www.sudzibas.lv DPD Kurjera piegāde

DPD - Kurjera piegāde

Pasūtīju preci, tā kā ir pirkta līzingā tikai ar kurjeru, labi, atrākā iespēja saņemt 20.04. Pie pasūtījuma aizpildīšanas varēja izvelēties piegādēs laiku vai nu līdz 18: 00 vai no 18: 00 līdz 22: 00 ka strādājoš cilvēks izvēlējos laiku pēc 18: 00, un mierīgi gaidu savu preci. 20jā datumā 9 no rīta saņēmu sms ka laikaposmā no 11: 38 līdz 12: 38 atbrauks kurjers ar manu paku uz norādīto adresi (protams norādīju mājas adresi) un protams es esu darbā citā pilsētās pusē, nu protams nav iespējas nakādīgi mainīt laiku, vai adresi piegādei, tikai uz nākamo dienu, aprunājos pa telefonu ar kurjeru tas protams nemācēja pat atbildē kāpēc paka ir atvesta tagad nevis vakarā kā es norādīju, un tas vel nebija viss ļoti gudrais kurjers piedāvāja man aiziet uz veikalu un nopirkt uz vietas to preci (es viņu prāt esu tik stulba ka protams "varu" aiziet uz veikalu un nopirkt, nevis sūtīt ar piegādī un gaidīt to) . Nu kautkā esu šokā, pa kuru laiku tā runār ar klientu ir palicis normāli? ! Un pamainīju es piegādēs datumu un adresi, un atkal jau tūlīt vakars un savu preci es tā arī nedabūju, un tagad jau ir aizdomas vai vispār saņemšu šodien? Vai šodien viņam ērtāk ir uz 21: 00 atvest man paku un es atkal būšu jau pēc citās adreses un dabūšu vakarā braukt pakaļ tam kurjeram ķert viņu pa pilsētu!