www.sudzibas.lv Domo Vaikals Domo nemaksā nodokļus

DOMO - Domo nemaksā nodokļus

Sveiki! Nostrādāju veikalā Domo 6 mēnešus, aizgāju dēļ mazās algas. Nesen biju aizgājis ciemos pie vecajiem kolēģiem un izrādās, ka ir atklājies, ka Domo nemaksā nodokļus par darbiniekiem. Galvenais, ka algas lapā katru mēnesi ļoti skaisti uzrādījās apmēram 75 Ls, kas it kā aiziet nodokļos, tāpēc nevienam nekādas aizdomas neradās. Atklājās šī netaisnība tikai tāpēc, ka vienam darbiniekam vajadzēja kārtot kaut kādus dokumentus nodokļu atvieglošanai.
Labi, ka nostrādāju tur tikai pusgadu, citi tur strādā jau pāris gadus un tagad nezina, ko darīt, jo sanāk, ka strādā nelegāli un līdz ar to uz bezdarbniekiem nevar iet.
Darbinieki nosūtīja vēstuli "lielajiem" priekšniekiem, viņi atbrauca un sarīkoja mazu sapulcīti ar 4 cilvēkiem. Galvenais secinājums pēc sapulces- viņiem ir izdevīgāk maksāt sodu par nodokļu nemaksāšanu, nekā maksāt pašus nodokļus.
Tā ir pagaidām pēdējā informācija, ko es zinu šajā sakarā, iespējams, ka kaut kas ir mainījies. Jāpiebilst, ka uzskatu, ka arī valsts ir mazliet vainīga šajā situācijā- acīmredzot sodi ir pārāk mazi, ja jau darba devējiem ir izdevīgāk čakarēt valsti, nevis maksāt nodokļus.
Par laimi man līdz pensijai vēl tālu, tāpēc tas pusgads manā dzīvē īpaši neko nemaina, bet domāju, ka varbūt varu ar šo informāciju palīdzēt kādam citam.

R

Nandia 18.04.2013

kad es redzēju vecās darba vietas algas lapiņas. mati ceļas stāvus - pussalga nodokļos vien aiziet! penisjas? līdz taj vēl ir jāizvelk un ej tu zini vai maz tādu saņemsi pat godīgi maksājot nodokļus! reālā situācija ir viena - mēs visur visiem maksājam kaut kādus nodokļus, iemaksas utt ., pie tam vēl nereālas - BET saņemam pretī mežonīgas attieksmes, pie tam vēl maksas medicīnu, maksas izglītību (doma, ka vecākiem ir tāāādi tēriņi, lai bērns būtu labi izskolots un kur nu vēl mūžīgās naudas mešanas skolas krāsošanai un telpu remontiem), bērnudārzus ceļ tikai caur aizņirgtiemzobiem, māmiņām nākasņemt maksas aukles, lai kaut kā uz darbu tiktu, pensionāri saņem tikai santīmus un knapi velk galus kopā, komunālo pakalpojumu rēķini mežonīgi, bet kas no tā? - trepju telpa kā tik 1 reizi pa 20 gadiem krāsota, apkopēja tik netīrumus izsmērē ar slapju lupatu tudi-sjudi un ūdens siltais jānotecina vismaz 5 min, jo nāk oranža žiža, ceļi mums kā pēc bombarģirovkas un visiem uzspļaut, pārtikas preces ar-sūdi, kas sūdi, jo gatavoti vien tik no ķīmijām un atbirām, bet maksas nenormālas, degvielas cenas Staķikus un Neste kā uz sacensībām kruķī un muķī, it kā - nu kuram ātrāk un augstākas cenas, par praktiski izputinātu lauksaimniecību, pat nerunāšu, tās jau gandrīz nav... viss kas iespējams un virzāms uz priekšu tiek atlikt uz pēc tam vai vnk pārdots kādam ārzemniekam... utt.. un te var par absurdo situāciju valstī ( ko speciāli rakstu ar mazo 'v' ), jo deputāti to ir noveduši līdz tieši tādam stāvoklim, runāt daudz un plaši!
tad jautājums - kādi nodokļi1?! drīz par gaisu ko elpojam mums liks maksāt un pievienos kādu kārtējo nodokli! Bet, za to, lieliski ir celt un krāpt līdz ar to kabatā sev naudu parlielisko un visiemtik dikti vajadzīgo ento miljonu vērto bibliotēku, kas kā monstrs izskatās un pēc lielas būtības nevienam latvietim nekādu patriotismu nerada, jo celts tas mežõnīgi dārgais patrotiskais monstrs par mūsu godīgi maksātiem nodokļiem, tājā laikā, kad valsts ir iemēzta 'sūdos' līdz ausīm un to turpina gremdēt deputāti, kam nu noteikti tur nav īstā vieta...
Es labrāt nemaksātu nodokļusnekam un nevienam - tolkano tā maz, da pat nav nekāda.

sorry, izsprāga, bet taisnība vien ir...

L Legioner16 29.05.2013

Esiet uzmanīgi ar darbu Ogres Domo, sociālais nodoklis netiek maksāts, algas vienkārši smieklīgas, pret darbiniekiem attieksme vienkārši cūciska!!! Kad aizej no darba vēl papildus cilvēki tiek šantažēti neatdodot nodokļu grāmatiņu, tukši solījumi seko vienā laidā, pēc tam paziņo, ka jābrauc pašam pakaļ pēc nodokļu grāmatiņas uz Kuldīgu!
Esiet piesardzīgi, apejiet šo vietu labāk ar lielu līkumu, neiekrītiet šajā slazdā!

D dga 23.10.2013

Iesaku piegaadaatajiem neko nepiedaavaat shim veikalam, vinnam ir jaabeidz straadaat, jo tiek maaniiti visi piegaadaataaji, neko neatmaksaa, valdes priekšēdētāja AIJA SPILVA jaunā neko nesaprot no uzņēmuma vadīšanas, un par apmaksu klusē, neiesaku tur neko pārdot uz pēcapmaksu.

D.