izmainījusi kā patīk, jo pilnībā atšķīrās no firmā sniegtās informācijas... izlaiž Helsinkos ārā-staigājiet 4 stundas (!!!) svešā pilsētā vieni bez gida, kāda interese,ka baidies kaut kur tālāk aiziet,lai neapmaldītos! Bet vietās kur bija tiešām ko redzēt un vērts apskatīt-redziet laika nav, neiekļaujamies programmā! Labi tas tā, bet nu par to angļu valodu tiešām biju šokā!!!

Z Zina 13.02.2008

Es vispār parasti neizmantoju tūrisma firmu pakalpojumus, organizēju pati, sanāk gan lētāk, gan interesantāk. Pats var plānot savu laiku un skatīties, ko pats gribi, nevis skraidīt no vienas vietas uz otru lielā steigā, ka tik vairāk apskatīt. Vienīgo reizi, kad braucu ar tūrisma firmu, izmantoju šīs firmas pakalpojumus. Draudzene uzaicināja pievienoties. Tas bija 2005. gadā. Brauciens arī bija uz Helsinkiem. Gida vārdu neatceros, bet bija jauns vīrietis. Organizēts bija labi, viss bija saplānots. Vienīgā problēma radās ar Akvaparka apmeklējumu, jo bija mainījies autobusu saraksts. Bet mani tas neskāra. Gids ļāva mums pašiem (bijām daži brīvdomātāji) mainīt programmu pēc pašu ieskatiem. Tikai bija jābūt atpakaļ noteiktā laikā un vietā. Tā ekskursijas pa Helsinkiem vietā mēs braucām uz Ūdens pasauli , kur pārējie devās vēlāk. Pēc tam izmantojām savu brīvo laiku. Tāpat Serenas vietā braucām uz Heureka zinātnes centru. Nākamajā dienā visu darījām pēc programmas. Nelikām uz sevi gaidīt, bijām laicīgi visās tikšanās vietās. Latviešiem liekas ir ierasts, ka kāds vienmēr ir jāgaida. Ir dzirdēts par stundu, pat vairāku stundu gaidīšanu. Mums tas liekas normāli, bet tā nav jābūt! Es domāju, ka līgumos būtu jāparedz - kavē ilgāk par pusstundu - pats vainīgs. Protams, ka visādi var gadīties, bet tādēļ nav citiem jācieš, jo vienā vietā stunda, otrā vietā stunda... vai arī jāparedz soda nauda par kavētajām minūtēm, ko pēc tam sadala starp tiem, kas laicīgi ierodas, jo tie ir cietēji. Atceros Spānijā ekskursijā uz Monseratu mēs pirmajā brīvā laika vietā nokavējām 15 minūtes, un uz mums skatījās kā uz noziedzniekiem. Un vēl norāja, ka esam ĻOTI nokavējušies. Domāju, ka ilgāk par 20 minūtēm mūs negaidītu. Nākamajā reizē jau pirmie bijām autobusā :)

E Es 14.02.2008

:)) Firma gan, visticamāk, nav atbildīga par atsevišķu personu aizgulēšanos.

Z Zzzzz 14.02.2008

Atbildīgs gids jau iepriekšējā vakarā noskaidrotu, kurās kajītes no rīta jāpamodina, bet tas ir pieredzes, pienākuma apziņas un talanta jautājums...

I ilze 07.07.2008

reali smiekligi. gids ne par ko neatbild, firmas vaditaja klientus pasuta uz poda. vismaz ir jaatvainojas. un milie turisma firmu parstavji (jaunas un ne tik jaunas paaudzes parstavji), ja jus rikojat tadus letus braucienus, jo lielakiem jums kaut kas pietrukst (saprasana, izveiciba vai kas cits), tad cilvekiem ir tiesibas doties letaja brauciena. un es jau padomatu, ko runaju, it ipasi musdienas, kad ir liela konkurence un pirktspeja samazinas.

G Gunta 25.06.2009

Es arī agrāk domāju, ka gidiem maksā par izklaidi, bet pašam vajag pamēgināt, tad redzēs, ka maize nevienā darbā nav bez garozas. Izgāju gidu kursus un paprovēju-vairāk negribu.Tāda nervu bojāšana, tik grūti, tik daudz jāzin, tāda atbildība.Cik šausmīgi tie trakie klienti, infarkts garantēts.Stāvu smaidu, bet pašai sirds kāpj pa muti laukā.Cik šausmīgi grūts darbs.Man arī citu darbi liekas viegli, bet lai paprovē konkursu uz gida vietu izturēt 60/1 vietu tad pastrādāt un liksies, ka pati piemaksāšu, lai tie kaprīzie klienti nekur nav jāved.Un tad vēl sūdzības, neapmierinātība, kaprīzums, slikts garastāvoklis, riebeklības utt.Gida vietā paprovējot man gribējās nošauties.Vēlu veiksmi visiem, kas grib.

K KOļA 23.08.2009

Dzērāji paši ir vainīgi par savu aizgulēšanos.Apdzerās kā lopi, tad izguļās un sāk sūdzēties par gidiem. Ir tāds auklīšu serviss maziem bērniem, lai paņem līdzi auklīti.Normāli cilvēki noteikti visi paši pamodās un aizbrauca.Un vai tur kādam bija žēl, ka gidi paēda?Laikam ir labāk, ka viņi strādā badā un vēl rūpējas par alkaholiķu ģimeni.