www.sudzibas.lv Domo Vaikals Bojatas preces, slikts serviss

Domo Veikals - Bojatas preces, slikts serviss

Domo veikala pārdod preces kuram beidzies termins, ir bojātas. Tāpat kādu laiku atpakaļ peles grauza sunu un kaķu barības pakas. Daudzām precēm beidzies termins pat bērnu ziepēm un zobpastam. Tāpat darbinieki diezgan nelaipni, bet kādēļ viņiem būt laipniem ja vadība vienkarši par viņiem nirgajas (Un vadībai neinteresē ja ari kaut kas slikts bus noticis) izlocīsies pēc tam ka gluma čūska. Algas ari smieklīgas pat minimāla nesanāk. Un sociālas garantijas ari nemaksā kaut gan no darbiniekiem to visu atvelk nost. Un uz jautājumu kāpēc netiek maksātas sociālas garantijas var saņemt atbildi " ja gribi lai par tevi maksa nodokļus laika, meklē citu darbu". Ieteiktu visiem iet ar likumu šim veikalam, jo ari pērkot lielākas preces visu laiku dabu sūtīt atpakaļ uz garantiju.

K