A andreews 16.01.2009

lohotrons...es vienreiz iegraabos ar dziivokli...

I Ieva 25.01.2009

Brauc tikai ja tevi ir kas gala sagaida, kads zinams cilveks, es neuzticetos firmam.Es gadus atpakal ari braucu stradat godigu darbu un atdevu firmai lielu naudu, bet gala rezultata iekluvu bordeli.Veiksmes gadijuma man izdevas laimigi aizbegt.

K kira 17.02.2009

es arī gribētu uzzināt tieši par šo firmu, bet iepriekšējos komentāros atbildi nesaņemu??? nevajag atkal apkopot...konkrēti par "Dija"...

S SarmītePaeglīte 10.05.2009

Labdien, darba meklētāji!
Pretēji visādiem negatīviem komentāriem, par šo konkrēto firmu, esmu dzirdējusi labas atsauksmes. Viss, kas solīts līgumā, tiek pildīts.
Tā, kā arī nupat esu piepulcējusies darba meklētāju rindām, esu nolēmusi izmantot šīs firmas pakalpojumus.
Nesen aizbrauca kāda paziņa un es gaidiju no viņas ziņu, vai viss solītais apstiprināsies. Saņēmu apstiprinošu atbildi, tad nu arī nolēmu to pavēstīt citiem darba meklētājiem.

A armands 04.12.2009

kad devos darba meklejumos uz angliju, sadarbojos ar šo firmu. Viss bija ļoti labi, dabuju labu darbu un ari labi pelniju. Pima maksa ir diezgan padaudz kopa, bet tur ieksa ir bilete, vel diezgan cakarigi ir nokartot visus anglija vajadzigos dokumentus, ko vinji dara, jo tas ieklauts cena (apdrosinasana, darba atlauja, bankas konts). iesaku ari citiem!

L latvijasvaldība 11.12.2009

PISDATA BLE TAAADS SUUUDS NEE NU LAAABI LAABI STJUARTES TUR VOT IR AHUJENNAAS JA ESI LESBIETE VAI LESBIETIS [BLE GEJS KAROC] TAD ZBIS IR OK. PAR PASU TRANSPORTU-VAREETU LABAAK BET IR AHUJEĶJ TAA KA MOZ VAR BRAUKT TIKAI TAD KAD LIDMASIINA JAU IR PASAA AUGSHAAAA PILOTS KURS IR GALVENAIS NAAK DRĀZT DIRSĀ VISUS OPISHUS UN BĒRNUS IIPASHIEM DAUNJIEM PASKAIDROJU KA JA TU PIEDERI PIE SIIM GRUPAAM TAD DRAAZIIS ARII TEVI UN TAS IR TAS KAAPEEC ES BRAUCU AR SIIM LIDMASIINAAM BLE LIDOJU NE BRAUCU ZAJEBAĻI

K Kristīne 11.03.2010

Šī firma nav viena no tām, kas apkrāpj cilvēkus!! Pati personīgi atradu darbu Lielbritānijā caur šo firmu kā arī ieteicu citiem cilvēkiem, kam arīdzen šī frima palīdzēja!! :) .. Tiešām iesaku izmantot šīs firmas pakalpojumus, ja nepieciešams darbs!! :) visi tur is saprotoši un pretīmnākoši! darbs man tika atrasts 3 dienu laikā. Un viss tika nokārtots [dokumenti, līgumi utt] nedēļas laikā!! paldies viņiem par to!! :)

B BM 11.03.2010

Kristīne, atrast darbu CAUR - var tikai caur vienu vietu, tev labi zināmo, vai blakus esošo otro. Bet kad runa ir par firmu, darbu var atrast AR TĀS PALĪDZĪBU!

X xxxxx 11.01.2012

Es varu teikt tikai to labāko par šo firmu. Gadu nostrādāju Skotijā, bez nekādām problēmām, protams, ka jāstrādā ir smagi, bet tā būs visur. Es varu teikt tikai LIELU PALDIES ŠAI FIRMAI par dārbā iekārtošanu!!!