www.sudzibas.lv Eiropetravel Sabojātās brīvdienas

Eiropetravel - Sabojātās brīvdienas

Bijām ar bērnu brīvdienās uz Stokholmu un Helsinkiem, tas bija murgs. Tik nekompetentu gidi- Baibu, vēl nebiju redzējusi. Apskates objektu laikus nezin, kur un kas atrodas- nezin. Rodas jautājums- kam tāda gide vajadzīga? Šajā trīs dienu murgā "iebraucām" mīnusā uz 100Ls. Skatos, ka ZIZU atkal piedāvā šis firmas kuponus.
Mīļie cilvēki- esiet uzmanīgi, NEIESAKU. Nebūs atpūta, bet haotiska skraidīšana. Beigās būsiet laimīgi, ka esat mājās un varat atpūsties no stresa un uztraukumiem!

J

Minesota 26.09.2013

Piekrītu.
Es ar to firmu iegrābos trīs gadi atpakaļ. Bija brauciens Rīga_Stokholma_Turku_Helsinki_Tallina_Rīga. Stokholmai izskrējam cauri, jo mērķis bija Kolmaher safari (atvainojos, ja nepareizi uzrakstīju zoo nosaukumu). 1.5 h pazaudējām, jo gids izdomāja, mums neprasot, paskatīties uz baikeriem.( Itkā LV tādu nav!!!)... tad vairāk kā stundu pazaudējām Statoil benzīntankā stāvot rindā tualetē, jo autobusā nedrīksteēja iet uz tualeti :) !!! Pēc stundas bijām pie zoo... un tur biaj tualete ar vismaz 50 vietam. Līdz ar visām šim kavēšanām pastaiga pa zoo bija mums atvēlēta tikai 1h!!!
Tālāk braucām atpakaļ uz Stokholmu un ar prāmi tālāk uz Turku. Turku ieradāmies agri no rīta... grupu aizveda uz kautkādu laukumu un iedeva laiku 1h. Protams, ka visi aizskrējām pabrokastot uz ēstuvi, kas bija laukumā. Talāk bija brauciens uz Helsinkiem, kur mērķis bija jūras muzejs Sea LIfe un atrakciju parks. Atkal tikām vesti kautkur šķērsām... uz vietējo tirgu!!! NU un atkal jūras muzejam un atrakciju parkam tika atvēlētas divas stundas :) Atrakciju parkā paspējam tikai izstāvēt rindu un izbraukt ar amerikāņu kalniņiem.

N nella 30.09.2013

Sakiet lūdzu, tieši kuros datumos Jūs braucāt šajā ceļojumā?

č Čupakabra 01.10.2013

Nu žēl, ka šī firma tā degradējusies. Pirms gadiem 8 braucu pa līdzīgu maršrutu : Tallina-Helsinki-Stokholma. Cena bija saprātīga, gids Jānis ( uzvārdu nezinu) viens no labākajiem, ar ko esmu braukusi. Pateicoties viņam tiešām daudz redzējām un uzzinājām.