www.sudzibas.lv Domo Vaikals DOMO krievi nāk/latvieši mūk.

DOMO - DOMO krievi nāk/latvieši mūk.

Turieties tālāk no šī kantora, kur darbinieki tiek uzskatīti par pēdējiem s.... un bezsmadzeņu radījumiem.
Veikala vadītāja (jau nez kurā pēc skaita)tiek "izmesta" no veikala dēļ pārāk cilvēciskās attieksmes pret saviem darbiniekiem. Tā vietā iebāž kaut kādu krieveni ar krievu baru, kuri nerunā latviešu valodā. Veikala pārdevēji tiek vērtēti pēc "purniem" un krievu valodas zināšanām, kuriem nedrīkst būt sava viedokļa.
Atalgojums smieklīgs - 1.21 stundā pirms nodokļu nomaksas. Darbinieki tiek baroti ar kaut kādām prēmijām, kuras reti kurš redz.

R

R Rikardo 12.02.2013

Beidzot kāds ir saņēmies un to uzrakstījis. Jau sen vajadzēja. Strādāju pierms vairāk nekā gada, bija tas pats - nekas nav mainījies.

A Austra 12.02.2013

Tu pats raksti un pats komentē???

R Rikardo 12.02.2013

Nē.. :) Darba kolēģis paspēja pirms izlogojos no sava profila. :)

Dannii Disaster 12.02.2013

Visvairaak man patika >>> "krievi nāk/latvieši mūk"!!! LOL. Bet protams, PROTAMS, ka "Krievi", kaa vienmeer, pie visa vainiigi! Savaadaak jau [Latvijaa] nemeedz buut, vai ne?

Taapeec jau suudziibas autoram ir jaastraadaa taados shtruntiigos uznjeemumos... atbilstoshi intelekta liimenim. Tu tieshaam domaa, ka "Latvieshi" pret darbiniekiem izturas labaak? Tas ir atkariigs no cilveeka, nevis vinja tautiibas. Ljoti beediigi, ka veel joprojaam ir taadi aprobezhoti cilveeki, kam tas nepielec.

Dannii Disaster 12.02.2013

Smīkņa, es to pashu padomaaju - straadaaja pirms gada, bet joprojaam "darba koleegjis" un seezh pie taa pasha datora!?

R Rikardo 13.02.2013

Un kamdēļ nevar??? Mēs vēljoprojām esam labi draugi, kuri šad tad satiekas.

R ryzyk 15.02.2013

labi turkur nav mūsu