www.sudzibas.lv Eiropetravel 2008 gada sagaidīšana uz prāmja

Eiropetravel - 2008 gada sagaidīšana uz prāmja

Sabojāts ceļojums!!! Nekādas organizācijas, Gids - Baiba, (varētu nosaukt par pavadošu personu) neko nezin par ziemeļu galvaspilsētām... Paši tūristi organizē savu programmu, viena varda Haoss!!!

Radusies sajūta, ka personas kuras ir atbildīgas par šo pasaukumu - Firma, Gids un Autobusa šoferi ir ieinteresēti visu paveikt pec iespējas sliktāk - lai jau atceras mūs!

Ziniet, bet cilvēki ari atcerēsies!

I

E Elvira 06.01.2008

Polnostju soglasna! Takoj vstrechi Novogo goda u menja ne bilo NIKOGDA! Ne bilo ni obeshjanogo prazdnicnogo uzina( daze shampanskogo ne dali!!!!) ni fejerverka!! Gid ne provela ni odnoj ekskursiji! I vdobavok ko vsemu, gid rassorila vesj avtobus tak, sto ljudi po frakcijam vstrechali novij god i hodili po ekskursijam! Malo togo- gid daze ne znala, gde nahodjatsja muzeji!!! Nikogda bolshe daze v storonu EVROPETRAVEL ne posmotrju i vsem ne sovetuju!!!!!!

D DianaS. 01.05.2008

Labais, njirga bisku sanaaca par tiem tuuristiem, kas pasi saplaano sev programmu! What is this? Taads gids es teiksu vis LABAAkAIS un GUDRAAKAIS!!! ;D

Z zakene 31.08.2008

Strādāju ar šo firmu- aizmirst rezervēt tūristiem kajītes uz prāmja, aizmirst pasūtīt restorānu, par kuru jau samaksāts! Sola Jauno gadu sagaidīt Helsinkos, patiesībā grupa sagaida Jaungadu uz prāmja Tallinas ostā! Ļoti solīda attieksme pret saviem klientiem!

I inese 29.10.2008

Tā arī mums izgāja, kad braucām ar skolas bērniem ekskursijā uz Tallinu. Ceļā pavadījām daudz ilgāk nekā Tallinā. Šoferi čamājās, gids - nekam nederīgs, jo no viņa neuzzinājām pilnīgi neko...izcenojumi uzrādīti nepareizi (tas ir svarīgi, ja brauc ekskursijā ar bērniem, kuri paši nepelna, viņiem līdzi ir tikai tik, cik paredzēts ieejas biļetēm un kādai končai). No ieplānotā redzējām maz, jo vajadzēja iespēt laikā. Kā jums liekas, vai zooloģisko dārzu var apskatīt 1h laikā un vai Tallinas vecpilsētu var apskatīt 40 min ar sākumskolas bērniem? Atbraucot mājās, zvanījām uz firmu ar sūdzībām, mēs vēl tikām norāti... un "priekšniecīte" nekam neticēja un vēl palikām vainīgi, jo mēs paši esot čammājušies... utt., tādu ekskursiju negribās atcerēties nevienam no mums un uzskatām, ka šī firma ir nekam nederīga, jo organizatoriskā puse ir zem katras kritikas, nerunājot pat par apkalpojošo personālu!

F F*u_kiska 11.01.2009

Es arii biju ar sho celojuma agentuuru uz Tallinu un Helsinkiem. Briesmiigi. Biju ar miiloto. Pashi sev sariikojaam ekskursiju, taapeec veel nebija tik traki. Bet programma zem 0. Serviss - 0. Sveetku vakariņu nebija, jaunajā gadā gulējām kajītē, jo iepriekš 12 stundas bija jāvazājas pa pilsētu. Katru rītu bija jāceļas 6. trakākais ceļojums manā dzīvē. krāpnieki.

S Skolotājas 25.06.2009

Mums gan šogad bija ļoti jauka kruīza ekskursija uz Stokholmu.Viss, kas bija apsolīts, viss bija parādīts.Nekāda papildus nauda netika ņemta.Ekskursijas vadītāja bija ļoti atbildīga.Bet laiks ekskursijai ir tik cik ir-prāmis nevienu negaida, protams, ka ir jāsteidzas.Cena arī bija zema, bet saņēmām visu apsolīto.Paldies arī par izklaidēm uz Tallink, gide par visu pastāstīja un visur aicināja piedalīties.Arī par skolotājām rūpējās.Bija iecietīga pret visu.Bērni taču mēdz būt nerātni.Paldies viņai par grūto darbu.

L lilita 10.07.2009

Ekskursiju vadītājs manā uztverē nav ne klauns, ne vakara vadītājs, ne uzjautrinātājs, ne izklaidētājs, bet viņš vada un pavada ekskursantus.Tādēļ vajag nolīgt klaunu no cirka lai izklaidē.Un tādu firmu arī neesmu sastapusi, kas vēlētos pēc iespējas sliktāk paveikt darbu.Noteikti visu esat pārspīlējuši.Tūristiem pašiem jāmeklē izklaides uz kuģa un ja Jums nekas nepatīk, paši vien esiet vainīgi.Jauki, dzīvespriecīgi ceļabiedri, vismaz ar ko kopā esmu ceļojusi un arī es pati vienmēr ko jauku atradīs kā izklaidēties vai ko paskatīties, vai paklausīties.Nevainoju citus, ka viņi mani neizklaidē, bet es tik kritiski, saviebusies sēdēšu un gaidīšu kā tad mani kāds izklaidēs. Es māku atpūsties pati.