Domo Veikals - Auni

Labdien Cien. apmekletaji!

Velos izteikt sudzibu par lielveikalu - Domo Veikals.

Viss saakas 2012.gada maija, kad saja veikala iegadajos zaales trimmeri uz benzina. Trimmeris reali pastradaja vienu reizi, nacas vest uz garantiju. Tur pardeveji rokas plata un neko nesaprot par ko iet runa. Vienigais ko vareja piedavat rakstit kaut kadu papiru, ka pienem servisa....Es piekritu...Pec divam nedeljam zvana un saka ka trimmeris ir gatavs...Atnacu un sanemu, likas ka nu beidzot vareshu maurinju noplaut....Sheit ari saakas viss....Atkal tas pats defekts...Aiznesu velreiz...velreiz uz servisu....Divas nedeljas un zvans...Atnacu sanemu....Tas pats....Galu beigas neiztureju un aizbraucu. Noreeju visu kolektivu un veikala vaditaaju, ka taadus aunus pienem darba! Kad saaku teikt ka sudzeshos pateretaju tiesibu aiztavjiem....Visi izmainijas!!! Beigas atdeva naudu!

Pats trakakais ka ar bojatu trimmeri saraavu sev roku, un nacas menesi arsteeties, dot sev pretsapju potes un nevareju darba stradat!!!!

Pats galvenais! Nopirku udens maisitaju 2012.gada 31.novembri..uz jauno gadu to uzliku....Viss strada un she tev! Saluza kaut kada fignja, ka netek udens, ar spiedienu viss kartiba. Nonemu maisitaju un vedu uz veikalu, sakara ar to ka maisitajam ir 5.gadu garantija. Un atkal trapijas nekompetenti darbinieku (Veikals tas pats), atkal gribeja lai parakstu papiru, ka sutis uz servisu ( kaads nafig serviss? ) Man tachu virtuve nestaves divas nedeljas bez maisitaja, un delj viena trauka un kruzes, man jasledz ieksha trauku mazgajamaa mashiina!?!? Veikals tachu vareja savakt veco bojato, un iedot jaunu!!! rezultata vinji pazaudeja nevis naudu, bet gan klientu!!!!!!

Iesaku neko tur nepirkt, sakara ar to, ka bus tadas pashas problemas ka man!!! tas pats kas elkor'a!

Z

Minesota 15.01.2013

Varbūt tā veikala darbinieki Tevi atcerējās, kad pirki trimmeri un iesmēreja salauztu maisītāju, lai TU vairs pie viņiem nenāktu.

D Dailis Bezvārdis 15.01.2013

es tajā miskatē sen vairs neiepērkos, eju ar līkumu !

Z ZigfridsM 16.01.2013

Es to maisitaju pirku novembra pedeeja diena, tapec ka ierasts ierakstiju 31.datumu.

A Austra 12.02.2013

Un kādu servisu Tu gribēji no darbiniekiem, kuriem maksā kapeikas. Palasi te vienā no komentāriem, kas tur notiek. Labi, ka vispār tur vēl kāds strādā.

L lietotajs69 14.02.2013

pats galvenais ir tas ka pircēji domā ka darbinieki ražo un ar remonte tos trimerus :D nau ko pirkt lētus sudus un pļaut hektārus :D:D

laikam jau tev roku norava ka menesi uz pretsāpju tabletem sed''eji :D:D